• 58 57:51
    7:4
    (Gálová)

Ivanti Tigers Jižní Město - 1. SC TEMPISH Vítkovice 7:4
branky: 23. Lucie Řezáčová, 24. Eliška Chudá, 41. Eliška Chudá, 48. Karolína Stůjová, 48. Lucie Řezáčová, 53. Kateřina Kovaříková, 53. Anežka Pěnkavová - 9. Adéla Feiková, 24. Vlaďka Maděrová, 42. Vlaďka Maděrová, 58. Vlaďka Maděrová; rozhodčí: Jaroslav Váňa - Jan Černý; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 59; zásahy brankářů: Kristýna Janglová 25 - Simona Pytlíková 38; po třetinách: 0:1, 2:1, 5:2
60:00 Komentář trenéra domácích D.Steinbachové: Kvalitní utkání juniorské ligy, soupeř velmi houževnatý. Opět se nám povedlo ve třetí třetině soupeři odskočit a dotáhnout utkání do vítězného konce. Díky holkám za neustálou chuť se zlepšovat a vítězit!
60:00 Komentář trenéra hostí J,Veselý: Nejlepší zápas sezóny, tempo nasazení, i přesnost, to všechno tam bylo. Něco se, ale přeci jen nedalo zvládnout... Soupeř byl silný a využil to co mu zápas nabídl, to byl jeden ze dvou krůčků, o které nás přehrál. Ten druhý se překonat nedal z principu.
60:00 Střely celkem Tigers 45; Vítkovice 29
60:00 Střely po třetí třetině Tigers 17; Vítkovice 10
57:52 Gol naděje pro Vítkovice. Stane se z naděje ještě nějaké větší drama?
57:51 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 7:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #50 Vlaďka Maděrová, asistoval #86 Terezie Gálová (7:4)
55:43 Fousová se drala do zakončení, 3 protihráčky ale byly nad její síly a ze zakončení nakonec nic nebylo.
53:57 Janglová skvěle zasahuje proti nebezpečné střele.
52:18 Vypadá to, že když už padne gol, můžeme se během pár okamžiků těšit na další. Toto pravidlo teď potrvdily Kovaříková s Pěnkavovou a utkání se zdá být rozhodnuté.
52:17 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 7:3
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #97 Anežka Pěnkavová bez asistence (7:3)
52:04 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 6:3
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #42 Kateřina Kovaříková, asistoval #92 Eliška Chudá (6:3)
51:30 Ne jednomu člověku teď zatrnulo, když branka spadla na Janglovou a ani vítkovická hráčka, která ji shodila nevypadala zrovna nejlépe. Obě jsou však v pořádku a pokračují v zápase.
47:47 Tigers opět během chvilky svým sokyním odskakují ve skóre a to dokonce o 2 góly. Diky Stůjové a Řezáčové je aktuální stav utkání 5:3 a než jsem tuto zprávu dopsal mohu říct, že domácí holky ještě neřekly poslední slovo.
47:46 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 5:3
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #12 Lucie Řezáčová, asistoval #84 Veronika Balejová (5:3)
47:18 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 4:3
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #11 Karolína Stůjová, asistoval #24 Kateřina Vachudová (4:3)
45:43 Jedná se o přímý souboj o 2. místo tabulky a hra tomu odpovídá. Kvalitní, vyrovnaný a opatrný - takovými přídavnými jmény bych popsal dnešní florbal.
41:52 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #50 Vlaďka Maděrová, asistoval #12 Natalie Hurníková (3:3)
41:52 Vedení se brzy po začátku 3. třetiny ujaly hráčky domácích, Vítkovice však stejně rychle odpovídají a opět začínáme od znova.
40:27 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 3:2
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #92 Eliška Chudá, asistoval #23 Eliška Trojánková (3:2)
40:01 A rozehrávkovou remízu z úvodů první a druhé třetiny překlápí na svou stranu Tigers vítězstvím na buly ve třetině třetí a poslední.
40:00 Druhá třetina už byla záživnější. Více šancí i gólů. Hra se navíc začala zrychlovat i přitvrzovat, tak doufejme, že se nám to tu dnes nezvrhne třeba v rugby či nějaký bojový sport.
