14:3
    Adéla FEIKOVÁ
    (Glasová)

1. SC TEMPISH Vítkovice - K1 Florbal Židenice 14:3
branky: 2. Nikola Liberdová, 9. Vendula Maroszová, 14. Terezie Gálová, 15. Natalie Hurníková, 20. Nikola Liberdová, 22. Anna Dobešová, 26. Vendula Maroszová, 28. Terezie Gálová, 29. Karolina Moravcová, 37. Terezie Gálová, 42. Karolina Moravcová, 49. Alexandra Glasová, 54. Vendula Maroszová, 60. Adéla Feiková - 5. Monika Zimolová, 11. Michaela Sabolová, 36. Natálie Richtrová; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 3:3; využití: 2:0; diváků: 52; zásahy brankářů: Viktorie Karasová 13 - Alena Večeřová 30; po třetinách: 5:2, 5:1, 4:0
60:00 Vyjádření trenéra domácích pana Jiřího Veleckého: Nebýt smolného zranění, čímž přejeme Viky ať to dopadne co nejlépe, tak by se dal zápas hodnotit jen kladně. V úvodu jsme sice inkasovaly nešťastné branky, ale jinak jsme si celý zápas udrželi snahu hrát. Ale určitě chceme být přesnější a rychlejší.
60:00 Vyjádření trenéra hostů Z.Franka: Quo Vadis, lide florbalový? I pan Moliére by byl z dnešního zápasu nadšen, Ale ať si kdo chce, co chce říká, já jsem na holky hrd a musím je pochválit za přístup, snahu a bojovnost. A že to nestačilo? Z toho se nestřílí... Děkujeme soupeřkám za zápas a zdravíme Viki do Bystrce!
60:00 Nejlepší hráčka utkání domácí č. 86 Gálová Tereza hosté č. 2 Večeřová Alena
60:00 Střely celkem domácí:44 hosté: 16
60:00 Střely po 3.třetine domácí: 17 hosté: 2
59:57 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 14:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #2 Adéla Feiková, asistoval #99 Alexandra Glasová (14:3)
59:00 Probíhá poslední minuta 3.třetiny.
58:00 Vyloučen hráč #9 Barbora Kyliánová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za vysoká florbalka
58:00 Vítkovice si ještě zahrají přesilovku.
57:00 Probíhají poslední 3.minuty 3.třetiny.
55:03 Vítkovice v plném počtu.
54:03 Feiková nedala 100%šanci.
53:48 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 13:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #87 Vendula Maroszová bez asistence (13:3)
53:48 Maroszová se trefuje v oslabení.
53:03 Vyloučen hráč #55 Nela Martiníková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za špatné střídání
52:02 Martiníková netrefuje prázdnou branku.
50:20 Hraje se v klidném tempu a utkání se dohrává.
48:14 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 12:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #99 Alexandra Glasová, asistoval #27 Kateřina Perutková (12:3)
48:14 Glasová dává branku.
47:13 Vítkovice mají standartku,ale střela šla mimo.
44:09 Závar před brankou Brna,ale střela šla mimo.
43:44 Zimolová těsně míjí bránu domácích.
41:18 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 11:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #23 Karolina Moravcová, asistoval #86 Terezie Gálová (11:3)
41:02 Gálová vzala přečíslení na sebe a míjí bránu.
40:01 Buly pro Vítkovice.
40:00 Střely ve druhé třetině VIT:ŽID 16:6
39:20 Zblokovaná střela Mozdřenové, trojka domácích v náporu.
36:25 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 10:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #86 Terezie Gálová, asistoval #32 Nikola Liberdová (10:3)
35:57 GÓL K1 Florbal Židenice! 9:3
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #81 Natálie Richtrová, asistoval #63 Eliška Stehlíková (9:3)
35:00 Utkání sleduje 52 diváků
31:43 Vyloučen hráč #23 Monika Zimolová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání
31:13 Martináková v brejku přestřeluje bránu.
30:51 Martiníková sama před golmankou hostí nadvakrát neuspěla.
30:06 Střela Liberdové sražená mimo.
29:06 Vítkovice rozehrávaly standardku z nebezpečné pozice, zakončení mimo bránu.
28:53 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 9:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #23 Karolina Moravcová, asistoval #2 Adéla Feiková (9:2)
27:11 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 8:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #86 Terezie Gálová, asistoval #12 Natalie Hurníková (8:2)
26:00 /...-/../-/-.-/---/...-/../-.-././ /...-/ /.--./.-../-././--/ /.--./---/-.-./-/..-/
25:24 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 7:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #87 Vendula Maroszová, asistoval #99 Alexandra Glasová (7:2)
25:24 Maroszová skoruje po nahrávce Glasové ve vlastním oslabení.
24:00 Vyloučen hráč #86 Terezie Gálová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost
23:21 Feiková těsně přestřeluje bránu.
21:45 Gálová nastřeluje břevno.
21:12 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #17 Anna Dobešová, asistoval #2 Adéla Feiková (6:2)
20:50 Na obou stranách tři na jednoho, skore se nemění.
20:01 Úvodní buly 2. Vítkovice.
20:00 Střely domácí:11 Střely hosté: 8
19:44 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #32 Nikola Liberdová, asistoval #87 Vendula Maroszová (5:2)
19:00 Probíhá poslední minuta 1.třetiny.
18:48 Vyloučen hráč #63 Eliška Stehlíková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání
18:20 Vítkovice budou hrát přesilovku.Hraje se 6 na 5.
16:55 Gálová střílí pouze do brankářky.
14:53 Trestné střílení družstva K1 Florbal Židenice neproměnil #18 Michaela Sabolová.
14:15 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #12 Natalie Hurníková, asistoval #87 Vendula Maroszová (4:2)
14:15 Vítkovice jdou do trháků.
13:06 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #86 Terezie Gálová z trestného střílení (3:2)
13:06 Gálová předvedla luxusní nájezd.
12:30 Vítkovice v plném počtu.
10:30 Vyloučen hráč #23 Karolina Moravcová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
10:30 Brno bude hrát přesilovku.
10:01 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #18 Michaela Sabolová, asistoval #76 Zuzana Žampachová (2:2)
08:34 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #87 Vendula Maroszová, asistoval #12 Natalie Hurníková (2:1)
08:34 Vítkovice jdou do vedení.
07:20 Richtrová sama před domácí brankou,ale trefuje pouze brankářku.
06:26 Maroszová střílí vedle.
04:28 GÓL K1 Florbal Židenice! 1:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #23 Monika Zimolová, asistoval #2 Alena Večeřová (1:1)
04:28 A je vyrovnáno.
04:03 Glasová střílí z výjezdu,ale brankář Brna chytá.
03:05 Vítkovice v tlaku,ale obrana Brna se zatím úspěšně brání.
01:35 Brno v první šanci, ale střela šla vedle.
01:10 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:0
01:10 Vítkovice jdou do vedení. Brno špatně střídalo.
00:01 Buly pro Vítkovice.