• 59 58:00
    4:14
    (Maroszová)

Panthers Praha - 1. SC TEMPISH Vítkovice 4:14
branky: 43. Veronika Trenklerová, 49. Adéla Procházková, 52. Alena Červenková, 52. Kateřina Strnadová - 5. Viktorie Martináková, 6. Alexandra Glasová, 6. Jana Horečková, 13. Terezie Gálová, 14. Karolina Moravcová, 15. Terezie Gálová, 23. Karolina Moravcová, 30. Terezie Gálová, 37. Natalie Hurníková, 43. Alexandra Glasová, 48. Viktorie Martináková, 54. Alexandra Glasová, 57. Karolina Moravcová, 59. Vendula Podsedníková; rozhodčí: Petr Herman - Daniel Nejedlo; vyloučení: 3:3; využití: 0:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Kateřina Macounová 19 - Simona Pytlíková 9; po třetinách: 0:6, 0:3, 4:5
60:00 Vyjádření trenéra hostí (Jaromír Veselý): Zápas odehraný celkem v klidu. Místy hrajeme lépe ve čtyřech než v pěti. To jak se do těch čtyř dostáváme patří někdy spíš do historického válečného akčňáku, na tom musíme pracovat a využívat chytrost. Jinak jsme dnes byli lepší.
60:00 Vyjádření trenéra domácích (Kamil Sedlák): 'Zápas se nám vůbec nepovedl. Od začátku jsme tahali za kratší konec lana, pozitivně by se dalo hodnotit snad jen mírné zlepšení ve 3. třetině.'
58:00 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:14
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Vendula Podsedníková, asistoval #87 Vendula Maroszová (4:14)
56:45 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:13
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #23 Karolina Moravcová, asistoval #12 Natalie Hurníková (4:13)
53:17 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:12
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #99 Alexandra Glasová bez asistence (4:12)
51:25 Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
51:25 GÓL Panthers Praha! 4:11
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #2 Kateřina Strnadová bez asistence (4:11)
51:16 GÓL Panthers Praha! 3:11
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #70 Alena Červenková, asistoval #36 Viktorie Novotná (3:11)
48:45 GÓL Panthers Praha! 2:11
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #94 Adéla Procházková, asistoval #70 Alena Červenková (2:11)
47:44 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:11
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #75 Viktorie Martináková bez asistence (1:11)
42:22 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:10
42:17 GÓL Panthers Praha! 1:9
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #6 Veronika Trenklerová, asistoval #94 Adéla Procházková (1:9)
36:11 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:9
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #12 Natalie Hurníková, asistoval #86 Terezie Gálová (0:9)
33:48 Vyloučen hráč #28 Adéla Vlčková družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
29:39 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:8
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #86 Terezie Gálová bez asistence (0:8)
22:10 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #23 Karolina Moravcová, asistoval #86 Terezie Gálová (0:7)
20:00 Vyloučen hráč #52 Anna Boháčová družstva Panthers Praha na 2 minuty za zdržování hry
18:44 Vyloučen hráč #13 Vendula Podsedníková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost
17:09 Vyloučen hráč #12 Natalie Hurníková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
14:04 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #86 Terezie Gálová, asistoval #75 Viktorie Martináková (0:6)
13:20 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #23 Karolina Moravcová bez asistence (0:5)
12:16 Vyloučen hráč #10 Karolína Sovadinová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
12:01 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #86 Terezie Gálová, asistoval #87 Vendula Maroszová (0:4)
10:03 Vítkovice nastříleli rychlé tři branky a znovu se hra přelévá ze strany na stranu. Vítkovice zkušenější.
05:50 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #5 Jana Horečková, asistoval #23 Karolina Moravcová (0:3)
05:07 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #99 Alexandra Glasová, asistoval #10 Karolína Sovadinová (0:2)
04:31 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #75 Viktorie Martináková, asistoval #87 Vendula Maroszová (0:1)
03:21 Vyloučen hráč #70 Alena Červenková družstva Panthers Praha na 2 minuty za blokování florbalky
02:28 Hra se zatím přelévá ze strany na stranu. Panterky možná trochu aktivnější.
00:00 Střely po 1. třetině Panthers 4 Vítkovice 12