9:3
    Aneta BURIANOVÁ
    (Vachulová)

FbŠ Bohemians - BLACK ANGELS 9:3
branky: 1. Dominika Krátká, 11. Veronika Mandíková, 19. Emilie Skalíková, 26. Aneta Faltová, 26. Emilie Skalíková, 32. Veronika Mandíková, 35. Aneta Faltová, 46. Veronika Štajnerová, 48. Anna Marešová - 44. Zuzana Kuchařová, 57. Zuzana Kuchařová, 59. Aneta Burianová; rozhodčí: Michael Zeman - Jan Paleček; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 64; zásahy brankářů: Štěpánka Neumanová 20 - Hana Kuchařová 23; po třetinách: 3:0, 4:0, 2:3
60:00 Komentář trenéra domácích Tomáše Grigara: Od nás dobrý vstup do zápasu a i druhá třetina. Třetí třetina už se jen z obou stran dohrávala. Jsme rádi, že jsme těžké utkání zvládli a děkujeme soupeři a rodičům za pomoc.
60:00 Komentář trenéra hostí Pavla Fryče: Po velké marodce jsme nestíhali se vracet a ani v soubojích a až třetí třetina se blížila naší hře. Děkujeme soupeři za sportovní přístup za odložení utkání a děkujeme za zápas soupeři i divákům.
60:00 Střely ve 3. třetině FbŠ Bohemians 11 x Black Angels 8
58:53 GÓL BLACK ANGELS! 9:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #10 Aneta Burianová, asistoval #9 Denisa Vachulová (9:3)
58:53 Aneta Burianová trestá Bohemačky za fauly a snižuje skóre
57:59 Vyloučen hráč #91 Lidija Luklynska družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolené vrážení
57:59 A bude to zajímavé, Black Angels bude chvilku hrát proti třem v zelenobílých dresech
57:34 Anička Marešová šetří čas pro Bohemku a odpaluje míček ze své poloviny k brance Black Angels
56:43 Timeout BLACK ANGELS
56:43 Vyloučen hráč #27 Zuzana Tuncelová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hra rukou
56:43 Začíná se 1.přesilovka týmu Black Angels
56:07 GÓL BLACK ANGELS! 9:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #15 Zuzana Kuchařová bez asistence (9:2)
56:07 Tentokrát už zakončení na jedničku z čepele Zuzany Kuchařové
54:59 Tato akce z hokejek Blackyní je opravdu hezká, ťuk, ťuk, ťuk přesné přihrávky, které probíhají mezi nohama Bohemaček, jen zakončení se nedaří
52:12 Tak tohle bolelo, Adéla Kuchařová se napřáhla a střílí, 'Tutu' bude mít na tento zápas na rameni památku
51:59 Magdalena Folková jde do toho po hlavě, rozbíhá se, chytá přihrávku a jde do útoku, tam ji Lucie Hernandezová zastavuje
50:25 Na střídačce hráček v černém se již ozývá nespokojenost nad svým výkonem, trenér je uklidňuje
49:11 Adéla Kuchařová jde sama na branku, Štěpánka neohroženě vytahuje svojí ruku vstříc míčku a chytá
47:02 GÓL FbŠ Bohemians! 9:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #53 Anna Marešová bez asistence (9:1)
47:02 Krásné zpracování tělem zvládá Anička Marešová a její následná střela, která rozvlnila síť v brance. Škoda, že již elitní parta mužů odešla, to by si jim líbilo.
45:44 GÓL FbŠ Bohemians! 8:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #24 Veronika Štajnerová bez asistence (8:1)
45:40 Velký chumel před brankou Blacků, brankářka dost střel pokrývá, dokáže někdo dorazit míček do sítě?
