2:9
    Monika HALAMOVÁ
    (Vachudová)

FBC Liberec - Ivanti Tigers Jižní Město 2:9
branky: 1. Berenika Vrzalová, 22. Anna Kateřina Jandová - 8. Veronika Křečková, 14. Karolína Stůjová, 19. Anna Kateřina Jandová, 26. Kateřina Vachudová, 27. Kateřina Sojková, 29. Kristina Zlatníková, 37. Kristina Zlatníková, 44. Karolína Stůjová, 57. Monika Halamová; rozhodčí: Matěj Třešňák - Jan Dlouhý; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Kateřina Dlouhá 29 - Kristýna Janglová 30; po třetinách: 1:3, 1:4, 0:2
60:01 Komentář trenéra domácích Petra Nováka: Zápas nás stál spoustu sil. Máme za sebou náročný víkend. Díky hráčkám za bojovnost a nasazení. Dnes to na body nestačilo, ale nasbírali jsme spoustu zkušeností. Jsme rádi za každý kvalitní zápas. Děkujeme divákům a soupeřkám.
60:01 Komentář trenérky hostí: Zápas ve slušném tempu, holky plnily taktické pokyny, poměrně vysoká produktivita. S víkendem jsme spokojeni a těšíme se na Chodov ve čtvrtek. Díky soupeři a divákům.
59:59 Střely ve 3. třetině: Liberec - 9, Tigers - 12, střely celkem: Liberec - 32, Tigers - 38
56:49 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 2:9
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #28 Monika Halamová, asistoval #24 Kateřina Vachudová (2:9)
56:49 Teď už ani magie nepomohla..
54:02 Nováková nekompromisně zneškodňuje další střely hostů
53:05 Dlouhá teď spojila Harry Potterovské čáry s Lenfeldovou a společnými kouzly zneškodnily asi 4 tutové šance
52:32 Mullerová v rychlostním souboji vítězně
51:40 Šťastková pálí mimo
49:12 Voříšková po zásahu do obličeje zůstává ležet na zemi
48:35 Novotná neskutečně přečetla hru, a tak je rozehra Tigers opět zmařena
47:30 Nováková předvedla další bezchybný blok
46:32 Při protiútoku 2 na 1 Dlouhá nemusela zasahovat, Stůjová mířila vysoko nad
43:47 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 2:8
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #11 Karolína Stůjová, asistoval #62 Veronika Křečková (2:8)
43:18 Skvělý blok od Novákové
42:50 Lenfeldová s ledovým klídkem uklidňuje situaci
41:48 Dlouhá nyní vychytala Stůjovou, jako Harry Potter chytil svoji zlatonku
40:45 Vrzalová uklidňuje situaci
40:01 Úvodní buly pro hosty
39:59 Střely ve 2. třetině: Liberec - 14, Tigers - 10
38:54 Domácí si v přesilové hře vytváří mnohem více šancí, než si vytvářeli hosté v jejich předchozích přesilovkách
38:17 Vyloučen hráč #43 Michaela Poláčková družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za vražení zády
36:51 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 2:7
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #27 Kristina Zlatníková, asistoval #28 Monika Halamová (2:7)
36:34 Nyní se hraje na polovině hostů a domácí mají balon v klidu na svých hokejkách
34:38 Voříšková v rychlostním souboji jak jinak než vítězně
31:51 Teď se Janglová zapotila, naštěstí pro ní se ale domácím hráčkám nepodařilo dorazit míč za její záda
30:30 Vrzalová překazila útok hostů a nabila Valešové, ta netrefuje zařízení
28:14 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 2:6
26:46 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 2:5
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #17 Kateřina Sojková, asistoval #27 Kristina Zlatníková (2:5)
25:38 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 2:4
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #24 Kateřina Vachudová, asistoval #62 Veronika Křečková (2:4)
24:40 Další skvělý zákrok Dlouhé
21:46 GÓL FBC Liberec! 2:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #24 Anna Kateřina Jandová, asistoval #12 Aneta Abrtová (2:3)
18:14 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 1:3
Vlastní branku družstva FBC Liberec vstřelil #24 Anna Kateřina Jandová (1:3)
18:14 Nešťastně odražený balon od Jandové a stav je 1:3
17:29 Hra je plná nepřesností
16:39 Dlouhá nekompromisně likviduje střely mířící na její bránu
16:15 Nyní drží balon na hokejkách tým hostů
13:42 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 1:2
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #11 Karolína Stůjová bez asistence (1:2)
13:08 Vyloučen hráč #12 Aneta Abrtová družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
12:40 Hostující šly 2 na 1, ale finální přihrávka nebyla přesná, a tak Dlouhá nemusela zasahovat
11:29 Hosté přesilovku nevyužili, ba naopak málem inkasovali
10:58 Mullerová s Vrzalovou drží hru na polovině hostů
10:00 Za první půl minutu přesilovky si šance tvoří spíše domácí tým
09:27 Vyloučen hráč #74 Karolína Nováková družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
08:43 Abrtová překazila akci hostů a vyslala Novákovou do střely
07:48 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 1:1
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #62 Veronika Křečková, asistoval #24 Kateřina Vachudová (1:1)
00:18 GÓL FBC Liberec! 1:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #14 Berenika Vrzalová, asistoval #74 Karolína Nováková (1:0)
00:01 Úvodní buly pro hosty
00:00 Dobrý den, vítáme Vás u 17. kola 1. ligy juniorek mezi FBC Liberec a Ivanti Tigers Jižní Město.