• 59 58:56
    5:7
    (Středulová)

FBC ČPP OSTRAVA - FbŠ Bohemians 5:7
branky: 19. Sandra Kostková, 35. Adriana Středulová, 41. Adriana Středulová, 45. Michaela Středulová, 59. Michaela Středulová - 6. Veronika Štajnerová, 8. Veronika Štajnerová, 17. Dominika Vatahová, 22. Lucie Hernandezová, 49. Sofie Skalíková, 53. Veronika Štajnerová, 56. Veronika Štajnerová; rozhodčí: Radek Vybíhal - Jiří Večerek; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 56; zásahy brankářů: Joelle Hedvika Palásková 22 - Štěpánka Neumanová 19; po třetinách: 1:3, 1:1, 3:3
60:00 Komentář trenérky hostí Terezy Blažkové: 'Dnešní zápas měl vše podle mého gusta - byl tvrdý, ale fér. Brzo jsme ho dostali pod kontrolu, ale pak museli zase zvedat hlavy, když soupeř vyrovnal. Jsem moc ráda, že holky závěr zápasu zvládly i po takhle náročném víkendu. Mrzí mě jen zranění na konci, snad bude Domča v pořádku. Děkujeme za zápas.'
60:00 Komentář trenéra domácích pana Luďka Paseckého: Po vyrovnání na 4-4 jsme přestali být trpěliví. Sice jsme si to pořád opakovali, ale i tak jsme se pořád hnali dopředu a měli z toho příliš mnoho ztrát, které soupeř využil. Musíme zapracovat na kontrole emocí. Jinak supr zápas, díky soupeři.
60:00 Střely celkem: 24 - 29
60:00 Střely ve 3. třetině: 9 - 11
59:00 Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:56 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 5:7
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #44 Michaela Středulová, asistoval #13 Adriana Středulová (5:7)
57:10 Na míčku je Praha.
56:17 Ostrava to zkouší v šesti.
55:39 Timeout FBC ČPP OSTRAVA
55:39 GÓL FbŠ Bohemians! 4:7
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #24 Veronika Štajnerová, asistoval #21 Aneta Faltová (4:7)
54:58 Niemczyková se dostala ke střele, ale pouze do gólmanky.
53:31 Nebezpečnou střelu Sigmundové vyráží Neumanová rukou.
52:41 GÓL FbŠ Bohemians! 4:6
52:41 Únik Štajnerové končí gólem.
50:55 Galnorová 2x zbytečně ztrácí míček na středu a ohrožuje tak svůj tým.
49:12 Teď se hraje spíše na domácí polovině.
48:23 GÓL FbŠ Bohemians! 4:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #33 Sofie Skalíková bez asistence (4:5)
47:34 Přečíslení nedokázala Bohemka dobře vyřešit.
46:21 Nyní na Paláskovou letěly dvě střely, obě zvládla pokrýt.
45:20 Chybu Luzarové musela hasit Sigmundová, která vše nakonec vyřešila správně.
44:03 Timeout FbŠ Bohemians
44:03 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 4:4
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #44 Michaela Středulová, asistoval #11 Vendula Schindlerová (4:4)
43:29 Teď se většina času odehrává na polovině hřiště, kde dochází k soubojům o míček.
42:11 Tuncelová netrefuje úplně prázdnou bránu.
41:01 Ostrava se probudila a celkem Bohemku tlačí.
40:33 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 3:4
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #13 Adriana Středulová, asistoval #11 Vendula Schindlerová (3:4)
40:00 Střely ve 2. třetině: 9 - 6
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
36:59 Přihrávky naslepo kazí domácím dojem ze hry.
35:24 Domácí se dostávají do hezkých šancí, Neumanová ale předvádí super výkon.
34:17 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 2:4
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #13 Adriana Středulová, asistoval #71 Karolína Bínová (2:4)
33:43 Hra se přelévá ze strany na stranu.
32:50 Bínová se hrdinsky postavila do střely a zabránila skoro jistému gólu.
31:09 Sigmundová šikovně zastavila Kubištovou a bere svůj tým do protiútoku.
30:07 Host hrají v plném počtu.
28:33 Domácí kombinují a kombinují, ale ke střele se nedostanou.
28:07 Vyloučen hráč #91 Lidija Luklynska družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hrubost
27:19 Domácí hrají v plném počtu.
26:53 Hráčkám z Prahy se přesilovka moc nedaří.
25:44 Klvaňová perfektně zablokovala střelu Faltové.
25:19 Vyloučen hráč #86 Kateřina Galnorová družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za špatné střídání
25:01 Sigmundová se dostala do šance, Neumanová připravená.
23:38 Ostravské hráčky se pořád snaží, ale už jde vidět převaha Bohemians.
21:58 Další útok Prahy končí nepřesnou přihrávkou, k ohrožení brány nedošlo.
21:04 GÓL FbŠ Bohemians! 1:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #44 Lucie Hernandezová, asistoval #33 Sofie Skalíková (1:4)
20:57 Bohemka pod tlakem na vlastní polovině.
20:00 Střely v 1. třetině: 6 - 12
19:33 Domácí hrají v plném počtu.
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:44 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 1:3
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #19 Sandra Kostková, asistoval #65 Radka Niemczyková (1:3)
18:06 Bohemka zatím bez větší šance.
17:33 Vyloučen hráč #84 Kristýna Kupcová družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení
16:32 GÓL FbŠ Bohemians! 0:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #5 Dominika Vatahová, asistoval #11 Dominika Krátká (0:3)
16:19 Palásková vytáhla super zákrok proti střele Faltové.
14:15 Řeháková na středu ve výhodné pozici na střelu radši zvolila nahrávku do rohu a žádná šance nebyla.
12:50 Bohemka velmi vysoko napadá a dostává domácí do problému v rozehrávce.
11:32 Hraje se nahoru dolů.
09:57 Schindlerová se v samostatném úniku snažila kličkou projít přes Neumanovou, gólmanka ji míček nakonec vykopla.
08:51 Domácí obránkyně uklidňují hru na vlastní polovině.
07:48 GÓL FbŠ Bohemians! 0:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #24 Veronika Štajnerová, asistoval #33 Sofie Skalíková (0:2)
07:30 Galnorová to zkusila od mantinelu, střela nakonec míjí bránu.
06:17 Pitaková nahrála perfektně na Sigmundovou, ta si však s přihrávkou vůbec neporadila a nakonec míček ztrácí.
05:46 GÓL FbŠ Bohemians! 0:1
05:26 Ostravské holky jsou zatím více na míčku, ale střely se jim moc nedaří.
04:36 Střelu Středulové M. vyráží Neumanová helmou.
03:48 Domácí se snažily kombinovat na útočné polovině, ale ke střele se nedostaly.
02:05 Protiútok Bohemky zastavila až Palásková skvělým zákrokem.
00:53 Niemczyková šikovně vybojovala míček, dostala se až k bráně hostů, Neumanovou však nepokořila.
00:01 Úvodní buly pro domácí tým.