• 59 58:17
    2
    Kristýna KLECOVÁ

Ivanti Tigers Jižní Město - SK BIVOJKY LITVÍNOV 9:2
branky: 12. Kristina Zlatníková, 20. Karolína Stůjová, 22. Veronika Křečková, 27. Kristina Zlatníková, 31. Veronika Křečková, 35. Kristina Zlatníková, 36. Tereza Peková, 57. Monika Halamová, 58. Veronika Křečková - 47. Sára Bartschová, 58. Laura Vytrhlíková; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Anežka Bakočová 18 - Michal Pech 27; po třetinách: 2:0, 5:0, 2:2
60:01 Komentář trenéra hostů Ondráčka: Dnes opět klasika v našem podání - udělali jsme z gólmanky soupeře další z mnoha hvězd, jinak zasloužená výhra domácích, i když vzhledem mnoha šancím asi nezaslouženým rozdílem. Pozitivem byla poslední třetina, s jedinou naší přesilovkou, ale hezky sehranou. Mým holkám děkuji, soupeřkám gratuluji.
60:00 Komentář trenérky domácích D.Steinbachové: Dnešní zápas ve volnějším tempu, ale holky se snažily plnit pokyny a skvělá Anežka v bráně. Těšíme se na zítřek, kdy nás čeká úplně jiný zápas.
59:04 Zvoní tyč.
58:17 Vyloučen hráč #64 Kristýna Klecová družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za blokování florbalky
58:00 Druhý hattrick v týmu Tigers.
57:43 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 9:2
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #77 Laura Vytrhlíková bez asistence (9:2)
57:38 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 9:1
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #62 Veronika Křečková, asistoval #11 Karolína Stůjová (9:1)
56:36 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 8:1
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #28 Monika Halamová, asistoval #27 Kristina Zlatníková (8:1)
56:36 Zlatníková mezi třemi posouvá na Halamovou. Ta proměňuje střelou na vzdálenější tyč.
56:14 Pechů zastavuje kombinaci domácích a vysílá Bartschovou do úniku.
53:45 Potlesk v hale pro obě gólmanky.
52:32 Vytrhlíková podruhé dobře v obraně. Zlatníkové sebrala jasný gól.
51:43 Vytrhlíková fotbalově do bezpečí.
50:50 2x teď zachránila Pechů horní tyč. Vachudová s Křečkovou musí upravit míření.
49:45 Benedikovičová dobře pracuje mezi beky domácích a získává míček.
46:32 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 7:1
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #69 Sára Bartschová, asistoval #43 Klára Jasanová (7:1)
46:32 Bakočová dočarovala. Na čtvrtou dorážku už nestačila.
45:54 Křečkové těsně před hokejkou sebrala hráčka hostů míček a ta jen zametla nepořádek na hřišti.
43:00 Dnes v obraně Tigers den otevřených dveří. Bakočová stále čaruje.
40:50 Havlíčková přihrává na neviditelnou spoluhráčku, i trenéři se diví.
39:12 Kundertová zachytila střelu domácích a dostala se až k zakončení na druhé straně. Bakočová drží nulu.
37:50 Křečková šilhá po hetríčku.
36:30 Další bivojský únik likviduje Bakočová
35:04 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 7:0
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #23 Tereza Peková, asistoval #62 Veronika Křečková (7:0)
35:04 Střelu Křečková nekompromisně doráží Peková.
34:47 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 6:0
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #27 Kristina Zlatníková, asistoval #17 Kateřina Sojková (6:0)
34:47 Zlatníková kompletuje hattrick.
33:40 Bivojky se skvěle ubránily početní převaze.
33:25 Bakočová musela zasahovat i při přesilové hře.
32:50 Domácí se po minutě usazují na polovině Litvínova.
31:30 Vyloučen hráč #77 Laura Vytrhlíková družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
30:25 Křečková střelou z první zvyšuje skóre na 5:0
30:22 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 5:0
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #62 Veronika Křečková, asistoval #24 Kateřina Vachudová (5:0)
28:56 Nepřesné přihrávky nutí hráčky Tigers běhat metry navíc.
27:53 Šnajberková profesionálně zpracovává ze vzduchu a rozdává míček spoluhráčkám.
26:25 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 4:0
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #27 Kristina Zlatníková, asistoval #28 Monika Halamová (4:0)
26:25 Kombinačka Halamová-Zlatníková opět na scéně.
26:13 Chyby domácích nepotrestány, zatím.
25:00 Šnajberková čistě sebrala míček při rozehře hostů.
23:20 Maříková důrazná u mantinelu, Pechů v tísni.
21:37 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 3:0
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #62 Veronika Křečková, asistoval #27 Kristina Zlatníková (3:0)
21:37 Křečková vymetá vzdálenější růžek.
20:15 Tigers zahajuje druhou třetinu přesilovou hrou.
19:44 Vyloučen hráč #11 Veronika Kundertová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení
19:16 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 2:0
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #11 Karolína Stůjová, asistoval #38 Sabina Šnajberková (2:0)
18:46 Vytrhlíková přečetla rozehru domácích a Bakočová se opět musela blýsknout.
16:02 Stůjová se ladně podél mantinelu dostala až na polovinu soupeřů, Křečková po přihrávce netrefuje přesně.
15:06 Maříková na polovině chybuje a Bakočová musela být v pozoru.
11:42 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 1:0
11:42 Zlatníková napravuje a z dorážky otevírá skóre zápasu.
10:50 Tvrdý backhand od Stůjové, Pechů drží svůj tým.
09:16 Zlatníková pálí 3 šance v jednom střídání.
07:50 Litvínovská hráčka sama před Bakočovou neproměňuje.
05:15 Domácí vyčkávají na své polovině na chybu hostí.
00:40 Utkání zahájeno a na obou stranách už byla ohrožena branka.