57
  • 57 56:55
    FA MB

FbŠ Bohemians - Florbalová akademie MB 5:3
branky: 18. Karla Batíková, 19. Aneta Faltová, 21. Kateřina Strnadová, 52. Veronika Mandíková, 54. Lucie Hernandezová - 39. Daniela Švejdová, 50. Daniela Švejdová, 56. Markéta Žbánková; rozhodčí: Jan Hanzal - Vojtěch Kos; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Štěpánka Neumanová 14 - Karolína Špačková 28; po třetinách: 2:0, 1:1, 2:2
60:00 Komentář trenéra domácích Tomáše Grigara : Takový zápas bez tempa. Utkání jsme měli pod kontrolou a naší nekoncentrovaností jsme zbytečně inkasovali. Závěr zápasu jsme zkušeně pohlídali a došli si pro tři body. Děkujeme soupeři a divákům za podporu.
60:00 Komentář trenéra hostí J.Kárníka: Dnešní zápas rozhodla produktivita a zkušenosti domácích. Musíme více využívat šance, protože to jsou ty góly které nám na konci zápasu chybí. Ale jinak pěkný zápas. Díky Bohemce za zápas, našim fanouškům za podporu a všem přeji hezké vánoce.
59:59 Nejlepší hráčky utkání FbŠ Bohemians Lucie Hernandezová, FA MB Barbora Pelcová
59:59 Střely ve 3.třetině FbŠ Bohemians 14 : FA MB 8
58:40 Střela Dominiky Krátké
58:00 Poslední 2 minuty utkání
56:55 Timeout Florbalová akademie MB
55:37 Dnešní utkání sleduje 35 diváků
55:06 GÓL Florbalová akademie MB! 5:3
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #65 Markéta Žbánková bez asistence (5:3)
55:06 Boleslav se nevzdává a střílí gól
54:31 Hezká střela Sofie Skalíkové, hned na to břevno Kateřiny Strnadové
53:49 GÓL FbŠ Bohemians! 5:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #44 Lucie Hernandezová, asistoval #21 Aneta Faltová (5:2)
53:49 Důsledná hra Bohemky byla odměněna gólem
52:46 Hra se začíná přiostřovat
51:15 GÓL FbŠ Bohemians! 4:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Veronika Mandíková, asistoval #11 Dominika Krátká (4:2)
51:15 Po výborně založené akci Bohemka na 4 přihrávky do branky hostů
50:11 Krásná střela Báry Šimůnkové, brankářka Bohemians vyráží
49:31 GÓL Florbalová akademie MB! 3:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #94 Daniela Švejdová, asistoval #65 Markéta Žbánková (3:2)
49:31 Krásnou akcí Boleslav trestá
48:33 Střelu Emilie Skalíkové brankářka Boleslavi vyráží nad bránu
48:07 Karla Batíková vybojovala míč u mantinelu a pokoušela se zakončit
45:44 Boleslav se dostala do úniku a trefuje břevno
45:15 Dominika Krátká střílí nad bránu
44:47 Vyloučen hráč #65 Markéta Žbánková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
44:21 Bohemka půjde na přesilovku. Zatím hraje bez brankářky
42:23 Výborný zákrok brankářky domácích Štěpánky Neumanové.
36:44 Boleslav po delší době v šanci
35:31 Bohemka prověřuje pozornost boleslavské obrany.
34:11 Obránkyně Lucie Hernandezová v dobré pozici střílí. Ale kousek vedle.
33:14 Teď příležitosti na obou stranách. Nejdřív únik Boleslavi a hned poté Bohemky
32:09 Nebezpečná střela Anny Marešové o kousek míjí bránu
31:15 Krásná akce Mandíkové s Faltovou končí střelou Anety Faltové mimo branku
30:00 Máme za sebou polovinu utkání. Obraz je stále stejný. Bohemka je většinu času na míčku, Boleslav hrozí z brejků
27:51 Emilie Skalíková střílí
27:34 Boleslav to ale nevzdává a zkouší zahrozit z brejků
27:15 Barbora Chmelařová v úniku, ale branku domácích minula
26:46 Bohemka pěkně presuje, Boleslav se pouze brání.
25:25 Jedovatou střelu Anety Faltové brankářka vyráží
24:33 Brejk dvojice Anny Marešové a Zuzany Tuncelové gólem také neskončil
23:37 Veronika Štajnerová střílí, vzápětí střílí i Sofie Skalíková. Ale mimo bránu.
20:56 GÓL FbŠ Bohemians! 3:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #96 Kateřina Strnadová, asistoval #24 Veronika Štajnerová (3:0)
20:56 Bohemka zvyšuje na 3:0
20:27 Klára Hukalová z FA MB trefuje břevno brány.
20:01 Buly vyhrává FA MB
20:00 Střely na bránu po 1.třetině. FbŠ Bohemians 9 : FA MB 4
18:40 Druhý gól domácích padl po brejku. Kristýna Dvořáková získala balonek a Aneta Faltová nekompromisně zavěsila.
18:37 GÓL FbŠ Bohemians! 2:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Aneta Faltová, asistoval #22 Kristýna Dvořáková (2:0)
17:30 Po nahrávce Mandíkové pálí z první Batíková. A máme tu první gól dnešního utkání.
17:29 GÓL FbŠ Bohemians! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #25 Karla Batíková, asistoval #77 Veronika Mandíková (1:0)
17:03 Vyloučen hráč #17 Klára Hukalová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za zvedání florbalky
17:02 Bohemka jde do přesilovky
09:15 Tereza Havlová v pěkné šanci. Její nepříjemnou střelu brankářka Bolky kryje
09:05 Zblokovaný útok Bohemky
08:23 Vzápětí nebezpečná střela Boleslavi, ale střela šla nad břevno.
08:09 Tyčka od hráčky Bohemky
06:40 Aktivnější jsou hráčky Bohemky, ale gól jsme zatím neviděli.
04:26 Boleslav v rychlém protiútoku, ale střílí vysoko nad bránu
03:28 pěkná kombinace hráček Bohemky končí střelou na bránu
00:58 Hráčky Bohemky dobře kombinují a neopouštějí útočné pásmo
00:01 Úvodní buly zápasu, vyhrály hráčky FbŠ Bohemians
00:00 Dobrý den, vítáme vás na zápasu juniorské extraligy, které odehrají hráčky FbŠ Bohemians a FA MB. Přejeme hodně štěstí a krásný sportovní zážitek.