6:2
    Karolína SOVADINOVÁ
    (Podsedníková)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - 1. SC TEMPISH Vítkovice 6:2
branky: 24. Adriana Hýsková, 28. Kristýna Jirásková, 33. Barbora Klinerová, 36. Barbora Klinerová, 57. Adriana Hýsková, 58. Anna Fricová - 43. Terezie Gálová, 60. Karolína Sovadinová; rozhodčí: Michael Zeman - Jan Paleček; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 52; zásahy brankářů: Nicola Králová 17 - Viktorie Karasová 23; po třetinách: 0:0, 4:0, 2:2
60:00 Komentář trenérky domácích Elišky Hofmanové: Velmi vyrovnané utkání, které rozhodl náš herní projev hlavně v druhé třetině. Pro nás velice cenné body. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Komentář trenéra hostujícího týmu Jaromíra Veselého: Co k tomu říct, klid a soustředění, to nám poněkud chybělo. Zápas měl slušné tempo a soupeř měl to co my ne, ale byly tam z naší strany dobré pasáže, kterým chyběl preciznější a dravější finiš.
59:59 Střely na branku ve 3. třetině Chodov 13, Vítkovice 8
59:46 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #10 Karolína Sovadinová, asistoval #13 Vendula Podsedníková (6:2)
59:46 Další útok družstva hostí končí gólem
59:16 přehazovanou uprostřed hřiště vyhrává družstvo hostí, z následného útoku však branku nedává
58:41 Další střela na bránu Chodova končí mimo
58:02 Střelu Terezie Gálové likviduje Nikola Králová maskou
57:58 Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
57:58 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #96 Anna Fricová, asistoval #21 Gabriela Roszková (6:1)
57:58 Srážka 2 hráček Ostravy zařizuje přečíslení Chodova, který situaci využil pro další gól
57:09 Vysoká hra holí Barbory Klinerové zabraňuje dalšímu úspěchu domácích
56:40 Střela Jany Horečkové překonala brankářku Chodova, končí však mimo branku v rohu hřiště
56:09 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #2 Adriana Hýsková, asistoval #33 Kristýna Lechnerová (5:1)
56:09 Pěkná kombinace Chodova končí opět gólem
55:54 Průnik Terezie Gálové končí vysoko nad
55:23 Oba týmy hrají v plném počtu
55:00 Střela po zemi Kristýny Lechnerové končí na noze brankářky
54:21 Fanoušci Ostravanek mohutně povzbuzují svá děvčhodov kombinuje na jejich polovině
53:23 Vyloučen hráč #12 Natalie Hurníková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
53:23 Vidíme hru 4 na 4, Chodov čeká na ukončení svého trestu a kombinuje
52:58 a bude se opět vylučovat, výhodu má zatím Chodov a kombinuje na své polovině
52:21 Uvolnění Hanky Chaloupkové v oslabení končí v rohu
51:38 Vyloučen hráč #5 Zuzana Mervartová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hra bez florbalky
51:29 Kombinace Chodova končí mimo hřiště
50:00 hra je vyrovnaná, střely na obou stranách
48:54 Po delší odmlce opět třela Chodova na branku soupeře
47:57 Chodov i přes několik povedených střel oslabení přežil bez úhony
47:09 Souboj Marie Havlíčkové a Viktorie Martinákové v rohu hřiště vyhrává první jmenovaná
46:44 Další podařený blok proti střele Ostravanek
46:35 Zablokovaná střela Terezie Gálové
45:57 Vyloučen hráč #2 Adriana Hýsková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
44:56 Míček neustále v držení družstva hostí
43:30 Ostrava se nadechuje k tlaku a střílí jednu ránu za druhou
42:59 Další střela na Královou, ta chytá do rukou
42:25 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #86 Terezie Gálová, asistoval #75 Viktorie Martináková (4:1)
42:25 přelévání hry z jedné strany na druhou využívají Vítkovice ke svému prvnímu úspěchu
41:55 Přesilovka Chodova nevyužita
41:05 Chodov kombinuje, balonek se kutálí po brankové čáře, končí však mimo
40:40 Ostravanky se v oslabení vymaňují z tlaku
40:01 začala nám 3. třetina výhrou na buly domácích
39:59 střely na branku ve 2. třetině Chodov 10, Vítkovice 4