43:43 GÓL BLACK ANGELS! 7:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #15 Zuzana Kuchařová, asistoval #71 Adéla Kuchařová (7:1)
43:43 Z trestné lavice vybíhá Anna Vinklerová zachycuje míček z přihrávky a jde do útoku. Nahrává Adéle Kuchařové, ta míček půjčuje ségře a Black Angels už nemá na kontě 0
43:22 Tahle přesilovka nebyla z těch nejpovedenějších, nic moc na koukání
41:22 Vyloučen hráč #82 Anna Vinklerová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
41:16 Opět rozhodčí zvedají ruku, brankářka FbŠ Bohemians opouští branku a zelenobílé hrají v šesti
40:01 I tentokrát v první hvizd míček sedí na čepeli zelenobílých
40:00 Střely ve 2.třetině FbŠ Bohemians 11 x Black Angels 7
39:28 Rozhodčí píská výhodu pro Black Angels, budou rozehrávat, ale o míček vzápětí přicházejí
37:33 Lída Chovancová se pouští do dalšího úniku černých, ale připravená Nikola Hrabánková ji bere míček z čepele a obrací útok směrem ke svatyni Black Angels
36:00 Bývalá Bohemačka, nyní hráčka týmu Black Angels Ema Košťálová běží sama na branku a přestřeluje
34:23 GÓL FbŠ Bohemians! 7:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Aneta Faltová, asistoval #22 Kristýna Dvořáková (7:0)
34:23 Kristýna Dvořáková zpracovala míček svým ladným tělem a dává šanci Anetě Faltové, která dává sedmý gól domácích
32:31 Denisa Vachulová se vydala na polovinu Bohemians, dostala se do sevření hned tří pruhovaných hráček, tudy cesta nepovede
31:07 GÓL FbŠ Bohemians! 6:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Veronika Mandíková, asistoval #21 Aneta Faltová (6:0)
31:07 Anička Marešová zakládá nádhernou akci, přihrává Anetě Faltové, ta našla Veroniku Mandíkovou, která zakončuje
28:37 Končí přesilovka, tentokrát bez úspěchu. Na hřiště vbíhá potrestaná Ema Košťálová a pokyny trenéra BA zní jasně
28:20 Anna Vinklerová se snaží utéct ve svém vlastním oslabení, ale neúspěšně
26:37 Vyloučen hráč #54 Ema Košťálová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
26:37 Sekání na straně Black Angels musí být potrestáno a Bohemians si zahraje druhou přesilovku
25:36 GÓL FbŠ Bohemians! 5:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #55 Emilie Skalíková, asistoval #44 Lucie Hernandezová (5:0)
25:11 GÓL FbŠ Bohemians! 4:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Aneta Faltová, asistoval #11 Dominika Krátká (4:0)
25:11 Ale zelenobílé hráčky na toto tempo stačí a je tam
24:44 Hráčky v černém ve druhé třetině přidaly plyn a hra se hraje v poněkud rychlejším tempu
23:31 K míčku se dostává Aneta Kubištová, prošla hřiště od půlky, zakončuje, ale brankářka Black Angels chytá
21:59 Několik tutovek na čepelích Bohemaček a nic
20:41 Krásná akce Black Angels končí na stehně rozhodčího a bude se opět o míček hrát v rohu
20:01 Buly 2. třetiny vyhrává tým FbŠ Bohemians
20:00 Střely v 1.třetině FbŠ Bohemians 10 x Black Angels 8
19:45 15 vteřin do konce, Lída Luklynská uklidňuje situaci na hřišti, běží s míčkem za branku a čeká na vystřídání další lajny
18:46 GÓL FbŠ Bohemians! 3:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #55 Emilie Skalíková bez asistence (3:0)
18:46 Emilie Skalíková se dostává k míčku, míček jí sjel z hokejky, ale žabičkou přeskočil brankářku Black Angels, stav 3:0 pro Bohemku
17:12 Denisa Vachulová nahrává Zuzaně Kuchařové, ta pálí, Štěpánka Neumanová vyráží ramenem
16:01 Iva Rektoříková v černém dresu si obešla 2 bohemácké hráčky, ale obrana zelenobílých je pevná jak skála a dál jí nepouští
15:03 Veronika Štajnerová letí jak torpédo kupředu, před brankou není nikdo komu by nahrála, škoda
13:28 Skrumáž před brankou BA, ale tentokrát brankářka chytá
10:58 GÓL FbŠ Bohemians! 2:0
10:58 Nahrávka zpoza branky, rychlý doťuk a děrovaná kulička je za zády Hanky Kuchařové
09:34 Vyloučen hráč #15 Zuzana Kuchařová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
09:34 FbŠ Bohemians si zahrají přesilovku
09:20 Rozhodčí zvedají ruku a budeme mít buď první vyloučení nebo padne branka
08:05 Souboj u mantinelu Aneta Faltová versus Aneta Fričová a vyhrává Aneta....... Faltová
06:34 Kačka Strnadová z Bohemky se snaží navýšit skóre, je však zastavena obranou Black Angels
04:15 Nikola Hrabánková vyvezla rychle míček z bohemácké půlky až k brance Black Angels, trefuje pouze brankářku
02:48 Na hrací ploše máme opět všechny 'Kuchařky', Adéla se dostává k míčku, pálí z půlky, ale míček končí hodně nad
00:49 GÓL FbŠ Bohemians! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #11 Dominika Krátká bez asistence (1:0)
00:49 A posílá úspěšně, Dominika Krátká se nemýlí
00:05 První zásah brankářky Bohemians - lehce chytá do ruky a posílá svůj tým do útoku
00:00 Dobrý den, vítáme Vás na dnešním zápase juniorek mezi FbŠ Bohemians a Black Angels