58
  • 58 57:24
    2

FBŠ SLAVIA Plzeň - Florbalová akademie MB 10:2
branky: 8. Karolína Raslová, 14. Ivana Vachovcová, 17. Kamila Kaslová, 19. Patricie Suchanová, 20. Klára Čermáková, 27. Klára Čermáková, 34. Kamila Kaslová, 52. Klára Čermáková, 55. Karolína Šteffelová, 55. Eliška Jaroslava Mrázová - 14. Aneta Hlušičková, 54. Daniela Švejdová; rozhodčí: Pavel Stuš - Miroslav Tomeš; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Kateřina Valečková 31 - Klára Dufková 17; po třetinách: 5:1, 2:0, 3:1
60:00 Nejlepší hráčky: Slavia - 28 Klára Čermáková, FA MB - 17 Klára Hukalová
60:00 Komentář trenéra hostí J.Kárníka : Výsledek trochu krutý. Průběh hry nebyl tak jednoznačný, ale Plzeň byla střelecky velmi aktivní a úspěšná. To je celý rozdíl ve výsledku. Děkujeme za zápas a my se jedeme domů učit střílet do brány.
60:00 Komentář trenéra domácích (Vít Procházka): Co se nedařilo včera, to vyšlo dnes. V útoku to šlo lehce, ale zejména ve druhé třetině kdy se zápas lámal jsme museli ustát zbytečně mnoho nebezpečných situací. Děkujeme soupeři za pěkné fér utkání.
60:00 Střely na branku ve 3. třetině: Slavia 7 FA MB 10, celkem 27 - 33
57:43 Zápotocká nad branku
57:24 Vyloučen hráč #98 Kamila Kaslová družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za blokování florbalky
55:32 Hezká střela Vološčukové, Dufková vyráží
54:42 Binědová trefuje břevno
54:29 Timeout Florbalová akademie MB
54:29 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 10:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #84 Eliška Jaroslava Mrázová, asistoval #22 Patricie Suchanová (10:2)
54:29 A vzápětí další branky z hole Mrázové a máme tady desítku
54:08 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 9:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #26 Karolína Šteffelová, asistoval #8 Tetyana Voloshchuk (9:2)
54:08 Opět blesková odpověď Slávistek. Po hezké akci se trefuje Šteffelová
53:49 GÓL Florbalová akademie MB! 8:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #94 Daniela Švejdová, asistoval #44 Viktorie Vacardová (8:2)
53:49 Švejdová z otočky přesně pod břevno a je to 8:2
51:17 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 8:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #28 Klára Čermáková bez asistence (8:1)
51:17 Čermáková dorážkou překonala Dufkovou a zkompletovala hat-trick.
50:30 Moc zajímavého se v posledních minutách neděje
45:39 STřelu Chmelařové Valečková vyrazila před sebe, dorážející Zápotocká skákavý balonek naštěstí pro domácí netrefila
42:33 Boleslav v plném počtu, ani druhou přesilovku domácí hráčky nevyužily
42:11 Suchanová hezky přihrála Šteffelové, která vystřelila z první, Dufková vyráží
40:46 Hezký kros na Binědovou, ta netrefuje odkrytou branku
40:33 Vyloučen hráč #14 Tereza Zápotocká družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
40:00 Střely ve 2. třetině: Slavia 13 - FA MB 14
39:04 DAlší střela Mrázové, tentokrát Dufková i s trochou štěstí vyráží
38:24 Střelu Mrázové tečovala Suchanová, ale bohužel mimo branku
37:44 Boleslav v plném počtu
36:27 Po dlouhé kombinaci domácích střílela Mrázová, Dufková ale vyráží a Boleslav následně vyhazuje
35:44 Vyloučen hráč #94 Daniela Švejdová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
34:30 Zápotocká je v posledních minutách velmi aktivní. Vyslala několik nebezpečných střel, ale Valečková si se všemi poradila
33:40 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 7:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #98 Kamila Kaslová, asistoval #82 Anežka Matoušková (7:1)
33:40 Po spolupráci MAtouškové s Kaslovou je to už 7:1
30:20 Teď se Pivoňková dostala ke další střele, Valečková si ale bližší tyč pohlídala
29:58 Přečíslení Boleslavi 2 na 1. Střelu Pivoňkové ale zablokovala Mrázová
27:41 Suchanová šla sama na hostující brankářku, ta jí ale vychytala
26:36 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 6:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #28 Klára Čermáková, asistoval #16 Alžběta Kopřivová (6:1)
26:36 Na druhé straně se po přihrávce Kopřivové trefuje dnes podruhé Čermáková a je to 6:1
26:25 A teď si musela připsat další zákrok proti Hájkové, která zůstala zapomenuta za domácí obranou
25:58 Hlušičková střílí od mantinelu, Valečková vyráží
25:14 Střela Matouškové sražena mimo
22:21 Sama před hostujíc brankářkou byla Suchanová, ale branku nedává
20:00 Střely na branku v 1. třetině: Slavia 7 - Florbalová akademie MB 9
19:28 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 5:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #28 Klára Čermáková, asistoval #26 Karolína Šteffelová (5:1)
19:28 Po rozehrávce z rohu tečuje Čermáková střelu Šteffelové a je to 5:1
18:29 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 4:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #22 Patricie Suchanová, asistoval #84 Eliška Jaroslava Mrázová (4:1)
18:29 Suchanová přesnou střelu přes hráčku k tyčce zvyšuje na 4:1
17:47 Bejčková se dostala ke střele, ta ale letěla kousek vedle pouze pleskla o zadní mantinel
16:26 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 3:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #98 Kamila Kaslová, asistoval #20 Victoria Binědová (3:1)
16:26 Kaslová neuvěřitelnou střelou ze vzduchu zvyšuje na 3:1
16:13 Valečková pozorná a vyráží střelu Chmelařové
15:18 Podobná akce jako při druhém gólu Slavie, ale tentokrát Vachovcová branku netrefuje
15:01 Kalašová střílí těsně vedle
13:23 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 2:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #14 Ivana Vachovcová, asistoval #22 Patricie Suchanová (2:1)
13:23 To samé se ale povedlo i domácím. Suchanová z rohu našla před brankou Vachovcovou , a ta vrací SLavii vedení
13:06 GÓL Florbalová akademie MB! 1:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #40 Aneta Hlušičková, asistoval #14 Tereza Zápotocká (1:1)
13:06 Teď už ale hosté skvěle sehráli protiútok. Zápotocká našla Hlušičkovou, která měla před sebou odkrytou branku a vyrovnává na 1:1
12:01 střelu z volného úderu Valečková vyrazila před sebe, dorážce pak zabránily její spoluhráčky
11:15 Doležálková našla zpoza branky Hlušičkovou, která ihned vystřelila. Domácí obrana ale stihla střelu zblokovat
07:19 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #73 Karolína Raslová bez asistence (1:0)
07:19 Raslová utekla hostujícím hráčkám a přesnou střelou pod břevno posílá domácí do vedení
05:58 Mašková hledala před brankou Vachovcovou, na poslední chvíli vložila do přihrávky hokejku soupeřka. Střela Mrázové následně zamířila pouze do první hráčky před ní
05:05 Rychlý protiútok Boleslavi zakončila Zápotocká střelou nad branku
03:18 Mašková se už dostávala ke střele, ale trefila pouze bránící hráčku před sebou
02:32 Boleslav kombinuje a snaží se najít cestu skrz domácí obranu, zatím ale neúspěšně
01:39 Úvod zápasu zatím nenabídl příliš vysoké tempo
00:16 První střela Boleslavi sražena nad branku