3:8
    Terezie GÁLOVÁ
    (Prusková)

Bulldogs Brno - 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:8
branky: 19. Ema Brucháčková, 22. Adéla Mikšlová, 41. Klára Porhajmová - 2. Anna Dobešová, 4. Vendula Maroszová, 11. Jana Horečková, 13. Adéla Feiková, 14. Natalie Hurníková, 41. Vendula Maroszová, 52. Vendula Maroszová, 59. Terezie Gálová; rozhodčí: Alžbeta Holičková - Monika Chromá; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Jana Prátová 27 - Simona Pytlíková 12; po třetinách: 1:5, 1:0, 1:3
60:00 Komentář trenéra domácích Martina Broučka: Krásný zápas, škoda první třetiny. Poté jsme zvýšili aktivitu a přišly i nějaké šance. Děkuji hráčkám a gratuluji hostům.
60:00 Komentář trenéra hostů Jaromíra Veselého:Dneska lituji, že nemám video. první třetinu rozhodlo to, že jsme hráli tak dobře, jak jsem už dlouho neviděl. Ve druhé jsme lehce vypadli z koncentrace, ale pořád to mělo kvalitu a třetí opět rozhodla naše výborná hra. Na tohle se vážně moc pěkně dívalo.
60:00 Střely celkem: domácí - 15, hosté - 35
60:00 Střely po třetí třetině: domácí - 6, hosté - 12
58:10 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:8
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #86 Terezie Gálová, asistoval #33 Laura Prusková (3:8)
58:10 Vítkovické útočnici sjel při střele míček tak přesně, že našla před prázdnou bránou úplně volnou spoluhráčku, ta už měla jednoduchou práci.
56:11 Vítkovická nahrávka z obrany až na hranici velkého brankoviště domácích. Přichází jen střela mimo.
55:10 Po delší dob střela na bránu. Gólmanka hostů pozorná.
51:21 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #87 Vendula Maroszová, asistoval #32 Nikola Liberdová (3:7)
51:21 Maroszová si teď udělala z buldočí obrany dobrý den a krásnou střelou ze střední vzdálenosti završuje hattrick. A vypadá to na první třígólové utkání této hráčky, protože míček končí jako vzpomínka v jejím náručí.
49:49 Rychlý přechod Vítkovic. Koncová nahrávka byla příliš dlouhá.
45:26 Šípková si udělala výlet z obrany až za branku hostí. Po třiceti metrovém sprintu ovšem přesnou nahrávku dát nedokázala.
43:58 Hra se na začátku třetí tetiny otevřela, akce střídá akci. Zatím ovšem žádná z hráček nezamířila přesně.
40:56 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #87 Vendula Maroszová, asistoval #17 Anna Dobešová (3:6)
40:56 Rychlý nástup do třetiny. Nejprve obrovská chyba v obraně, kterou domácí potrestaly, Na druhé straně krásná střela po rychlém protiútoku.
40:21 GÓL Bulldogs Brno! 3:5
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #17 Klára Porhajmová bez asistence (3:5)
40:00 Druhá třetina již nebyla v tak jasné režii Vítkovic, Ty sice měly několik slibných šancí, proměnit je ovšem nedokázaly. Naopak Buldočky se trochu osmělily a přidaly alespoň jeden gól.
40:00 Střely po první třetině: domácí - 6, hosté - 7
39:33 Mikšlová ve druhé tetině nejaktivnější, její další střela končí v náručí gólmanky.
37:25 Nakonec tu máme přece jen velmi nebezpečnou situaci. Gólmanka hostů ovšem pozorná a těsně před brankovou čarou shrábla míček do sv moci.
36:41 Je za námi první polovina trestu a buldočky zatím neohrozily branku, obránkyně poctivě blokují.
35:41 Vyloučen hráč #32 Nikola Liberdová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře
35:41 Střet u mantinelu byl podle rozhodčích za hranou pravidel a tak uvidíme první přesilovou hru,
33:50 Mikšlová se podobně jako při své brance hnala opět sama na branku, tentokrát jí ovšem v nejdůležitější chvíli míček sjel a gólmanka tak nemusel ani zasahovat.
