(Větrovská)
55
  • 55 54:44

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - SK BIVOJKY LITVÍNOV 13:4
branky: 5. Hana Chaloupková, 6. Adriana Hýsková, 15. Hana Chaloupková, 15. Hana Chaloupková, 17. Kristýna Lechnerová, 19. Karolína Majerová, 21. Klára Pabiánová, 22. Nela Havlínová, 27. Adriana Hýsková, 28. Barbora Klinerová, 32. Lucie Bohumínská, 44. Barbora Klinerová, 46. Adriana Hýsková - 30. Sára Bartschová, 35. Veronika Kundertová, 44. Sára Bartschová, 52. Sára Bartschová; rozhodčí: Jan Knap - Michal Kolář; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Tereza Loudínová 13 - Aneta Švátorová 41; po třetinách: 6:0, 5:2, 2:2
60:00 Komentář trenéra hostů Gratulace k zasloužené výhře domacím, od poloviny zápasu domácí holky polevily a dovolily nám korigovat výsledek, holkám děkuji a těším se, že si někdy konečně zahrajeme v kompletní a zdravé sestavě.
60:00 Komentář trenérky domácích Elišky Hofmanové: Mrzí mne naše produktivita, hlavně v třetí třetině. Musíme hrát příště naplno celých 60 minut.
59:59 střely na branku: Chodov 11, Litvínov 5
59:52 střelu Pabiánové opět blokuje Švátorová
58:45 síla už dochází a lze to vidět na obou mužstvech, hrálo se ve vysokém tempu
57:50 Chaloupková před brankou opět míjí
57:00 jdeme do posledních 3 minut tohoto zápasu
56:22 pěkná souhra Hořínkové a Mervartové, střelu však blokuje jedna z obránkyň těsně před brankou
55:51 několik nepřesností na obou stranách
54:44 Trestné střílení družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV neproměnil #11 Lucie Bohumínská.
54:44 samostatný průnik Bohumínské je zastaven nedovoleným zákrokem, nájezd
54:00 uvolnění Jandové končí střelou mimo
52:22 Litvínov vytváří betonový val, kterým nic neprochází, brankářka tak nemusí zasahovat
51:23 pěkná střela Bohumínské míjí spojnici branky o pár centimetrů
51:11 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 13:4
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #95 Sára Bartschová, asistoval #13 Natálie Větrovská (13:4)
51:11 chybu Hořínkové na polovině hřiště využívá Bartschová k dalšímu gólu
50:08 hraje se v plném počtu
49:12 střely Lechnerové i Havlínové končí mimo branku nebo výbornými zákroky Švátorové
48:08 Vyloučen hráč #78 Tereza Šalátová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
47:20 Chodov má ponechanou výhodu, hraje v 6
46:00 rychlý protiútok Litvínova zastavuje Škorpová natažením hole
45:29 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 13:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #2 Adriana Hýsková, asistoval #33 Kristýna Lechnerová (13:3)
45:29 v ponechané výhodě po faulu hostujících je opět navýšeno skóre
45:01 Hýsková z protiútoku míří mimo
44:44 Bartschová opět osamocena mezi kruhy, tentokrát netrefuje
43:54 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 12:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #87 Barbora Klinerová bez asistence (12:3)
43:54 závar před brankou Litvínova využívá Klinerová, která se nejlépe zorientovala a skóruje
43:28 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 11:3
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #95 Sára Bartschová, asistoval #54 Klára Jasanová (11:3)
39:58 ještě jedna nebezpečná střela Klinerové, Švátorová pozorná
38:45 chyba v rozehrávce, Bartschová střílí, Loudínová zasahuje a likviduje nebezpečnou střelu
38:15 Litvínov se opět dostává k brance domácích, kde kombinuje, Loudínová pozorná
37:23 střelu Králové likviduje Loudínová
36:11 Litvínov se osměluje a vystrkuje růžky, tlak Chodova slábne
34:59 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 11:2
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #11 Veronika Kundertová, asistoval #78 Tereza Šalátová (11:2)
34:59 chyba Chodova a průnik Kundertové končí gólem
33:48 přihrávka Lechnerové a střela Chaloupkové končí na brankové konstrukci
32:55 Bartschová jde opět na branku, je zastavena Lechnerovou
31:16 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 11:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #11 Lucie Bohumínská bez asistence (11:1)
31:16 špatnou rozehrávku Litvínova na polovině hřiště využila Bohumínská sprintem a skóruje
30:28 další projektil z hole Hořínkové, brankářka vyklepává ruku
29:48 Chodov se nechce s výsledkem stále spokojit a opět útočí a obstřeluje bránu soupeře
29:31 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 10:1
