• 60 59:05
    2
    Dominika DVOŘÁKOVÁ

FbŠ Bohemians - FBŠ Jihlava 8:3
branky: 1. Dominika Krátká, 11. Veronika Štajnerová, 14. Veronika Mandíková, 15. Dominika Krátká, 36. Veronika Štajnerová, 44. Lidija Luklynska, 45. Emilie Skalíková, 51. Eliška Charvátová - 17. Hanka Krčálová, 54. Pavlína Boudná, 58. Viktorie Váňová; rozhodčí: Jan Paleček - David Hertz; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 31; zásahy brankářů: Štěpánka Neumanová 23 - Natálie Vančurová 35; po třetinách: 4:1, 1:0, 3:2
60:00 Komentář trenérky Bohemians Terezy Blažkové: 'Dnes jsme až na pár výpadků ve druhé třetině dominovali od prvního střídání, až po první gól Knedlíka v téhle sezóně. Je to příjemná změna po včerejšku, ale upřímně - to hlavní, co nás teď všechny zajímá, je zdraví Veky. Doufám, že bude brzo v pořádku. Děkujeme rodičům za podporu a pomoc, soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů.'
60:00 Komentář trenéra Jihlavy Michala Peterky: Nechytili jsme úvod utkání, který rozhodl utkání. V dalším průběhu jsme podali velmi slušný výkon, chyběl nám klid v zakončení a to určilo i výsledek, který je krutý a neodpoví průběhu.
60:00 Nejlepšími hráčkami byly vyhlášeny: hostující tým FBŠ Jihlava - Natálie Vančurová, domácí tým FbŠ Bohemians - Lucie Hernandezová
60:00 Střely ve 3. třetině FbŠ Bohemians x FBŠ Jihlava 16 x 10
59:05 Vyloučen hráč #32 Dominika Dvořáková družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za sekání
58:51 Rozhodčí zvedají ruku, Bohemačkám odbíhá brankářka za mantinel a FbŠ Bohemians hraje v šesti
58:05 Zaznívá tyč jihlavské brány, kterou nastřeluje Lucie Hernandezová
57:22 GÓL FBŠ Jihlava! 8:3
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #21 Viktorie Váňová, asistoval #32 Dominika Dvořáková (8:3)
55:01 Dva nepříliš povedené výhozy jihlavské brankářky dávají další šance Bohemačkám změnit stav utkání
53:06 GÓL FBŠ Jihlava! 8:2
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #11 Pavlína Boudná, asistoval #21 Viktorie Váňová (8:2)
53:06 Tak tahle přesilovka se FBŠ Jihlava povedla a snižují skóre
51:16 Vyloučen hráč #55 Emilie Skalíková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hra bez florbalky
50:21 GÓL FbŠ Bohemians! 8:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #92 Eliška Charvátová z trestného střílení (8:1)
50:21 Hráčka Jihlavy číslo 24 přímo vhodila do své vlastní branky Elišku Charvátovou v zelenobílém dresu a ta si pojede svůj 1. nájezd za juniorky
50:18 I tato přesilovka zůstává neproměněna
49:02 Hráčky Jihlavy kombinují před brankou FbŠ Bohemians, Klára Šulová přešvihuje a rozehrávat bude Bohemka
48:18 Vyloučen hráč #5 Dominika Vatahová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
48:06 Dominika Vatahová seká hráčku Jihlavy tak mohutně, že také navštíví trestnou lavici
46:21 Petra Klusáková se svém vlastním oslabení utíká obraně Bohemians - ozývá se břevno
45:57 Vyloučen hráč #21 Viktorie Váňová družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za hrubost
45:57 Hrubou hru ze strany FBŠ Jihlava rozhodčí trestají vyloučením
45:33 Nela Kotačková střílí, ale zasahuje pouze boční síť
44:35 GÓL FbŠ Bohemians! 7:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #55 Emilie Skalíková bez asistence (7:1)
43:35 Timeout FBŠ Jihlava
43:31 GÓL FbŠ Bohemians! 6:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #91 Lidija Luklynska, asistoval #2 Kateřina Strnadová (6:1)
42:50 JIhlavská brankářka nádherně vyhazuje míček dopředu směrem k hráčce číslo 21, které se odráží od paty a přímo na bohemáckou hokejku
41:51 Štěpánka Neumanová si připisuje hned 2 zákroky za sebou
40:01 Začínáme 3. třetinu za povzbuzování bohemáckých fanoušků
40:00 Střely ve 2. třetině FbŠ Bohemians x FBŠ Jihlava 19 x 10
37:34 Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians neproměnil #91 Lidija Luklynska.
