• 58 57:22
    8:5
    ()

FbŠ Bohemians - TJ Jablonné nad Orlicí 8:5
branky: 36. Veronika Štajnerová, 37. Dominika Krátká, 41. Emilie Skalíková, 44. Emilie Skalíková, 47. Lidija Luklynska, 52. Dominika Krátká, 54. Dominika Krátká, 58. Dominika Krátká - 27. Barbora Marková, 31. Veronika Kyšková, 37. Barbora Marková, 38. Sabina Mikysková, 43. Eliška Pešavová; rozhodčí: Filip Rabiňák - Jan Paleček; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 63; zásahy brankářů: Monika Benková 17, Štěpánka Neumanová 0 - Nikola Dlouhá 30; po třetinách: 0:0, 2:4, 6:1
60:00 Komentář trenéra domácích Tomáše Grigara: No dneska se nám utkání nepodařilo a až na třetí třetinu jsme prohrávali většinu soubojů naší naivitou. Jsme rádi za zlepšení a zítra to bude určitě lepší. Děkujeme soupeři za kvalitní prověrku a přejeme hodně štěstí zítra. Díky rodičům za pomoc a za podporu.
60:00 Komentář trenéra hostí Davida Gruse: Děkuji holkám za odvedenou práci, v dnešním zápase jsme rozhodně nebyli daleko od překvapení. Děkuji též divákům, kteří nám vytvořili domácí prostředí. Je škoda, že utkání rozhodla drobná chyba rozhodčích před 6. gólem. Děkujeme domácím.
60:00 Střely na branku v 3. třetině: Bohemians 13; Jablonné 7
59:30 Klokanky na míčku kontrolují závěr utkání.
58:50 Veka Štajnerová trefuje boční konstrukci brány.
57:43 Opakovaně v šanci Kačka Strnadová, skóre se nemění.
57:22 GÓL FbŠ Bohemians! 8:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #11 Dominika Krátká bez asistence (8:5)
57:14 Štajnerová z výběhu těsně vedle tyče.
57:00 Poslední 3 minuty, Bohemka drží míček v útoku.
56:41 Střela Vatahové z otočky zblokována.
56:06 Hosté rozehrávají z vlastní poloviny.
55:30 Jablonné v útoku, domácí obrana pozorná.
55:13 Timeout TJ Jablonné nad Orlicí
55:01 Krátká prošla obranou Jablonného a předkládala před branku, přihrávka však adresáta nenašla.
54:27 Prudká střela Dvořákové z křídla.
53:47 GÓL FbŠ Bohemians! 7:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #11 Dominika Krátká, asistoval #55 Emilie Skalíková (7:5)
53:47 Skalíková v situaci 3na2 našla volnou Krátkou a ta střelou z první zvyšuje skóre.
53:30 Standardka pro Jablonné z půlky - domácí lehce získávají míček a zakládají útok.
53:05 Prudká střela Strnadové do masky.
52:57 Krátká opět střílí ze středu.
52:20 Marková přestřeluje.
51:41 GÓL FbŠ Bohemians! 6:5
51:41 Krátká ze středu prostřeluje Dlouhou.
51:35 Jablonné má míček.
51:14 Střídání brankáře. Nový brankář #19 Štěpánka Neumanová družstva FbŠ Bohemians
51:14 Vyloučen hráč #7 Tereza Štěpánová družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za sekání
50:55 Mandíková v dobré šanci, ovšem zpracování na bekhend ji o šanci připravilo.
50:16 Mikysková z první, Benková chytá.
49:44 Oba fanouškovské tábory vytváří v hledišti perfektní atmosféru.
48:55 Bohemka opět tlačí a chce strhnout vedení na svoji stranu.
47:52 Kyšková se prokličkovala až před Benkovou a těsně míjí tyč.
47:27 Bohemians v plném počtu.
47:00 Bohemka na míčku v oslabení.