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #95 Sára Bartschová, asistoval #11 Veronika Kundertová (10:1)
29:31 propadnutí v obraně Chodova využívá Bartschová a snižuje skóre
29:05 další střelu Chodova zastavuje vlastní hráčka těsně před brankářkou
28:22 Litvínov se není schopen dostat přes polovinu hřiště
27:36 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 10:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #87 Barbora Klinerová, asistoval #22 Karolína Majerová (10:0)
27:36 úplně osamocená Klinerová před brankou si obhajuje brankářku a skóruje
26:59 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 9:0
26:59 několik prohozených děvčat Litvínova s míčkem na hokejce Lechnerové, přihrávka Hýskové a další nekompromisní gól
26:02 další prudká rána na branku je zlikvidována - tentokrát maskou brankářky
25:43 další pokus o vstřelení branky Klinerové, zasahuje brankářka
25:28 rychlé přihrávky a střela Pabiánové končí na boční síťce
24:22 průnik Litvínova likviduje prvním zákrokem v třetině Loudínová
24:00 výborná střela Havlínové, likviduje Švátorová, ta si dnes opravdu zachytá
23:40 Chodov drží svého soka na jeho polovině, případné uvolnění končí chybnou rozehrávkou
23:02 další prudká střela z poloviny hřiště, tentokrát z hole Hořínkové, brankářka však zasahuje
21:53 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 8:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #14 Nela Havlínová, asistoval #35 Hana Chaloupková (8:0)
21:53 rychlý útok Chodova je zakončen dalším gólem
20:45 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #56 Klára Pabiánová, asistoval #87 Barbora Klinerová (7:0)
20:45 hned po konci přesilovky se Chodov dostává do slibné situace a skóruje
20:01 buly pro Chodov, oslabení domácích pokračuje
19:59 střely na branku: Chodov 23, Litvínov 5
19:00 Chodov ačkoliv vyloučen, hraje více na míčku než soupeř a střílí i častěji
18:37 Vyloučen hráč #61 Karolína Laura Hornová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře
18:25 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #22 Karolína Majerová, asistoval #87 Barbora Klinerová (6:0)
17:50 Chodov stále při chuti a střela střídá další střelu
16:27 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #33 Kristýna Lechnerová, asistoval #2 Adriana Hýsková (5:0)
16:27 pěkná rozehrávka Chodova a střela z poloviny hřiště ukončuje přesilovku
16:06 Vyloučen hráč #16 Lada Benedikovičová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za blokování florbalky
16:06 pěkné uvolnění Mervartové na polovině, obejití soupeře končí faulem
15:12 naopak závar před Chodovskou brankou, míček končí na horní tyči branky
14:52 další šance Chodova
14:36 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #35 Hana Chaloupková, asistoval #2 Adriana Hýsková (4:0)
14:16 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #35 Hana Chaloupková, asistoval #14 Nela Havlínová (3:0)
14:16 pěknou střelu z poloviny hřiště Havlínové, Švátorová jen vyrazila, kde byla připravená Chaloupková, která navyšuje stav utkání
12:53 vzduchem přenesená rozehrávka na osamocenou Bartschovou, ta však nedává
12:45 tlak Chodova stále trvá
11:46 Švátorová likviduje pohotovými zákroky další střely Chodova
10:58 pěkná střela Bohumínské z prostoru mezi kruhy, jen na prsa Švátorové
09:32 několik závarů před Litvínovskou brankou, míček je však stále jen na hrací ploše
08:57 Bartschová při chuti, zkouší pozornost Loudínové dalším atakem
08:00 šance na obou stranách se střídají, brankářky však pozorné a likvidují střely
07:30 samostatný průnik Klinerové zastavuje Švátorová
06:49 samostatná akce Bartschové, střelu likviduje Loudínová
05:43 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #2 Adriana Hýsková, asistoval #11 Lucie Bohumínská (2:0)
05:43 protiútok však už gólem skončil
05:38 po chybě Mervartové samostatná akce Litvínova končí 1. zásahem brankářky Chodova
05:00 Chodov stále při chuti a střílí jednu ránu za ranou
04:11 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:0
03:17 nepřesná rozehrávka Škorpové zastavuje další nápor domácích
02:00 hraje se převážně na straně hostujícího týmu, Litvínov pohrozil ze 2 rychlých brejků
01:00 slibný útok hostujícího týmu zastavuje Hýsková stažením míčku
00:30 Chodov na míčku odstřeluje branku soupeře
00:01 První buly pro Chodov