31:00 Chyba v domácí rozehrávce, Liberdová šla sama. Vyzkoušela střelu, branku ovšem těsně míjí.
28:55 Brucháčková z otočky. Vítkovická obránkyně hokejkou vytečovala mimo.
27:45 Souboj kapitánek. Hroudná úspěšnější, když blokem své vítkovické kolegyni zamezila vystřelit až na gólmanku.
27:05 Chybná rozehrávka domácích. Vítkovická útočnice trefuje helmu, z dorážky její spoluhráčka horní tyč.
26:21 Další šance hostů, Prátová pozorná, na dorážku nikdo nedosáhl.
23:30 Buldočky se osmělují, další střela, tentokrát gólmanka vyráží. Brucháčková odražený míček ze vzduchu sklepnout nedokázala.
21:41 GÓL Bulldogs Brno! 2:5
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #73 Adéla Mikšlová bez asistence (2:5)
21:41 Buldočky jsou zatím ve svých sporadických šancích velmi efektivní. Čtvrtá stela a máme tu druhý gól. Mikšlová z rychlého úniku vymetá růžek.
20:00 První třetina nám končí jasným výsledkem. Vítkovice většinu času držely míček. Přesnými přihrávkami si vytvářely spoustu šancí. Chyběla jen přesná koncovka nebo jim zabránila skvěla chytající Prátová.
20:00 Střely po první třetině: domácí - 3, hosté - 16
19:59 Tvrdý střet v poslední vteřině. Domácí hráčka končí za mantinelem, naštěstí to vypadá, že je jen otřesena.
18:16 GÓL Bulldogs Brno! 1:5
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #20 Ema Brucháčková, asistoval #26 Adéla Spoustová (1:5)
18:16 Buldočky se také dočkaly gólové radosti. Brucháčková stelou z první nedala gólmance šanci.
16:00 První střela buldoček, ale pouze do náruče gólmanky.
15:00 Opět to vypadalo na střelu do prázdné klece, tentokrát ale Prátová zvednutou nohou stelu zneškodnila.
13:59 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #12 Natalie Hurníková, asistoval #75 Viktorie Martináková (0:5)
13:59 Opět několik přihrávek z první zakončených střelou na zadní tyč.
12:46 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #2 Adéla Feiková bez asistence (0:4)
12:46 Další ztrátu domácích trestá vítkovická útočnice kličkou do backhandu za bezbrannou Prátovou.
10:15 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #5 Jana Horečková, asistoval #75 Viktorie Martináková (0:3)
10:15 Další série přesných nahrávek a nejen, že Vítkovice nepujčují domácím míček, ale navíc i navyšují skóre
08:20 Další krásná akce Vítkovic po zisku míčku, Prátová předvedla bleskový přesun a střele do na první pohled prázdné brány zabránila.
06:54 Vítkovická kapitánka se dostala ke slibné střele tahem, Prátová její úmysl trefit zadní vingl zneškodňuje helmou.
04:45 Buldočky poprvé u míčku, Skrytá střela z půlky letí vedle. Naopak na druhé straně tutovka před Prátovou, Vítkovická útočnice překvapena situací střílí úplně mimo.
03:32 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:2
03:32 Maroszová si v jednom střídání připsala dvě střely, Na první ještě Prátová stihla zareagovat nohou, na druhou již byla krátká.
01:09 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #17 Anna Dobešová, asistoval #32 Nikola Liberdová (0:1)
01:09 Vítkovické juniorky od prvních vteřin aktivnější, Jejich přesné nahrávky byly nyní okořeněny i první přesnou střelou a ujímají se tak rychlého vedení.
00:16 První rychlá akce hostů, ti nahrávky z první, tu koncovou ped odkrytou klec si obrana pohlídala.
00:01 První buly dnešního utkání vyhrávají hosté.
00:00 Dobré nedělní odpoledne, vítám Vás u 8.kola 1.ligy juniorek. Kde se na domácí palubovce brněnských buldoček představí tým z Vítkovic.