46:08 GÓL FbŠ Bohemians! 5:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #91 Lidija Luklynska, asistoval #77 Veronika Mandíková (5:5)
46:08 Parádní akce klokanek. Dlouhé nahození tečuje z první Mandíková na Lídu Luklynskou a ta kličkou překonává brankářku.
46:02 Jablonné střílí za mantinel, Bohemka střídá.
45:27 Vyloučen hráč #2 Kateřina Strnadová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolené vrážení
45:00 Bohemka nastěhovaná v útoku.
44:10 Domácí přidali a ozývají se i jejich fans.
43:55 Mandíková sama ze strany těsně přestřeluje.
43:30 GÓL FbŠ Bohemians! 4:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #55 Emilie Skalíková, asistoval #24 Veronika Štajnerová (4:5)
43:30 Po následné přihrávce z rohu se už Skalíková prosazuje.
43:25 Skalíková v brejku těsně vedle.
42:47 Bohemka má standardku před brankou - Krátká trefuje tyč.
42:16 Prudká střela Domči Vatahové z výběhu, hosté blokují.
42:02 GÓL TJ Jablonné nad Orlicí! 3:5
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #3 Eliška Pešavová, asistoval #23 Marie Gabrisová (3:5)
42:02 Eliška Pešavová oběhla branku domácích a dává gól.
41:55 Bohemka nastěhovaná v útoku, Jablonné však ve 4 hráčkách na velkém brankovišti je dnes v obraně pozorné.
41:10 Gabrisová v brejku 2na1 střílí, Benková vyráží.
40:30 Dalekonosná střela Havlové a dorážka Vatahové.
40:11 GÓL FbŠ Bohemians! 3:4
40:11 Štajnerová střílí a Skalíková doráží ze vzduchu.
40:00 Střely na branku v 2. třetině: Bohemians 13; Jablonné 10
39:30 Štajnerová pěkně 1na1, následně předložila Strnadové, která promáchla sama na brankovišti.
38:51 Kačka Strnadová si pěkně vyběhla z rohu a jen těsně míjí branku.
38:22 Hraje se nahoru dolu.
37:25 GÓL TJ Jablonné nad Orlicí! 2:4
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #18 Sabina Mikysková, asistoval #22 Barbora Marková (2:4)
37:25 Bohemka opět ztrácí míček a Jablonné tentokrát svůj rychlý protiútok zahrálo parádně.
36:46 GÓL FbŠ Bohemians! 2:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #11 Dominika Krátká, asistoval #77 Veronika Mandíková (2:3)
36:46 Rychlý protiútok Bohemky po křídle, Mandíková nachází Krátkou na středu hřiště.
36:23 GÓL TJ Jablonné nad Orlicí! 1:3
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #22 Barbora Marková bez asistence (1:3)
36:23 Tak toto nebyl úplně typický přesilovkový gól. Domácí se vytáhli dopředu a ztratili míček, následně Marková projela půlku hřiště a zakončila.
36:00 Vyloučen hráč #28 Tereza Havlová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
35:52 Dominika Krátká kličkuje na středu a střílí na bloku.
35:11 GÓL FbŠ Bohemians! 1:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #24 Veronika Štajnerová, asistoval #44 Lucie Hernandezová (1:2)
35:11 Štajnerová trefuje přesně do víka.
34:40 Dlouhá přihrávka na Strnadovou byla moc prudká.
33:47 Prudká střela Vatahové po zemi.
33:27 Krátka se tlačila do středu, míček ji v rozhodující fázi sjel.
32:44 Rychlá akce Bohemky 3na2 končí střelou Štajnerové do brankářky Jablonného.
32:27 Dominika Krátka z první, ovšem skákavý míček trefuje mimo tyče.
32:00 Hostující kotel opět hlasitě povzbuzuje svůj tým.
31:13 Pešavová sama před Benkovou, míček však měla na dlouhou ruku a už ho nedokázala přesně usměrnit.
