8:2
    Karolína STŮJOVÁ
    (Řezáčová)

Ivanti Tigers Jižní Město - FBC ČPP OSTRAVA 8:2
branky: 36. Kristina Zlatníková, 42. Veronika Balejová, 44. Lucie Řezáčová, 48. Kateřina Vachudová, 51. Lucie Řezáčová, 57. Veronika Balejová, 59. Kateřina Fousová, 60. Karolína Stůjová - 6. Andrea Luzarová, 14. Adriana Středulová; rozhodčí: Jakub Dragoun - Jaroslav Váňa; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 61; zásahy brankářů: Kristýna Janglová 20 - Kateřina Valášková 33; po třetinách: 0:2, 1:0, 7:0
60:01 Komentář trenérky domácích D.Steinbachové: První dvě třetiny jsme se nedokázaly vyrovnat s bojovností a nasazením soupeře, ve třetí třetině ale nastoupil jiný tým a předvedl kvalitu a chuť po vítězství! Příště musíme takový výkon předvést po celý zápas. Díky soupeři a divákům.
60:00 Komentář trenéra hostí L.Pasecký: Přijeli jsme se naučit něco nového a to po 40 minut fungovalo skvěle. Pak už ale soupeř prokázal svojí kvalitu a zaslouženě vyhrál. Pro nás ale skvělé utkání, kde jsme se posunuli o obrovský krok vpřed.
59:18 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 8:2
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #11 Karolína Stůjová, asistoval #12 Lucie Řezáčová (8:2)
58:26 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 7:2
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #55 Kateřina Fousová bez asistence (7:2)
56:16 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 6:2
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #84 Veronika Balejová, asistoval #24 Kateřina Vachudová (6:2)
56:16 Další dobré posunutí míčku na střed od Křečkové a střelu Vachudové dorazila do branky Balejová.
52:52 Balejová tandemově na Řezáčovou.
52:00 Utkání sleduje 61 diváků.
50:00 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 5:2
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #12 Lucie Řezáčová, asistoval #84 Veronika Balejová (5:2)
47:27 Timeout FBC ČPP OSTRAVA
47:27 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 4:2
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #24 Kateřina Vachudová, asistoval #12 Lucie Řezáčová (4:2)
47:27 Jako přes kopírák, tentokrát nahrávka z druhé strany ale konec stejný. Domácí zvyšují náskok.
46:39 Janglová zkušeně chytá do jedné ruky a rychle rozehrává.
43:55 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 3:2
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #12 Lucie Řezáčová, asistoval #62 Veronika Křečková (3:2)
43:55 Křečková rychle na střed na Řezáčovou a máme tu obrat skóre.
42:09 Závan před Janglovou.
41:16 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 2:2
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #84 Veronika Balejová, asistoval #12 Lucie Řezáčová (2:2)
41:16 Řezáčová výtečně podél mantinelu a Balejová už jen uklidila balónek do prázdné branky.
40:08 Sojková ihned po buly prověřuje Valáškovou.
39:59 Střely po druhé třetině domácí 12, hosté 3.
39:58 V druhé přestávce by rolbaři stačilo projet jen polovinu hostí, přes to domácí stále prohrávají.
37:37 Zlatníková mohla být slavná a dorovnat skóre, střela bekendem šla ale mimo.
35:49 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 1:2
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #27 Kristina Zlatníková, asistoval #14 Barbora Špačková (1:2)
35:49 Zlatníková zavěšuje.
35:40 Sojková stehýnkem lehce tečuje střelu Stůjové. Valášková ve střehu.
34:25 Ostrava dobře blokuje střely. Domácí hráčky zatím žlutou hradbu neprostřelily.
31:40 Hráčky Tigers se drží na půlce Ostravy. Spíše než soustavný tlak je to bojování o skákavý míček.
27:04 Klecová zachytila míček přímo před brankou ale chybu nepotrestala.
24:36 Bínová drze kličkuje před vlastní brankou.
22:40 Bínová se pěkně protáhla středem mezi třemi domácími hráčkami, tentokrát si zákrok připisuje Janglová.
21:01 Zlatníková nejprve zamotala nohy protihráčce a pak vyslala pěknou střelu. Valášková se štěstím chytá.
19:59 Střely po první třetině domácí 9, hosté 5
19:58 Nervózní poslední minuta třetiny na obou stranách.
16:54 Střela do první hráčky.
16:53 Standartka z dobrého místa pro domácí.
13:28 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 0:2
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #13 Adriana Středulová bez asistence (0:2)
13:28 Přímá rozehra ze standartní situace z velkého brankoviště končí v síti domácích.
12:31 Řezáčová po pasu od Křečkové pouze do výstroje brankářky hostí.
11:46 Domácí si počkaly na soupeře v perfektní obrané formaci a jednoduše opět získaly míček.
10:00 Balejová důrazná na mantinelu získala míček pro domácí tým.
08:50 Šešulková z dálky prověřila Janglovou.
07:00 Šťastková zachytává na středu ale šanci nevyužívá.
05:24 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 0:1
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #97 Andrea Luzarová, asistoval #13 Adriana Středulová (0:1)
04:00 Hra nahoru dolů bez výraznějších šancí zatím. Diváci si spletli utkání s tenisem. V hale je nejvíce slyšet domácí gólmanka Janglová.