• 57 56:59
    8:7
    (Grenová)

Panthers Praha - FBŠ SLAVIA Plzeň 8:7
branky: 7. Karina Grenová, 23. Viktorie Novotná, 26. Lucie Retová, 27. Jolana Chládková, 40. Karina Grenová, 46. Diana Hošková, 48. Viktorie Novotná, 57. Viktorie Novotná - 7. Jitka Jedličková, 9. Tetyana Voloshchuk, 10. Alžběta Kopřivová, 15. Tetyana Voloshchuk, 27. Tetyana Voloshchuk, 35. Kamila Kaslová, 46. Kamila Kaslová; rozhodčí: René Gabesam - David Hejzlar; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 27; zásahy brankářů: Kateřina Macounová 28 - Anna Urbanová 21; po třetinách: 1:4, 4:2, 3:1
60:00 Počet střel ve 3. třetině: Panthers 8, Plzeň 5
60:00 Komentář k utkání asistenta trenéra Panterů, Dana Ježila: 'Zápas se pro nás od začátku nevyvíjel dobře, a tak bylo po prospané první třetině třeba změnit přístup. Ačkoli to nebylo úplně koukatelné utkání, tak jsme ho vyhráli svou bojovností. Děkujeme soupeři za utkání.'
60:00 Komentář k utkání trenéra Plzně,Víta Procházky: 'Tvrdá lekce z produktivity. Naše defenzíva prakticky neexistovala, dopředu jen neohrabanost a nepřesnost. Nepochopitelná ztráta tří bodů, snad se frajerky touhle fackou probudí a začnou pracovat jako na začátku sezony. Přesto děkuji alespoň za účast a zdravím marody do Plzně.'
59:35 Plzeň v šesti hráčkách
56:59 GÓL Panthers Praha! 8:7
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #36 Viktorie Novotná, asistoval #7 Karina Grenová (8:7)
56:59 A Panterky jdou do vedení! Novotná s Grenovou proměnily další brejk
49:40 Perné chvíle domácí čtyřky, obrana zatím pevná jako skála
48:55 Vyloučen hráč #49 Šárka Šporová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
48:00 Panterky konečně vyrovnaly a na hřišti je teď jen jedno družstvo. Snad z toho tlaku ještě něco kápne
47:08 Timeout FBŠ SLAVIA Plzeň
47:08 GÓL Panthers Praha! 7:7
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #36 Viktorie Novotná, asistoval #9 Lucie Retová (7:7)
45:55 GÓL Panthers Praha! 6:7
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #29 Diana Hošková, asistoval #9 Lucie Retová (6:7)
45:11 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 5:7
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #98 Kamila Kaslová bez asistence (5:7)
44:00 Přesilovka je to zatím ne moc povedená, Panterky si až teď připisují první střelu
42:37 Vyloučen hráč #22 Patricie Suchanová družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání
42:37 Domácí půjdou do přesilovky po dlouhé hře v šesti
40:00 Počet střel ve 2. třetině: Panthers 15, Plzeň 13
39:37 GÓL Panthers Praha! 5:6
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #7 Karina Grenová, asistoval #9 Lucie Retová (5:6)
39:37 Novotná před brankou sice už poněkolikáté jen do brankářky, a tak jí Grenová tentokrát zastoupila a snižuje
34:20 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 4:6
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #98 Kamila Kaslová, asistoval #84 Eliška Jaroslava Mrázová (4:6)
31:54 Výborná spolupráce Novotné a Retové, které vykombinovaly 2 na 1, ale střela končí jen na horní tyči
28:40 Retová měla na holi vyrovnání, přední šibenici ale míjí asi tak o 30 centimentů
28:02 Tradične produktivní Vachuvcová si připisuje již třetí trefené břevínko v zápase.
27:00 Trenér Plzně začal hrozit svým hráčkám výpraskem za špatný výkon a už to vypadalo, že je probral, ale vzápětí na rozdíl jedné branky stahuje Chládková
26:30 GÓL Panthers Praha! 4:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #16 Jolana Chládková bez asistence (4:5)
26:16 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 3:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #89 Tetyana Voloshchuk, asistoval #44 Jitka Jedličková (3:5)
25:38 GÓL Panthers Praha! 3:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #9 Lucie Retová bez asistence (3:4)
25:38 Aktivita Retové se vyplatila, když získala míček od rozehrávajících soupeřek a sama pelášila na branku a snižuje
22:50 GÓL Panthers Praha! 2:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #36 Viktorie Novotná, asistoval #70 Alena Červenková (2:4)
22:50 Aktivita se domácím hráčkám vyplácí,Novotná dostala trochu déle času při dorážce a přes ležící brankářku snižuje
21:00 Grenová s Novotnou v úniku, druhá jmenovaná o kousek na balon nedosáhla, ale je z toho ještě velký tlak Panterek
20:00 Počet střel v 1. třetině: Panthers 6, Plzeň 17
14:45 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #89 Tetyana Voloshchuk, asistoval #84 Eliška Jaroslava Mrázová (1:4)
14:45 Panterky teď byly déle v tlaku, ale paradoxně je z toho branka Plzně z brejku
12:28 V hlavní roli opět Novotná, která povozila míček po útočné polovině a pak orazítkovala tyč
10:57 Panterky chtěly využít střídání hostů, ale Chládková v úniku nezpracovala
09:14 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #16 Alžběta Kopřivová, asistoval #43 Karolína Raslová (1:3)
09:14 Další střela z větši vzdálenosti a Macounová v brance nemůže mít úplně čisté svědomí
08:58 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:2
08:58 Plzeň využívá přesilovku střelou od půlky
07:41 Vyloučen hráč #7 Karina Grenová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
06:50 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #44 Jitka Jedličková, asistoval #86 Lucie Černochová (1:1)
06:50 Hostující hráčky ale rychle srovnávají nenápadnou střelou
06:01 GÓL Panthers Praha! 1:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #7 Karina Grenová, asistoval #36 Viktorie Novotná (1:0)
06:01 Novotná zpoza brány našla úplně volnou Grenovou, která posílá Panterky do vedení
02:45 Novotná se u mantinelu vytočila do střelecké pozice a provětrala beton hostující brankářky
00:16 Utkání bylo zahájeno a Plzeň zakládá útok, ale útočným faulem akce záhy končí