2
    Natálie VĚTROVSKÁ
3

SK BIVOJKY LITVÍNOV - K1 Florbal Židenice 4:1
branky: 8. Veronika Kundertová, 15. Tereza Šalátová, 19. Laura Vytrhlíková, 25. Sára Bartschová - 8. Viktorie Fuchsová; rozhodčí: Klára Svobodová - Tereza Trávníčková; vyloučení: 4:2; využití: 0:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Aneta Švátorová 37 - Alena Večeřová 35; po třetinách: 3:1, 1:0, 0:0
60:00 Komentář trenéra hostů (p. Zdeněk Frank): Pravděpodobně podobný průběh zápasu jako včera proti našemu domovskému týmu z Brna. Špatně se mi hodnotí. Prohrál rozhodně lepší tým. Manévry jako u Verdunu.
60:00 Komenrtář trenéra domácích (p. Jiří Ondráček): Odmakané a odbojované utkání, kde holky svou obětavostí a taktikou hry na brejky získaly důležité body a především sebevědomí do dalších zápasů. Soupeřkám děkujeme za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Střely ve třetí části Litvínov 8 Židenice 11
58:18 Tóthová s Tancošovou si domlouvají standardtku a po sléze přihrávají Vytrhlíkové která střílí hned z první, ale mimo branku
55:04 Zimolová čelí těžké síle Tancošové
54:05 Tóthová zkouší prostřelit Večeřovou přes celé hřiště ze standardtky
50:40 Sabolová blokuje bežící Tóthovou
48:41 Židenice tlačí a snaží se snížit skore, ale Litvínov dobře brání a nedovoluje žádnou velkou šanci
44:42 Machalová si kličkuje před svojí bránou mezi domácíma
43:46 Králová nestíhá za branou dohnat Veselou a tak jí utíká
42:24 Sertová přihrává Sabolové na střed
40:20 Kundertová si perfektně položila golmanku ale přestřelila prázdnou bránu
40:00 Střely ve druhé části Litvínov 13 Židenice 16
39:32 Litvínov opět ustál bez chyby oslabení
37:32 Vyloučen hráč #13 Natálie Větrovská družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za nesportovní chování
37:24 Sertová střílí z první jenže nevyzrála na Švátorovou a ta perfektně střelu chytá
36:39 Vytrhlíková při úniku posílá míček Weissové, ale ta ho bohužel před bránou nestíhá zpracovat
35:37 Rumlová si přiklekává a blokuje střelu Hamplové
34:30 Vyloučen hráč #10 Michelle Hornychová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za špatné střídání
33:15 Litvínovská obrana nenechává židenicím nic zadarmo
30:54 Vytrhlíková nadhazuje míček Tóthové dopředu a tu se snaží blokovat Machalová
30:41 Timeout SK BIVOJKY LITVÍNOV
29:11 Švátorová zaklep nohou míček
27:39 Větrovská se drží na míčku a obehrává si Kasalovou
26:52 Kundertová zkouší Večeřovou, ale ta po míčku skače
24:39 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 4:1
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #95 Sára Bartschová, asistoval #11 Veronika Kundertová (4:1)
23:56 Litvínov zvládl úspěšně oslabení
23:27 Trenér Židenic má nejspíš hodně silné hlasivky
21:56 Vyloučen hráč #21 Jitka Tóthová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
21:02 Bartschová střílí přímo do břevna
20:01 Úvodní buly vyhrála Židenice
20:00 Střely v první části Litvínov 18 Židenice 11
18:47 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 3:1
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #77 Laura Vytrhlíková bez asistence (3:1)
16:56 Dnešní zápas je jak na kolotoči
15:41 Večeřová posílá dlouhý výhoz dopředu Strakové jenže ta ho nestíhá zpracovat
14:43 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 2:1
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #78 Tereza Šalátová, asistoval #95 Sára Bartschová (2:1)
13:55 Vyloučen hráč #63 Anna Rumlová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za nesportovní chování
13:55 Vyloučen hráč #35 Adéla Veselá družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za nesportovní chování
12:07 Vyloučen hráč #29 Jasmína Sertová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání
11:56 Puldová se Sabolovou nenechávají Šalátovou uniknout pryč od mantinelů
11:05 Větrovská dýchá neustále na záda Machalové za bránou
10:59 Švátorová připravená na všechny střely hostujících
08:04 Zápas nabírá rychlej obrat
07:53 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 1:1
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #11 Veronika Kundertová, asistoval #95 Sára Bartschová (1:1)
07:22 GÓL K1 Florbal Židenice! 0:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #37 Viktorie Fuchsová, asistoval #18 Michaela Sabolová (0:1)
05:19 Kundertová samotná únik na branku hostujících a míček doklepává backhandem, ale Večeřová je na tuto střelu připravená
04:17 Straková se pokouší prokličkovat litvínovskou obranou
03:03 Litvínovská obrana nechala vystřelit jednu z hostujících střelkyň a na poslední chvíli po zákroku Švátorové bere Tancošová míček pryč
01:47 Sertová zkouší za otočku před bránu, ale trefuje boční síť
00:52 Rumlová s Bartschovou obklopují Sabolovou a nenechávají jí se vytočit
00:01 Úvodní buly vyhrála Židenice