37:34 Střele na bránu zabránila výskokem hráčka Jihlavy, rozhodčí zvedají ruce nad hlavu, ruce překřižují, uvidíme další nájezd
35:26 GÓL FbŠ Bohemians! 5:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #24 Veronika Štajnerová bez asistence (5:1)
35:26 Nela Kotačová si dlouho neodpočinula, Veronika Štajnerová zavěšuje
34:46 Vyloučen hráč #31 Nela Kotačková družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za sekání
34:46 Tereza Havlová běží sama na jihlavskou branku, ozývá se cinkot, tady si půjde někdo odpočinout
31:55 Stačilo málo a bílá kulička byla za zády bohemácké brankářky, ani jedna jihlavská hráčka nebyla připravena na dorážku
30:00 Máme půlku druhé třetiny za sebou a žádný gól ještě nepadl. Tak co je holky? Došel Vám střelný prach?
29:04 Špatná rozehrávka na straně Bohemians a míček získává Jihlava
28:33 Štěpánka Neumanová dneska svůj tým drží svými luxusními zákroky
26:54 Bojovná Hanka Krčálová se žene vpřed, zastavuje jí čistě Kristýna Dvořáková
24:59 Jihlavské hráčky se snaží vyvézt míček za polovinu, ale vždy jsou včas zastaveny
23:24 Kateřina Strnadová míchá míčkem před brankářkou jak barman koktejl, ovšem Natálie Vančurová se převézt nenechá a chytá
22:16 Trestné střílení družstva FBŠ Jihlava neproměnil #25 Klára Šulová.
22:16 Dominika Dvořáková běží sama na branku Kristýna Dvořáková nedovoleně brání ve střele a bude nájezd
20:01 Po výměně stran se při úvodní buly míček dostává na stejnou stranu, to znamená, že míček má v držení FbŠ Bohemians
20:00 Střely v 1.třetině FbŠ Bohemians x FBŠ Jihlava 8:6
19:45 Klára Šulová, která hrála v minulém půlroce za Bohemians, moc dobře zná tamní povrch, běží sama na branku a na poslední chvíli ve skluzu střílí. vysoko nad
17:44 Viktorie Váňová číhá u bohemácké branky a čeká na dlouhý lob, který by mohla zúročit v gól
16:01 GÓL FBŠ Jihlava! 4:1
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #24 Hanka Krčálová, asistoval #25 Klára Šulová (4:1)
15:54 Jihlavská brankářka se rozhodla, že nebude chytat jen míčky, ale i protihráčky. Tentokrát mezi jejími sevřenými stehny skončila Veronika Štajnerová
14:12 GÓL FbŠ Bohemians! 4:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #11 Dominika Krátká, asistoval #24 Veronika Štajnerová (4:0)
14:12 Zdá se, že Štajnerová a Krátká jsou dnes při chuti
13:10 GÓL FbŠ Bohemians! 3:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Veronika Mandíková, asistoval #2 Kateřina Strnadová (3:0)
13:10 Přihrávka z rohu a střela Mandíkové z první znamená třetí gól
12:10 Emilie Skalíková jde sama na branku, Natálie Vančurová si krásně pohlídala bližší tyč
10:36 GÓL FbŠ Bohemians! 2:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #24 Veronika Štajnerová, asistoval #11 Dominika Krátká (2:0)
10:36 Hra se zastavuje díky vstřelenému gólu do branky Jihlavy, holky si to tentokrát gól a asistenci vyměnily
10:17 Hra nám momentálně připomíná spíše ragby, snad se hra uklidní a budou holky hrát zase florbal
08:55 Kristýna Dvořáková v zelenobílém pálí z půlky, míček zachycuje obrana Jihlavy
06:40 Kristýna Běhounková jde drsně, ale v rámci pravidel do Lucie Hernandezové u mantinelu a získává tím pro svůj tým míček
05:15 Dominika Vatahová střílí, brankářka Jihlavy musí zasahovat
04:11 Jihlavská hráčka Dominika Dvořáková vytváří šanci pro gól, bohužel další hráčka míček nezachycuje a Bohemka jde do útoku
02:34 Emilie Skalíková střílí těsně vedle
00:19 GÓL FbŠ Bohemians! 1:0
00:19 Netrvalo dlouho a míček rozvlnil síť v jihlavské brance
00:00 Kulatý děrovaný míček pokládá rozhodčí na hrací plochu a může se začít, hvizd a míček vyhrává tým FBŠ Jihlava
00:00 Dobrý nedělní podvečer, vítáme Vás na 20. kole 1.ligy juniorek na pražské hale Děkanka, kde se o 3 body porvou týmy FbŠ Bohemians a FBŠ Jihlava