• 59 58:24
    13:7
    (Kouřilová)

FBC ČPP OSTRAVA - BLACK ANGELS 13:7
branky: 3. Kateřina Galnorová, 10. Eva Řeháková, 11. Sandra Kostková, 15. Nikol Pitáková, 19. Michaela Středulová, 20. Radka Niemczyková, 32. Sandra Kostková, 33. Michaela Středulová, 33. Nikola Chalupová, 47. Michaela Středulová, 48. Adriana Středulová, 54. Nela Blažková, 56. Adriana Středulová - 1. Zuzana Kuchařová, 26. Zuzana Kuchařová, 27. Markéta Růžičková, 28. Adéla Kuchařová, 33. Adéla Kuchařová, 42. Gabriela Hermánková, 59. Adéla Kuchařová; rozhodčí: Jakub Palowski - Andrej Bílek; vyloučení: 2:0; využití: 0:2; diváků: 45; zásahy brankářů: Eliška Pětvaldská 15 - Aneta Fryčová 19; po třetinách: 6:1, 3:4, 4:2
60:00 Komentář trenéra hostí: V první třetině jsme byli ještě na cestě a tomu odpovídal i výsledek 1.třetiny. Od druhé třetiny jsme srovnali krok a drželi vyrovnaný zápas. Takové zápasy potřebujeme hrát a růst na nich. Děkujeme soupeřkám, rozhodčím a divákům za zápas.
60:00 Komentář trenéra domácích (Pasecký): Kondičně, technicky i takticky už máme na to, takové zápasy vyhrát i vyšším rozdílem. Co se ale musíme naučit je předvádět dobrý výkon po celých 60 minut. Máme střídání, které jsou úplně ustřelené i na úrovni žen, ale i střídání, kde hrajeme jak starší žákyně. Vzhledem k věku týmu je to asi přirozené, ale i tak v tom musíme pracovat na zlepšení. Díky soupeři za zápas.
60:00 Střely celkem: 32 - 22
60:00 Střely ve 3. třetině: 12 - 8
59:00 Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:24 GÓL BLACK ANGELS! 13:7
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #71 Adéla Kuchařová, asistoval #86 Alžběta Kouřilová (13:7)
58:14 Kuchařová A. trefuje tyč.
57:40 Kuchařová Z. něcou zkoušela, ale nakonec byla zpacifikována Kostkovou.
57:04 Timeout BLACK ANGELS
57:04 Vyloučen hráč #97 Andrea Luzarová družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za sekání
56:24 Domácí jsou stále hladové po gólu a drží soupeřky pod tlakem.
55:44 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 13:6
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #13 Adriana Středulová, asistoval #44 Michaela Středulová (13:6)
55:44 Opět krásná souhra Středulových!
54:31 Hra se začíná přiostřovat.
53:48 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 12:6
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #23 Nela Blažková, asistoval #7 Nikol Pitáková (12:6)
52:41 BA drží Ostravu pod tlakem na útočné polovině.
51:07 Hráčky BA pustily Schindlerovou až k bráně, tak stříl přímo do Fryčové.
50:31 Hluché místo bez šancí a nápadu.
49:03 Střela Kuchařové A. letí úplně mimo.
48:08 Samostatný únik nevyřešila Rektoříková vůbec dobře a vystřelila přímo do Pětvaldské.
47:45 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 11:6
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #13 Adriana Středulová, asistoval #10 Karolína Sigmundová (11:6)
47:05 Kuchařová A. v dobré pozici trefuje skákavý míček, míček nakonec letí nad bránu.
46:08 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 10:6
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #44 Michaela Středulová, asistoval #13 Adriana Středulová (10:6)
45:47 Většina času se nyní odehrává na polovině BA.
44:20 Hra se přelévá ze strany na stranu.
43:09 Niemczyková míří z otočky mimo bránu.
42:38 Pěkná akce domácích nekončí bohužel střelou, protože Galnorová na středu promáchla.
41:10 GÓL BLACK ANGELS! 9:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #34 Gabriela Hermánková, asistoval #15 Zuzana Kuchařová (9:6)
40:42 Přesilovka BA ještě nepřinesla žádnou střelu.
40:00 Střely ve 2. třetině: 5 - 8
39:55 Vyloučen hráč #86 Kateřina Galnorová družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za sekání
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
37:35 Niemczyková šikovně vybojovala míček ale následná přihrávka na Klubalovou už tak pěkná nebyla a BA se dostávají k míčku.
36:10 Burianová rozeznívá tyč.
35:40 Dvojice Kuchařová A. a Kuchařová Z. teď domácí obraně pořádně zavařila, Pětvladská nakonec vše pokryla.
33:56 Domácí se nakonec probraly a opět mají navrch.
