• 60 59:56
    2
    Veronika ŠTAJNEROVÁ

Panthers Praha - FbŠ Bohemians 3:5
branky: 6. Anna Boháčová, 53. Karina Grenová, 56. Lucie Retová - 4. Emilie Skalíková, 6. Aneta Faltová, 24. Dominika Krátká, 26. Lidija Luklynska, 60. Aneta Faltová; rozhodčí: Jaroslav Verner - Tomáš Tóth; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 80; zásahy brankářů: Monika Rožumbergová 39 - Štěpánka Neumanová 9; po třetinách: 1:2, 0:2, 2:1
60:00 Komentář trenéra domácích (Lukáš Jenšík): “Vyrovnaný zápas v dobrém tempu. Škoda výpadku koncentrace v 2. třetině. Díky soupeři za férové utkání.”
60:00 Komentář trenéra hostí Tomáše Grigara: Dneska od nás hodně vlažné utkání. Šancí jsme si vytvořili hodně, ale nepadalo to tam, Panteři poté přidali a měli jsme ke konci co dělat. Jsme rádi za vydřené body a další těžké utkání nás čeká příští týden. Děkujeme našim neúnavným fanouškům.
60:00 Střely na branku ve třetí třetině: Panthers-5 Bohemians-12
59:56 Vyloučen hráč #24 Veronika Štajnerová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
59:37 GÓL FbŠ Bohemians! 3:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Aneta Faltová, asistoval #9 Karolína Mezerová (3:5)
59:15 Vyloučen hráč #9 Lucie Retová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
57:22 Timeout Panthers Praha
55:16 Retová po úniku prostřelila brankářku bohemians a probudila kotel domácích
55:15 GÓL Panthers Praha! 3:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #9 Lucie Retová, asistoval #36 Viktorie Novotná (3:4)
55:15 Bude
52:36 Konečně něco zajímavého v jinak nudném zápase. Bude z toho drama?
52:35 GÓL Panthers Praha! 2:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #7 Karina Grenová, asistoval #9 Lucie Retová (2:4)
45:22 Bohemians začaly střílet. Všechny jejich pokusy ovšem zlikvidovala Rožumbergová
43:49 Hráčky obou týmů si pinkají míček okolo středu hřiště, ale do zakončení se netlačí
40:00 Střely na branku ve druhé třetině Panthers-3 Bohemians-21
35:53 Domácí ve druhé třetině ještě nevystřelily na branku
25:33 GÓL FbŠ Bohemians! 1:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #91 Lidija Luklynska, asistoval #28 Tereza Havlová (1:4)
25:24 Monster save
23:54 GÓL FbŠ Bohemians! 1:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #11 Dominika Krátká, asistoval #24 Veronika Štajnerová (1:3)
20:00 Střely po 1. třetině: Panthers-4 Bohemians-11
05:44 GÓL Panthers Praha! 1:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #52 Anna Boháčová, asistoval #94 Adéla Procházková (1:2)
05:37 GÓL FbŠ Bohemians! 0:2
03:53 GÓL FbŠ Bohemians! 0:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #55 Emilie Skalíková, asistoval #21 Aneta Faltová (0:1)