• 55 54:51
    10:2
    Jana HOREČKOVÁ

1. SC TEMPISH Vítkovice - FbŠ Bohemians 10:2
branky: 2. Natalie Hurníková, 18. Nikola Liberdová, 19. Vendula Podsedníková, 21. Nikola Liberdová, 23. Nikola Liberdová, 40. Vendula Maroszová, 41. Vendula Maroszová, 43. Adéla Feiková, 45. Nikola Liberdová, 55. Jana Horečková - 17. Dominika Krátká, 19. Sofie Skalíková; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Břetislav Staněk; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 85; zásahy brankářů: Viktorie Karasová 26 - Monika Benková 27; po třetinách: 3:2, 3:0, 4:0
60:00 Vyjádření trenéra domácích, Jiřího Veleckého: Zápas v mnoha ohledech vypadal tak, jak by se holky mohly a jak bychom se i chtěli prezentovat dál. A může to být i lepší, bude-li zdravá nálada spojená s pokorou a touhou se posouvat.
60:00 Nejlepší hráčky: Vítky - 17 Dobešová, Bohemka - 11 Krátká
60:00 Vyjádření trenéra Bohemians, Tomáše Grigara: Vítkovice dnes zaslouženě vyhrály. Byly lepší v práci s míčkem v rychlosti a také v důrazu, s kterým především v první třetině nás předčily. Vytvořili jsme si dost brankových příležitostí, ale koncovka tristní. Zítra další velmi těžké utkání a času na odpočinek moc není. Díky soupeři a divákům za podporu.
60:00 Střely ve 3. třetině 16:12, celkem 37:28
58:25 Dohrává se celkem v poklidu
55:00 Zato pro Hurníkovou je to zápas - blbec.. Vypadá to, že ta už do hry nezasáhne a domácí dohrají zřejmě na 2 centry.
54:51 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 10:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #5 Jana Horečková, asistoval #10 Karolína Sovadinová (10:2)
54:51 Horečková trefuje přesně k tyči. Odnesla to sice nějakým headshotem ale vypadá to, že to bude ok.
53:39 E. Skalíková udělala bekhendovou kličku Karasové a pak v podstatě udělala kličku i prázdné brance.
52:55 Klasika, první lajna domácích a několik šancí Vítkovic
51:25 Benková zasahuje proti Feikové i Glasové.
50:12 Jedna z obránkyň Bohemky se pustila mezi Liberdovou a Maroszovou a hosté můžou být rádi, že z toho není desátý gól.
47:40 Individuální akce Martinákové a střela vedle
46:28 Některé souboje se začínají možná až zbytečně dohrávat, teď to schytala Podsedníková.
44:23 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 9:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #32 Nikola Liberdová, asistoval #87 Vendula Maroszová (9:2)
44:23 Osvědčená spolupráce mezi Maroszovou a Liberdovou opět zafungovala
42:32 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 8:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #2 Adéla Feiková, asistoval #23 Karolina Moravcová (8:2)
42:32 Pěknou přihrávku Moravcové uklízí ze vzduchu do kasy Feiková.
41:55 E. Skalíková se pokoušela zakončit ze vzduchu. Trefila ale pouze hokejku vítkovické obránkyně
40:43 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 7:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #87 Vendula Maroszová, asistoval #32 Nikola Liberdová (7:2)
40:43 Maroszová z dalšího brejku přidává druhý gól během jednoho oslabení
40:21 Karasová vyráží střelu E. Skalíkové
40:00 Střely ve 2. třetině 13:8
39:38 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #87 Vendula Maroszová, asistoval #9 Viktorie Karasová (6:2)
39:38 Po přihrávce gólmanky Karasové využívá oslabení Maroszová
39:18 Vyloučen hráč #86 Terezie Gálová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
39:18 Na druhé straně fasuje dvojku kapitánka Gálová
38:26 Hurníková byla celkem nevybíravě poslána za manťák.
37:04 Dobešová dobře zablokovala Skalíkovou.
36:25 Prusková rychle přenesla na Moravcovou a ta z dálky prověřila Benkovou
35:14 Liberdová napálila tyč
34:48 Horečková našla před kasou Podsedníkovou, ta si ale míček pouze nadhodila,
33:57 Nadějný brejk hostí končí nepřesnou finální přihrávku.
32:01 Hostující kapitánka se špatně zorientovala a z dobré pozice nevyslala střelecký pokus.
31:00 Na jedné straně utíká Martináková, na druhé Vatalová, skóre se ale nemění, obě brankářky úspěšné.
30:20 Krátká byla na Karasovou krátká.
29:12 Tož viděl jsem i lepší přesilovky
27:55 Faltová se v oslabení dostala ke střele nad
27:11 Vyloučen hráč #28 Tereza Havlová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hrubost
27:02 Liberdová se procpala k zakončení ale míček končí na brance..
25:47 Vatahová napřáhla ke střele, míček skončil v zámezí, Vatahová na zemi.
23:07 Feiková na Glasovou, ta o kousek netrefuje bránu
22:39 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:2
22:39 Znovu gólová spolupráce Maroszová - Liberdová, tentokrát z pravého křídla.
22:06 Dobešová střílí těsně nad
20:29 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:2
20:29 Karasová následně založila útok, který po příhře Maroszové zakončuje přesně Liberdová.
20:22 Plachťák Dvořákové a pohodlný zákrok Karasové
20:00 Střely v 1. třetině prý 8:8
18:23 GÓL FbŠ Bohemians! 3:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #33 Sofie Skalíková, asistoval #5 Dominika Vatahová (3:2)
18:23 A Bohemka je za 4 vteřiny zpátky v zápase..
18:19 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Vendula Podsedníková, asistoval #10 Karolína Sovadinová (3:1)
18:19 Míček šel po ose: Prusková, Sovadinová, blok, manťák, znovu Sovadinová, Podsedníková a kasa.
17:19 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #32 Nikola Liberdová, asistoval #23 Karolina Moravcová (2:1)
17:19 Moravcová připravila pozici pro Liberdovou, která neměla problém uklidit míček k bližší tyči
16:38 GÓL FbŠ Bohemians! 1:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #11 Dominika Krátká, asistoval #24 Veronika Štajnerová (1:1)
16:38 Klasické nedáš - dostaneš.. Šance na jedné straně a proměněný brejk na druhé..
14:05 Při obranném zákroku sebou nepěkně švihla o zem Hurníková. Snad bude ok..
12:50 Horečková tečovala nahození Podsedníkové, i tentokrát Benková chytá
11:57 Proti další akci tohoto tandemu už musí zasahovat Benková
11:25 Liberdová našla Maroszovou, ta hledala zadovkou zpátky Liberdovou ale míček nakonec mají zelenobílé
08:11 Střela Moravcové ani dorážka Podsedníkové nekončí v brance
07:40 Tak trochu fotbalový zákrok Karasové ale důležitý..
06:42 Bohemka byla delší dobu na míčku ale Glasová uklidňuje situaci.
04:48 Štajnerová z první střílí vedle
01:57 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #12 Natalie Hurníková, asistoval #87 Vendula Maroszová (1:0)
01:57 A Hurníková ji po chvilce využívá.
01:39 Vyloučen hráč #28 Tereza Havlová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
01:39 Vendy Podsedníková si svým průnikem vykoledovala přesilovku pro domácí.
01:11 Martináková před kasou promáchla
00:25 Bekhendovou ránu Maroszové vyráží Benková
00:02 Vítkovická Hurníková vyhrává úvodní buly.