58
  • 58 57:11
    Monika ZIMOLOVÁ

K1 Florbal Židenice - Panthers Praha 5:2
branky: 4. Kristýna Straková, 7. Kateřina Rybníčková, 44. Eva Nečasová, 50. Kateřina Rybníčková, 54. Eliška Machalová - 12. Diana Hošková, 17. Viktorie Novotná; rozhodčí: Jana Lišková - Monika Zamazalová; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 41; zásahy brankářů: Alena Večeřová 20 - Kateřina Macounová 26; po třetinách: 2:2, 0:0, 3:0
60:00 Komentář trenéra domácích: Upracované, ale zasloužené vítězství. Téměř celý zápas chyběl pohyb a drajv, ale nakonec se nám podařilo prokletí zlomit a dotáhnout naše snažení do vítězného konce. Děkujeme soupeřkám za zápas a přejeme šťastnou cestu domů a hezké, klidné svátky.
60:00 Komentář trenéra hostů: Nekoncentrovanost ve třetí třetině nás stála body a bohužel ani fyzicky jsme zápas nezvládly. Do příštího roku na tom budeme muset zapracovat. Díky soupeři za zápas.
60:00 Střely po třetí třetině Židenice:Panthers 16:8
59:57 Dnešní utkání bylo nabité šancí a gólů
57:35 Pro ty fanoušky kteří dnes neměli to štěstí aby zavítali na halu pod Palackého Vrchem v Brně, vám přineseme popis svátečního outfitu domácího trenéra pana Franka vyhlášeného milovníka divokého západu a kožených klobouků. Jsme toho názoru že by byl hřích se o jeho sváteční Santovské čepičce nezmínit. A fakt mu sluší
57:11 Trestné střílení družstva K1 Florbal Židenice neproměnil #23 Monika Zimolová.
56:55 Timeout Panthers Praha
53:42 GÓL K1 Florbal Židenice! 5:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #26 Eliška Machalová, asistoval #15 Šárka Staňková (5:2)
53:42 Povedenou střelou Machalová navyšuje skore na 5:2
53:28 Fanoušci Panthers jsou imunní vůči fandění a tak si hráčky musí fandit samy
52:15 Fuchsová trefuje masku brankářky
49:21 GÓL K1 Florbal Židenice! 4:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #32 Kateřina Rybníčková bez asistence (4:2)
49:21 Židenice opět uzavírají Pantherky na jejich půli kde se prosadila Rybníčková z Pantherské chyby v obraně
47:39 Rybníčková střílí prudkou střelu ale golmanka hostí chytá
46:36 Hra se přelévá ze strany Pantherek na stranu Židenic
43:38 Staňková využívá své tělo v souboji v rohu
43:16 GÓL K1 Florbal Židenice! 3:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #34 Eva Nečasová, asistoval #32 Kateřina Rybníčková (3:2)
34:01 Nečasová se stihla vrátit do obrany a tím zabránila střelu na Večeřovou
32:51 Židenice posílají míčky do brankoviště Pantherek žádný nechce skončit za zády Macounové
22:57 Staňková střílí z půlky ale hostí blokují
22:03 Vyloučen hráč #8 Kateřina Kubištová družstva Panthers Praha na 2 minuty za hra rukou
22:02 Večeřová vyhazuje dlouhý míč přes celé hřiště
20:01 Buly vyhrávají Židenice
20:00 Střely po první třetině Židenice:Panthers 9:6
19:57 Hostí mají 3 sekundy před koncem první třetiny rozehrávku z půlky
18:42 Hostí posílají dlouhý míček po mantinelu přes celé hřiště
16:46 GÓL Panthers Praha! 2:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #36 Viktorie Novotná, asistoval #7 Karina Grenová (2:2)
16:46 Novotná střílí gól z otočky
15:11 Hra se přelévá z jedné strany na druhou
13:12 Židenice uzavřeli Panthers na jejich území
11:12 GÓL Panthers Praha! 2:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #29 Diana Hošková, asistoval #70 Alena Červenková (2:1)
11:12 Hošková se protáhla okolo mantinelu a střílí nad nohu Večeřové
10:01 Krásná střela Nečasové
07:58 Domácí Machalová prověřuje střelou z dálky hostující Macounovou
06:17 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:0
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #32 Kateřina Rybníčková, asistoval #34 Eva Nečasová (2:0)
06:17 Rybníčková pohotovou dorážkou ze vzduchu navyšuje vedení Židenic na 2:0
03:36 GÓL K1 Florbal Židenice! 1:0
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #42 Kristýna Straková, asistoval #23 Monika Zimolová (1:0)
03:36 Po nepovedené rozehrávce hostí se střelou z velkého brankoviště prosazuje Straková
00:57 První střelu utkání provedla hráčka hostí Vlčková Večeřová střelu chytá
00:00 Úvodní buly vyhrávají Židenice