39:54 Vyloučen hráč #87 Vendula Maroszová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře
39:45 Střela Venduly Maroszové končí opět v rukách brnkářky
38:55 Velmi povedený průnik podél mantinelu Kristýna Jiráskové končí pádem do branky, míček však zůstal mimo branku
38:19 Hra se kouskuje střelami Chodova mimo hřiště
37:57 Gol pro postavení v brankovišti Hanky Chaloupkové není uznán
36:51 Chybné střídání Chodova připravilo šanci soupeřkám, míček však likviduje Nikola Králová
35:53 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #87 Barbora Klinerová, asistoval #2 Adriana Hýsková (4:0)
35:53 Stejná kombinace jako v předchozím případě končí opět gólem
35:29 Závar před brankou Ostravy, nejlépe se v chumlu zorientovala brankářka a balonek drží ve svých rukách
34:51 Po vydařené křižme přihrávce střelu Alexandry Glasové likviduje Nikola Králová
34:07 Po vydařené akci Ostravanek vyráží střelu na branku Monika Škorpová
32:51 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:0
32:51 Obehrání Hýskové a nahrávka Klinerové přidává další gól do sbírky Chodova
31:46 Útočné snažení Ostravy končí hrou vysokou holí
28:45 Velmi pěkná střela Terezie Gálové, Nikola králová vyráží svou maskou mimo hřiště
28:00 Po bance Chodova opět útok Ostravanek, kombinaci však likvidují obránkyně Chodova
27:28 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #31 Kristýna Jirásková, asistoval #11 Lucie Bohumínská (2:0)
27:28 Velmi pěkná kombinace hluk Chodova, zvyšují tak náskok na 2:0
26:45 Ostrava se osměluje a útočí na branku soupeřek
26:24 Další kombinace Chodova končí v rohu hřiště
26:07 Kombinaci Chodova zahazuje Barbora Klinerová
25:39 Další povedená střela na branku Ostravy
23:28 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #2 Adriana Hýsková, asistoval #56 Klára Pabiánová (1:0)
23:28 krásné odebrání míčku Klárou Pabiánovou, která našla připravenou hůl Adriany Hýskové, která otevírá skóre zápasu
22:50 Kombinace juniorek Ostravy však končí chybou
22:18 Ostravanky kombinují na polovině hřiště
21:11 Kombinaci Chodovských dorostenek likviduje Viktorie Karasová, hezká kombinace bohužel bez úspěchu
20:11 Po vyhraném buly Chodova si první střelu směrem na bránu připočítává Chodov, bohužel mimo
19:59 počet střel v 1.třetině Chodov 12, Vítkovice 9
19:20 Střela Nely Havlínové končí na brankářce
18:30 Ostravanky tlačí Chodov na jejich půlce, šanci Adély Celkové likviduje brankářka
17:11 Šanci Barbory Klinerové likviduje Viktorie Karasová
16:08 Po střele N. Liberdové zasahuje brankářka Chodova
14:47 Šance na obou stranách, brankářky jsou stále bezchybné
13:55 Nikola Liberdová kličkuje mezi hráčkami Chodova, ke střele se však nedostala
12:43 Ostrava kombinuje na území soupeře a snaží se vytvořit si šance
11:46 Průnik Nely Havlínové z Chodova podél mantinelu, bohužel střílí mimo branku
11:00 Ostravský tým ožil a kombinuje na území soupeře
09:56 Trestné střílení družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV neproměnil #14 Nela Havlínová.
09:30 Šanci Anny Fricové likviduje Viktorie Karasová
08:43 Průnik Ostravy 2 na 1 vytěsňuje Nikola Králová
08:00 Nikola Liberdová se hezky uvolnila na středu hřiště, střela však končí v rukách brankářky domácích
07:00 Hana Chaloupková kombinuje za brankou soupeře Gabrielou Hartmánkovou, k zakončení však nedochází
06:07 Další nebezpečný závar před brankou Ostravy, dvě střely, zatím však trvá skóre 0:0
05:20 Střelu Venduly Maroszové likviduje gólmanka Chodova
04:59 Jednoduchý průnik Kláry Pabiánové likviduje gólmanka Ostravy
04:20 První vážnější šance domácích, míček však utíká do rohu
02:00 Hra zatím probíhá v klidném tempu, ani jeden z týmů se zatím nedostal do šance
01:17 Ostravanky drží míč na svých holích a nepouští domácí do akce
00:01 První buly vyhrává hostující tým z Ostravy
00:00 Vítáme Vás u dalšího kola 1. ligy juniorek