• 60 59:58
    10:1
    (Hurníková)

1. SC TEMPISH Vítkovice - SK BIVOJKY LITVÍNOV 10:1
branky: 23. Natalie Hurníková, 29. Nikola Liberdová, 40. Jana Horečková, 43. Laura Prusková, 43. Anna Dobešová, 46. Viktorie Martináková, 55. Adéla Feiková, 56. Nikola Liberdová, 60. Nikola Liberdová, 60. Nikola Liberdová - 52. Sára Bartschová; rozhodčí: Aleš Onderka - Lukáš Vaněk; vyloučení: 2:4; využití: 1:0; diváků: 39; zásahy brankářů: Barbora Plačková 10 - Aneta Švátorová 26; po třetinách: 0:0, 3:0, 7:1
65:00 Střely celkem: domácí: 36 hosté:11
60:01 Střely po 3.třetině: domácí:12 hosté:4
60:00 Komentář trenéra domácích pana Veselého: Zápas, který jsme drželi pevně na hokejkách nám opět zkomplikovala naše místy neukázněná a netrpělivá hlava. Soupeř dlouho odolával, nicméně naše herní převaha byla tak velká, že jsme zápas vyhráli výrazně.
60:00 Komentář trenéra hostů pana Ondráčka: Dvě třetiny to byl statečný boj proti obrovi, za který holkám skláním poklonu, především pak první třetina byla z hlediska obranné činnosti výborná. Bylo jen otázkou času, kdy nám vzhledem k vysoké marodce dojdou síly a tak se také stalo. Přesto bylo vítězství domácích zasloužené. Gratulace.
60:00 Nejlepší hráčka utkání: domácí č. 12 Hurníková Natálie hosté č. 95 Bartschová Sára
59:58 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 10:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #32 Nikola Liberdová, asistoval #12 Natalie Hurníková (10:1)
59:49 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 9:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #32 Nikola Liberdová, asistoval #50 Vlaďka Maděrová (9:1)
58:13 Vítkovice v plném počtu.
57:00 Probíhají poslední 3.minuty 3.třetiny.
56:13 Vyloučen hráč #17 Anna Dobešová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
56:13 Litvínov bude hrát přesilovku.
55:56 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 8:1
55:56 Po krásné kombinaci na jeden dotek Vítkovice přidávají další branku.
54:04 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 7:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #2 Adéla Feiková, asistoval #87 Vendula Maroszová (7:1)
54:04 Vítkovice zvyšují svůj náskok.
51:44 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 6:1
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #95 Sára Bartschová bez asistence (6:1)
51:41 Litvínov se dočkal a snižuje.
50:06 Litvínov v plném počtu.
49:44 Martináková netrefuje prázdnou branku.
49:27 Končí hra 4 na 4 a začíná přesilovka Vítkovic.
49:22 Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
48:25 Vytrhlíková běžela sama na branku,ale bohužel nedala.
48:06 Vyloučen hráč #78 Tereza Šalátová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
47:48 A je po přesilovce.
47:27 Litvínov si zahraje první přesilovku.
45:10 Timeout SK BIVOJKY LITVÍNOV
45:10 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #75 Viktorie Martináková, asistoval #86 Terezie Gálová (6:0)
45:10 Martináková přidává další branku.
44:23 Feiková nebezpečně vystřelila,ale brankářka Litvínova s přehledem chytá.
42:55 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #17 Anna Dobešová, asistoval #86 Terezie Gálová (5:0)
42:55 A je tu další branka Vítkovic.
42:02 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #33 Laura Prusková, asistoval #2 Adéla Feiková (4:0)
42:02 Prusková po krásné kombinaci s Feikovou navyšuje vedení Vítkovic.
40:56 Vítkovice po krásné kombinaci trefují pouze brankářku.
40:01 Buly pro Vítkovice.
40:00 Střely po 2.třetině:domácí 15 hosté 4
39:21 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #5 Jana Horečková, asistoval #33 Laura Prusková (3:0)
39:21 Vítkovice jdou do trháku.
39:00 Probíhá poslední minuta 2.třetiny.
38:27 Litvínov v plném počtu.
36:27 Vítkovice budou hrát další přesilovku.
35:48 Feiková střela pouze do bloku.
35:15 Glasová střílí mimo.
35:00 Toto utkání sleduje 39 diváků děkujeme.
34:31 Glasová po krásné kombinaci trefuje pouze spojnici.
32:33 Litvínov po dlouhé době zase na půlce Vítkovic, a hned byla z toho nebezpečná střela,ale brankářka chytá.
29:11 Litvínov dobře kombinoval,ale střela šla do boční síťky.
28:20 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #32 Nikola Liberdová, asistoval #75 Viktorie Martináková (2:0)
28:20 Vítkovice využívají přesilovku a jdou do vedení 2:0.
27:30 Vyloučen hráč #13 Natálie Větrovská družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
27:30 Vítkovice budou hrát druhou přesilovku.
27:17 Hra je přerušena z důvodu zranění hráčky Litvínova.
25:12 Vítkovice rychle rozehráli volný úder,ale Hurníkova pouze do brankářky.
24:39 Litvínov nebezpečně vystřelil,ale naštěstí jen do bloku.
23:58 Vítkovice měli tak 4 tutovky,ale nic z toho.
22:55 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #12 Natalie Hurníková, asistoval #32 Nikola Liberdová (1:0)
22:55 Vítkovice jdou do vedení.
21:32 Glasová pouze do brankářky.
20:13 Hurníková střílí,ale pouze do brankářky.
20:01 Buly pro Vítkovice.
20:00 Střely po 1.třetině: domácí: 9 hosté: 3
19:59 A už se v 1.třetině nic nestane.
19:08 Maroszová střílí ,ale trefuje pouze brankářku.
19:00 Probíhá poslední minuta 1.třetiny.
17:21 Bartschová opět prověřuje Plačkovou střelou do hrudi.
13:58 Bartschová opět zaváří vítkovické obraně,ale ve střelbě není úspěšná.
11:18 Litvínov neproměňuje break.
08:52 Litvínov v plném počtu.
06:52 Vyloučen hráč #6 Michelle Hornychová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za blokování florbalky
06:52 Vítkovice budou hrát přesilovku.
05:04 Litvínov dobře brání a proto je pořád stav 0:0,ale už to mohlo být tak 4:0.
04:15 Feiková střílí pouze do bloku.
02:20 Litvínov se ještě nedostal za půlku.
01:23 Maroszová ze středu střílí vedle.
00:36 Vítkovice v tlaku, ale nic z toho.
00:01 Úvodní buly utkání pro Vítkovice.