hákování
  • 56 55:17
    Liberec

Panthers Praha - FBC Liberec 6:9
branky: 5. Markéta Žbánková, 16. Viktorie Novotná, 32. Viktorie Novotná, 32. Šárka Šporová, 38. Markéta Žbánková, 55. Markéta Žbánková - 11. Berenika Vrzalová, 20. Kateřina Novotná, 25. Markéta Valešová, 26. Markéta Valešová, 32. Markéta Lenfeldová, 39. Markéta Lenfeldová, 43. Nicol Červenková, 44. Anna Kateřina Jandová, 50. Markéta Lenfeldová; rozhodčí: Šimon Kořínek - Vojtěch Volprecht; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 29; zásahy brankářů: Kateřina Macounová 24 - Alžběta Hánová 18; po třetinách: 2:2, 3:4, 1:3
60:00 Komentář trenéra domácích (Eliška Škvorová): Pro nás nejlepší předvedený výkon za uplynulou sezónu, i když se nám stále nedaří odbourávat některé zlozvyky. Každopádně od podzimu velké zlepšení.
60:00 Komentář trenéra hostí (Petr Novák): Bojovný zápas po celých 60 minut. Místy hrajeme pěkně, ale pak zase polevíme a zbytečně si komplikujeme situaci. Jsme dnes rádi za body a s očekáváním vyhlížíme playoff. Děkujeme soupeřkám i pořadatelům.
60:00 Střely na branku celkem: Panthers 24 - Liberec 33
60:00 Střely na branku ve 3. třetině: Panthers 6 - Liberec 12
55:17 Timeout FBC Liberec
55:17 Vyloučen hráč #9 Lucie Retová družstva Panthers Praha na 2 minuty za hákování
54:45 GÓL Panthers Praha! 6:9
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #19 Markéta Žbánková, asistoval #36 Viktorie Novotná (6:9)
49:16 GÓL FBC Liberec! 5:9
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #31 Markéta Lenfeldová, asistoval #24 Anna Kateřina Jandová (5:9)
43:26 GÓL FBC Liberec! 5:8
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #24 Anna Kateřina Jandová, asistoval #31 Markéta Lenfeldová (5:8)
42:54 GÓL FBC Liberec! 5:7
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #30 Nicol Červenková, asistoval #10 Petra Müllerová (5:7)
40:00 Střely a branku ve 2. třetině: Panthers 12 - Liberec 11
38:55 GÓL FBC Liberec! 5:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #31 Markéta Lenfeldová, asistoval #86 Kateřina Novotná (5:6)
37:28 GÓL Panthers Praha! 5:5
31:47 GÓL Panthers Praha! 4:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #49 Šárka Šporová, asistoval #28 Adéla Vlčková (4:5)
31:47 Florbal dnes podruhé.
31:28 GÓL FBC Liberec! 3:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #31 Markéta Lenfeldová, asistoval #14 Berenika Vrzalová (3:5)
31:03 GÓL Panthers Praha! 3:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #36 Viktorie Novotná, asistoval #19 Markéta Žbánková (3:4)
31:03 Geniálním kombem poslaly Panterky soupeřky do bufetu na panini a je sníženo.
25:04 GÓL FBC Liberec! 2:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #9 Markéta Valešová, asistoval #24 Anna Kateřina Jandová (2:4)
24:29 GÓL FBC Liberec! 2:3
20:00 Střely na branku v 1. třetině: Panthers 6 - Liberec 10
19:54 GÓL FBC Liberec! 2:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #86 Kateřina Novotná, asistoval #31 Markéta Lenfeldová (2:2)
16:10 Trestné střílení družstva Panthers Praha neproměnil #19 Markéta Žbánková.
15:47 GÓL Panthers Praha! 2:1
10:11 GÓL FBC Liberec! 1:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #14 Berenika Vrzalová, asistoval #9 Markéta Valešová (1:1)
10:11 Ta ji vymetla!
09:41 Zdravíme gramatického 'Hitlera Novákovou' do Loděnice.
05:07 Vyloučen hráč #9 Markéta Valešová družstva FBC Liberec na 2 minuty za hra na zemi
04:39 GÓL Panthers Praha! 1:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #19 Markéta Žbánková, asistoval #9 Lucie Retová (1:0)
04:38 Žbánková prokličkovala obranou Liberce a potrestala chybu obrany.
02:39 Trenéra Jenšíka překvapila Grenová odpovědí na otázku 'Kam jdeš?' 'Střídat.' Odpověď na otázku 'Proč?' jsme se nedozvěděli.
00:01 Úvodní buly pro domácí.