• 59 58:40
    8:3
    (Kuchařová)

BLACK ANGELS - FBC Liberec 8:3
branky: 4. Adéla Kuchařová, 13. Barbora Martínková, 23. Adéla Kuchařová, 28. Aneta Burianová, 36. Denisa Vachulová, 49. Aneta Burianová, 56. Adéla Kuchařová, 59. Zuzana Kuchařová - 23. Karolína Nováková, 33. Gabriela Hermánková, 53. Karolína Nováková; rozhodčí: Jan Paleček - Jakub Tázler; vyloučení: 4:1; využití: 1:1; diváků: 24; zásahy brankářů: Natálie Churáčková 29 - Kateřina Dlouhá 36; po třetinách: 2:0, 3:2, 3:1
60:02 Komentář trenéra domácích p. Pavla Fryče: Poučili jsme se ze včerejšího zápasu a dnes holky odehrály celých šedesát minut v tempu a soupeřky nepouštěly do větších šancí a to i přesto, že zápas nebyl jednoduchý. Děkujeme soupeřkám, rozhodčím a divákům a přejeme soupeři šťastnou cestu domů.
60:01 Komentář trenéra Liberce p. Nováka: Zmar. Umíme hrát podstatně lépe. Bída celého týdne se přenesla i do zápasů. Máme teď pár týdnů, abychom se trošku oklepali. Přejeme všem příznivcům pěkné svátky a na viděnou v příštím roce.
59:59 Střely ve třetí třetině 15:18 pro Liberec.
58:40 GÓL BLACK ANGELS! 8:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #15 Zuzana Kuchařová, asistoval #71 Adéla Kuchařová (8:3)
58:17 Holky s BA se snaží přidat další gol.
57:00 Právě probíhají poslední tři minuty do konce utkání,
55:33 Martínková jen do golmanky.
55:00 GÓL BLACK ANGELS! 7:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #71 Adéla Kuchařová, asistoval #10 Aneta Burianová (7:3)
55:00 Kuchařová kompletuje hattrick.
53:45 Utkání snad skončí a nebude to jako včera když se moderátoři spletli a v zápase Česko Švýcarsko řekli za stavu 6:3 že jsou dvě minuty do konce třetiny a já říkám pět minut do konce zápasu.
52:18 GÓL FBC Liberec! 6:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #74 Karolína Nováková bez asistence (6:3)
51:51 Až se mi skoro chce říct bohyně Churáčková další skvělý zákrok .
50:50 Vyloučen hráč #72 Markéta Růžičková družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení
49:48 Domácí teď zachránili gól s brankové čáry.
48:51 GÓL BLACK ANGELS! 6:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #10 Aneta Burianová bez asistence (6:2)
46:02 Hráčky blacků si moc teď nerozuměla v rozehrávce a proto se ozval i trenér Jiří Kefurt.
44:59 Blaci rozehráli pěkně standartku, ale bohužel Svobodová jen do hráčky před ní.
43:35 Nevím proč, ale je tu strašné ticho.
40:54 Blaci nastoupili od začátku třetí třetiny aktivně a snaží se diktovat tempo.
40:01 Střely ve druhé třetině 14:10.
38:57 Churáčková opět fantastická.
38:03 Vyloučen hráč #15 Zuzana Kuchařová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře
38:03 Kuchařová odchází na trestnou a neví v podstatě za, co to dostala.
37:42 Kuchařová bohužel mimo,
37:25 Holkám s Liberce nelze odepřít to, že se snaží ale Churáčková je dnes výborná.
35:13 GÓL BLACK ANGELS! 5:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #9 Denisa Vachulová, asistoval #71 Adéla Kuchařová (5:2)
33:51 Vyloučen hráč #9 Markéta Valešová družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
32:52 GÓL FBC Liberec! 4:2
Vlastní branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #34 Gabriela Hermánková (4:2)
32:25 Hráčky ba se snaží tvořit a hráčky Liberce mají jen protiútoky.
31:33 Přihrávku Valešové naštěstí pro domácí nezpracovala zcela volná Novotná.
30:01 Střela Buriánové tentokrát blokována mimo branku
29:11 Obrana BA opět skvělá.
27:57 GÓL BLACK ANGELS! 4:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #10 Aneta Burianová, asistoval #15 Zuzana Kuchařová (4:1)
27:57 Kuchařová nahrála Kuchařové ta nezpracovala, ale s dorážky se prosazuje Buriánová.
27:17 Churáčková opět připravena.
26:48 Rektoříková to myslela s přihravkou dobře, ale bohužel před branku nikdo nebyl.
25:16 Martínková ztratila na půlce, ale naštěstí pro domácí šanci Liberce chytá opět skvělá Churáčková.
24:59 střelu Kuchařové vyráží golmanka Liberce.
24:00 Vinklerová nedokázala zasunout pod golmanku hostí a následně se málem zranila.
22:31 GÓL BLACK ANGELS! 3:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #71 Adéla Kuchařová, asistoval #9 Denisa Vachulová (3:1)
22:31 Kuchařová ihned zvyšuje skóre opět na rozdíl dvou gólu.
22:22 GÓL FBC Liberec! 2:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #74 Karolína Nováková, asistoval #25 Eliška Vrzalová (2:1)
22:14 Liberec vstřílí první gol zápasu.
21:00 Blaci pokračují v tempu s první třetiny.
19:59 V první třetině 15:4 na střely.
19:59 Družstva odchází do kabin za stavu 2:0 pro domácí.
19:29 Blaci se snaží celou třetinu vytvářet tlak na hráčky Liberce.
18:07 BA bravurně u bránilo oslabení.
15:35 Oslabení BA znovu skvěle zvládá.
14:39 Vyloučen hráč #43 Adriana Fricová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
14:39 Fricová sekala až se do sekala na trestnou.
14:13 Rektoříková na Chovancovou ale ta střilí mimo.
13:46 Vachulová jen do golmanky.
12:51 GÓL BLACK ANGELS! 2:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #6 Barbora Martínková, asistoval #91 Iva Rektoříková (2:0)
12:16 Zuzka Kuchařová chtěla vystřelit do prázdné branky, ale při střele nezpracovala balónek.
11:10 holky z BA ubránily skvěle přesilovou hru Liberce.
10:29 Nováková přestřelila branku ani fotbalová by ji, ale při této střela nestačila.
09:54 Churáčková další výborný zákrok.
08:56 Vyloučen hráč #26 Magdalena Folková družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře
07:54 Adéla Kuchařová nad branku.
06:52 Rektoříková se snaží skvěle napadat.
06:08 Výborný zákrok Churáčkové.
05:05 Domácí jsou v úvodu utkání lepšími hráčky.
03:27 GÓL BLACK ANGELS! 1:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #71 Adéla Kuchařová, asistoval #15 Zuzana Kuchařová (1:0)
03:27 Úvodní gól domácích střílí Adéla Kuchařová, když byla neobsazena před brankou.
02:08 Utkání je vyrovnané, hráčky obou mužstev se snaží vstřelit uvodní gól.
01:04 Uvodní buly pro tým Liberce.