30:40 GÓL TJ Jablonné nad Orlicí! 0:2
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #32 Veronika Kyšková bez asistence (0:2)
30:40 Výběh a přesná střela na zadní tyč.
30:30 Domácí vysunují presink.
29:57 Brejk Bohemky 2na1, Vatahová míček do sítě nedostala.
29:41 Faul Bohemky, standardka pro hosty. Benková vyráží.
28:20 Dominika Krátká ze středu, hosté zatím odolávají.
27:51 Dobrá střela Skalíkové sražena mimo tyče.
27:18 Další velká šance Jablonného v oslabení.
26:46 GÓL TJ Jablonné nad Orlicí! 0:1
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #22 Barbora Marková, asistoval #23 Marie Gabrisová (0:1)
26:46 Dvořáková ztrácí míček a hosté se z brejku dostávají do vedení.
26:22 Vyloučen hráč #32 Veronika Kyšková družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za špatné střídání
26:00 Prudká střela Skalíkové po zemi.
25:00 Domácí točí hosty, ovšem jen po mantinelech a bez střelby.
24:00 Hosté špatně střídali a rozhodčí signalizují vyloučení. Bohemka hraje 6na5.
23:42 Domácí ztrácí míček a prudkou střelu Mykyskové vyráží Benková.
23:02 Dvořáková propadla a hosté se valí na branku klokanek.
22:22 Kyšková sama před domácí brankou, míček z první netrefila dobře.
22:11 Skalíková z první ze středu přestřeluje.
20:52 Vatahová sama na gólmanku, bekhendová klička, Dlouhá chytá.
20:11 Domácí v plném počtu.
20:00 Střely na branku v 1. třetině: Bohemians 12; Jablonné 5
19:50 Brejk Bohemky, Krátká však byla doběhnuta a šetří čas za bránou.
19:35 Pešavová v šanci, než si však míček přehodila na forhend, byla u ní domácí obrana.
18:57 Macháčková promáchla a rozhodčí pískají vysokou hůl.
18:11 Vyloučen hráč #91 Lidija Luklynska družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolené vrážení
17:52 Zuzka Tuncelová zakončuje rychlý útok domácích, dostala se však za bránu.
17:22 Mykysková sama před brankou střílí z první.
16:55 Štajnerová v dobré pozici, míček jí sjel z čepele.
16:26 Bohemka rozehrává z útočného rohu.
16:00 Jablonné v brejku 3na1, nicméně bez zakončení.
15:05 Standardka domácích - nebezpečná střela Štajnerové, Charvátová doráží.
13:50 Domácí sice umí zamknout hosty na jejich polovině, ale nedaří se jim dostat do zakončení.
12:15 Skalíková vysunula Mandíkovou do samostatného úniku, Dlouhá ji však vychytala.
11:48 Faltová z první vysoce přestřeluje.
10:44 Marková sama před Benkovou, místo střely ovšem míček jen zastavila nohou.
10:22 Střela Domči Krátké z otočky míří nad břevno.
09:07 Další ztráta domácích a brejk Jablonného 2na1 končí střelou mimo tyče.
08:13 Bekhendový pokus Vatahové těsně vedle.
07:18 Eliška Charvátová ve velké šanci.
06:55 Hernandezová ztrácí míček v rozehrávce, domácí vše řeší taktickým faulem.
06:15 Vágnerová po rychlé kombinaci sama před Benkovou, ta nepříliš prudkou střelu chytá.
05:50 Hostující fans hlasitě povzbuzují svůj tým.
05:02 Domča Krátká našla pěkně Charvátovou, té míček odskočil.
03:40 Lída Luklynska vyzkoušela pozornost Dlouhé.
03:00 Po výhozu brankářky nebezpečný brejk hostí.
02:05 Domča Vatahová trefuje masku brankářky střelou z výběhu.
01:40 Ema Skalíková trefuje tyč.
00:40 V první šanci hosté z Jablonného.