32:50 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 9:5
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #17 Nikola Chalupová, asistoval #77 Kristýna Klubalová (9:5)
32:34 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 8:5
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #44 Michaela Středulová, asistoval #17 Nikola Chalupová (8:5)
32:34 Jakoby se s góly pytel roztrhl. Středulová na středu neomylná.
32:13 GÓL BLACK ANGELS! 7:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #71 Adéla Kuchařová, asistoval #10 Aneta Burianová (7:5)
32:13 Chumel před domácí bránou končí gólem.
31:58 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 7:4
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #19 Sandra Kostková, asistoval #77 Kristýna Klubalová (7:4)
31:13 Dvořáková zahodila 100% šanci skórovat, když metr od brány přestřeluje.
30:06 Domácí se ani nemohou dostat z vlastní poloviny, a když už se dostanou, tak hned ztratí míček.
27:59 Nevím, co se o přestávce stalo, ale Ostrava je ve 2. třetině úplně k nerozeznání.
27:24 Timeout FBC ČPP OSTRAVA
27:24 GÓL BLACK ANGELS! 6:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #71 Adéla Kuchařová bez asistence (6:4)
27:24 Kuchařová vyslala přesnou střelu, kterou Pětvaldská nemohla chytit.
26:45 GÓL BLACK ANGELS! 6:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #72 Markéta Růžičková, asistoval #94 Adéla Grundová (6:3)
26:05 Přečíslení BA, střelu na sebe vzala Rektoříková, která trefuje Pětvaldskou přímo do hrudi.
25:20 GÓL BLACK ANGELS! 6:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #15 Zuzana Kuchařová, asistoval #10 Aneta Burianová (6:2)
24:32 Domácí hráčky se ocitly pod tlakem, nakonec z toho však nebyla ani střela na bránu.
22:47 Nyní se hraje hodně nahoru dolů, už to není tak jednoznačné jako v první třetině.
21:26 Hráčky BA začaly aktivně napadat a celkem stížily rozehrávku domácích.
20:40 Galnorová ztratila míček na středu, ale její spoluhráčky následné nebezpečí eliminovaly.
20:00 Střely v 1. třetině: 15 - 6
19:40 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 6:1
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #65 Radka Niemczyková, asistoval #19 Sandra Kostková (6:1)
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:19 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 5:1
18:19 Krásná kombinace Středulové a Středulové. Míček končí za zády Fryčové.
17:11 Pětvaldská perfektně zasáhla proti střele Kuchařové A.
15:15 Bínová si hbitě projela celé hřiště, finálová střela však zamířila přímo do bloku protihráčky.
14:25 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 4:1
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #7 Nikol Pitáková bez asistence (4:1)
14:25 Pitáková si vzala míček do výjezdu, natáhla, vystřelila a dává gól!
12:55 Nesmyslná přihrávka Bínové na obsazenou Niemczykovou bere Ostravě míček, BA jdou hned do rychlého protiútoku.
11:41 Ostrava měla standardku z velmi výhodného místa před bránou, ale nebyla schopna toho využít.
10:57 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 3:1
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #19 Sandra Kostková, asistoval #29 Michaela Klvaňová (3:1)
10:57 Další gól Ostravy. Kostková do toho na středu plácla a míček skončil v bráně.
09:27 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 2:1
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #2 Eva Řeháková, asistoval #97 Andrea Luzarová (2:1)
09:27 Fryčová teď proti Řehákové neměla moc šancí a FBC se dostává do vedení.
08:36 Domácí jsou zatím lepší, hráčky z Prahy mohou být rády, že jim chytá Fryčová, která všechny střely Ostravy eliminuje.
07:09 Luzarová se šikovně uvolnila, čekala sama před bránou, jakmile dostala přihrávku, z první to napálila úplně mimo bránu.
05:58 Niemczyková nahrála zbytečně naslepo a FBC ztrácí míček po asi dvou minutovém tlaku.
05:02 Schindlerové se otevřela dálníce až k bráně hostů, domácí hráčka však tuto šanci nevyužila.
04:31 Po chybě Bínové se ke střele dostala Kuchařová A., ale přestřeluje.
03:37 Zajímavá akce Řehákové jen tak tak nekončí gólem.
02:18 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 1:1
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #86 Kateřina Galnorová, asistoval #11 Vendula Schindlerová (1:1)
02:18 Ostrava na sebe nenechala dlouho čekat a Galnorová srovnává skóre.
01:18 Domácí holky byly teď dlouho na útočné polovině, ale ke střele se nedostaly.
00:28 GÓL BLACK ANGELS! 0:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #15 Zuzana Kuchařová, asistoval #71 Adéla Kuchařová (0:1)
00:28 Přečíslení hostů končí gólem.
00:01 Úvodní buly pro domácí tým.