57
  • 57 56:36
    FA MB

Florbalová akademie MB - FBC Liberec 2:4
branky: 8. Daniela Švejdová, 46. Bára Pajerová - 6. Markéta Valešová, 12. Markéta Valešová, 41. Markéta Lenfeldová, 46. Karolína Nováková; rozhodčí: Jan Paleček - Michael Zeman; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Klára Dufková 22 - Kateřina Dlouhá 27; po třetinách: 1:2, 0:0, 1:2
60:00 Komentář trenéra domácích J.Kárníka: Zase a zase se projevuje naše střelecká impotence. Dokud nezačne střílet góly celý tým, nemůžeme pomýšlet na vítězství. Liberec párkrát hezky vystřelil a trefil. Proto si veze naše body domů Bohužel..., přesto jim gratuluj k výhřei.
60:00 Komentář trenéra hostů: Těžko hodnotit dnešní zápas. Špatně jsme se dostávali do tempa. Druhá třetina katastrofa, omlouváme se přítomným divákům za nudný florbal. Ve třetí jsme se zlepšili a došli si pro tři bodíky. Díky soupeřkám a hlavně divákům. Pěkný večer.
60:00 Střely na bránu ve 3. třetině: MB 8, Liberec 9.
59:55 Liberec zaslouženě směřuje k výhře v tomto utkání.
58:54 Další úspěšný zákrok Dufkové.
58:16 Boleslavi se zatím nedaří prolomit obranu hostů a dostat se do nějaké pořádné gólové šance.
56:36 Timeout Florbalová akademie MB
56:16 U balónku je i nadále převážně Liberec, což domácím hodně komplikuje snahy o otočení zápasu ve svůj prospěch.
52:17 Za Dufkovou zvoní tyč.
51:47 Doležálková si před bránou počkala na přihrávku od Pajerové, bohužel to netrefila přesně.
49:59 Razantní střela Doležálkové končí vysoko nad bránou Liberce.
47:16 Hra se přesunula před bránu Liberce, po faulu u mantinelu bude rozehrávat hostující tým.
45:22 GÓL Florbalová akademie MB! 2:4
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #64 Bára Pajerová, asistoval #63 Barbora Doležálková (2:4)
45:00 GÓL FBC Liberec! 1:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #74 Karolína Nováková, asistoval #31 Markéta Lenfeldová (1:4)
43:01 Švejdové se podařilo dostat balónek na Vacardovou, následuje neplánovaná přihrávka soupeřce a protiútok Liberce.
41:26 Müllerová ani na druhý pokus nedostala míček za záda Dufkové.
40:44 GÓL FBC Liberec! 1:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #31 Markéta Lenfeldová, asistoval #74 Karolína Nováková (1:3)
40:00 Střely na bránu ve 2. třetině: MB 8, Liberec 5.
37:55 Střela Chmelařové z otočky, Dlouhá bez problémů chytá.
36:04 Liberec bez větších problémů ubránil oslabení.
34:03 Vyloučen hráč #25 Eliška Vrzalová družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
32:57 Dufková si poradila se skákajícím balónkem.
32:10 Povedená střela Pivoňkové od mantinelu, Dlouhá vyráží.
29:05 Valešová měla velkou šanci zkompletovat hattrick - střela proletěla těsně vedle pravé tyče.
26:25 Pokus Vacardové blokuje Voříšková.
23:30 Hráčky Liberce mají míček většinu času pod kontrolou. Když už ho ztratí, mají domácí velké problémy dostat se k pořádnému zakončení...
20:09 V úvodu druhé třetiny je u balónku Liberec, Vacardová se Švejdovou se snaží napadat rozehrávku hostů. Teď z toho byla i zajímavá šance a Dlouhá musela zasahovat.
20:00 Střely na bránu v 1. třetině: MB 13, Liberec 12.
19:56 Dufková trochu v problémech, ale nakonec to dobře dopadlo.
18:24 Střela Šimůnkové a Dlouhá si připisuje další úspěšný zákrok.
15:32 Hisemová mohla doklepávat do prázdné brány, naštěstí pro domácí minula.
12:47 Přihrávka Kvapilové na Hradcovou - střela bohužel prosvištěla nad horní tyčí.
11:45 Další střela Švejdové, Chmelařová se dostala k dorážce, ale míček končí mimo hřiště.
11:31 GÓL FBC Liberec! 1:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #9 Markéta Valešová, asistoval #74 Karolína Nováková (1:2)
10:08 Švejdová posílá míček Chmelařové, ta to zkouší z otočky a střela jde těsně vedle brány.
08:18 Kombinace Doležálkové a Zápotocké a hostující gólmanka měla opět plné ruce práce.
07:41 GÓL Florbalová akademie MB! 1:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #94 Daniela Švejdová, asistoval #77 Barbora Pelcová (1:1)
07:10 U balónku je i nadále více Liberec, ale domácím se poměrně slušně daří blokovat střely na bránu.
05:07 GÓL FBC Liberec! 0:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #9 Markéta Valešová, asistoval #31 Markéta Lenfeldová (0:1)
05:07 Rozehrávka Liberce před naší bránou a přesná trefa v podání Valešové.
04:16 Hradcová hledala před bránou Kvapilovou, ale následná přihrávka šla trochu jiným směrem, než bylo potřeba.
03:22 V rychlém sledu po sobě si hostující gólmanka připisuje dva povedené zákroky.
02:08 Liberec kombinuje na naší polovině hřiště, ale Pajerové se podařilo jednu přihrávku překazit a k balónku se dostávají domácí.
01:20 Po menším faulu u mantinelu bude rozehrávat Liberec.
00:01 Na buly úspěšnější Doležálková.