40:00 Střely po druhé třetině Tigers 17; Vítkovice 12
38:29 Vítkovice už se radovaly z vedoucího gólu na 3:2. Ten však NENÍ uznán z důvodu ležení hráčky hostí v brankovišti.
37:09 Kovaříkovou po odpískání nesportovně dohrála vítkovická florbalistka. Trenéři domácích se slovy: 'Tohle není wrestling!!!' reklamují 2 minuty za nesportovní chování. Rozhodčí jsou však jiného názoru. Kovaříková se naštěstí zvedá a snad bude v pořádku.
36:38 Nebezpečnou střelu Fousové skvěle likviduje Pytlíková.
34:00 V rychlém sledu teď Tygřice velmi zajímavě ohrozily branku hostí.
32:50 Své kvality nám ukázala před chvílí Janglová, která napravila chybnou rozehrávku svého týmu bravůrním zákrokem.
32:34 Lehce kontroverzní situace teď na polovině domácích, kdy Liberdová šla sama na branku, avšak zezadu se přiřítila domácí obránkyně a míček ji vypíchla. Vítkovice reklamovaly nájezd, rozhodčí jsou však jiného názoru a hraje se dál.
28:30 3 goly během chvíle a utkání se opět vrací do zajetých kolejí. Opatrná kombinace od obou družstev.
23:10 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 2:2
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #92 Eliška Chudá, asistoval #42 Kateřina Kovaříková (2:2)
23:10 Mé přání z první třetiny se splnilo! Během pár okamžiků se nám pohlo skóre hned o 3 góly! Z této golové smršti jsou jistě šťasnější domácí, jelikož dokázaly smazat jednogolové manko z 1.třetiny a stav je srovnáno.
23:03 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:2
22:30 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 1:1
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #12 Lucie Řezáčová, asistoval #92 Eliška Chudá (1:1)
21:12 Vyloučen hráč #86 Terezie Gálová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
20:01 Úvodní buly 2. třetiny pro domácí Tigers.
20:00 Kdo dnes dorazil na SH Jižní Město, měl možnost sledovat velmi vyrovnanou pasáž utkání, s poměrně nízkým počtem šancí. Oba dva celky si především hlídají zadní vrátka a nechtějí udělat chybu, jelikož při kvalitě obou dvou soupeřů by taková chyba mohla celý zápas rozhodnout. Uvidíme, co nám přinese třetina druhá.
20:00 Střely po první třetině: Tigers 11; Vítkovice 7
19:14 Hned dva samostatné úniky hráček Tigers! Ani Kovaříková ani o chvíli později Fousová však nebyly úspěšné.
17:57 Balejová hnala teď hráčku hostí pomalu až zpět do Vítkovic, ta se však nenechala, míček udržela na čepeli a rozvíjí útok hráček v modrém.
15:08 Kubečková nabrala rychlost a stala se nebezpečnou pro domácí. Tigers však nájezd likvidují a přejímají iniciativu.
11:59 Osvědčená kombinace mezi Chudou a Kovaříkovou málem přinesla vyrovnání. Kovaříková však křižnou přihrávku před prázdnou bránou minula.
08:18 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #2 Adéla Feiková, asistoval #75 Viktorie Martináková (0:1)
08:18 No a z ničeho nic tu máme první gol! Snad jich přijde pro větší atraktivitu víc.
07:36 Hra zatím připomíná spíše šachovou partii, než florbalové utkání. Bohužel i atmosféra v hale není o moc florbalovější.
05:03 K vidění teď sólo přes celé hřiště a následná střela Stůjové, kterou ale vitkovické hráčky dokázaly zblokovat.
03:50 Pěkná kombinace Tigers před brankou Vítkovic. Trojánková však branku míjí.
02:17 Po úvodu v režii hostí se začínají otrkávat i domáci.
01:14 Fousová se snažila využít chyby Vítkovic v rozehrávce. Polostřela polopřihrávka však golem neskončila.
00:01 Úvodní buly pro hostující Vítkovice