• 51 50:33
    1:4
    (Podsedníková)

BLACK ANGELS - 1. SC TEMPISH Vítkovice 1:4
branky: 33. Adéla Kuchařová - 12. Jana Horečková, 13. Vendula Podsedníková, 42. Jana Horečková, 51. Jana Horečková; rozhodčí: Stanislav Lepič - Jiří Menger; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 52; zásahy brankářů: Hana Kuchařová 35 - Simona Pytlíková 24; po třetinách: 0:2, 1:0, 0:2
60:02 Komentář domácího trenéra Jiřího Kefurta: Proti dobře postavené obraně soupeře se holky dlouho nedokázaly prosadit a vytvořit si brankové příležitosti a když už si je vytvořily nedokázaly je proměnit. Snaha, nasazení, bojovnost a touha vyhrát, tentokrát z důvodu jednoho vstřeleného gólu na vítězství nestačila.
60:01 Komentář trenéra hostujícího družstva pana Jaromíra Veselého: Po včerejší plácané byl dnešní výkon výrazně florbalovější a zaslouženě nás dovedl k vítězství. Přesto jestli jsem včera mluvil o kostrbatém začátku, dneska připomínal pilový list. Vyhranost, sehranost a fungování hlavy není zdaleka optimální a čeká nás spousta práce. Jsem rád, že mladé holky se chytly hned ze startu a ve velkém stylu.
60:00 Střely ve třetí třetině: BA - 5,Vítkovice - 12.
59:00 Rozehrávku hostů chytá Kuchařová.
58:00 Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
55:37 Kuchařová dokázala chytit míček před hostující hráčkou.
53:41 Dneska se domácím hráčkám a nedaří a trenér Kefurt musí zvyšovat hlas,aby své svěřenkyně uklidnil.
52:21 Domácí hráčky se snaží převzít kontrolu nad utkáním.
50:33 Timeout BLACK ANGELS
50:33 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #5 Jana Horečková, asistoval #13 Vendula Podsedníková (1:4)
50:33 Rychlý protiútok Vítkovic končí v síti.
49:23 Hostující útočnice pohrdla velkou šancí a netrefila vůbec míček.
49:01 Hostující Moravcová střílela pouze do helmy Kuchařové.
46:41 Vítkovice se snaží držet míček a nepustit domácí do šancí.
43:42 Domácí hráčky se nedostávají do stálejšího tlaku.
41:51 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #5 Jana Horečková, asistoval #2 Barbora Mozdřenová (1:3)
41:51 Horečková vrací Vítkovicím dvojbrankové vedení.
41:12 I domácí hráčky hrají v plném počtu.
40:48 Hostující hráčky budou mít krátkou přesilovku.
40:00 Střely ve druhé třetině: BA - 14, Vítkovice - 15.
39:55 Ještě domácí hráčky zkusili dát góla do šaten, ale jejich střela letěla vedle.
39:12 Vyloučen hráč #15 Zuzana Kuchařová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení
39:12 Hra se přiostřila a rozhodčí posílá i domácí do čtyř.
38:48 Vyloučen hráč #75 Viktorie Martináková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
38:42 Ostrý zákrok Martinákové byl posouzený jak nečistý a domácí hráčky budou hrát druhou přesilovku. Zatím tento víkend nedokáží využít výhodu jedné hráčky v poli navíc. Povede se jim využít tato přesilovka?
36:11 Další spálená šance, kterou předvedli setry Kuchařovy v útoku.
35:23 Další střela domácích skončila vedle.
35:21 Martináková zkusila pozornost Kuchařové v brance.
32:14 Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
32:14 GÓL BLACK ANGELS! 1:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #71 Adéla Kuchařová, asistoval #10 Aneta Burianová (1:2)
32:14 A. Kuchařová nakonec protlačila míček do branky.
31:23 Další šance Kuchařové. Asi její čtvrtá šance v téhle třetině.
30:12 Vítkovice jsou aktivní, ale obrana domácích drží dvojbrankový náskok.
27:23 Kuchařovi zase byli aktivní, ale zatím jim dneska nepřeje štěstí.
26:53 Kuchařová hledala svým výhozem svojí sestru, ta ale svým bekhendovou střelu netrefila branku.
25:32 Hostující obránkyně se dostala až do zajímavé palebné pozice, ale Kuchařová předvedla dobrý zákrok.
23:13 Sestry Kuchařovy jsou aktivní, ale bohužel pro domácí gól nevstřelili.
20:41 Domácí hráčky převedli závar před hostující brankou.
20:00 Střely v první třetině: BA - 6, Vítkovice - 12.
19:55 Domácí hráčky dohrávají první třetinu.
19:31 První přesilovka domácích končí nepovedeně.
18:15 Marozsová nedotáhla svojí kličku a netrefuje branku.
18:14 Trestné střílení družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice neproměnil #87 Vendula Maroszová.
18:14 Domácí obrana musela zachraňovat na poslední chvíli únik Vítkovic a bude následovat trestné střílení.
17:31 Vyloučen hráč #17 Anna Dobešová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
17:31 Dobešová předvedla větší aktivitu v souboji a půjde si sednout.
14:52 Trošku hlušší pasáž. Čekáme na první gól.
12:16 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Vendula Podsedníková, asistoval #32 Nikola Liberdová (0:2)
12:16 Vítkovíce předvedli kombinaci do prázdné branky. Podsedníková prokázala dobré nervy a vstřelila branku.
11:26 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #5 Jana Horečková, asistoval #9 Adéla Feiková (0:1)
11:26 Rozruch před brankou vyřešila nejlépe jak pro hosty a dává první gól dnešního utkání.
10:44 Domácí gólmanka dobře vyjela z branky a zabránila finální nahrávky do prázdné branky.
08:12 Zatím jsou hostující hráčky aktivnější, ale nedokáží najít větší skuliny v domácí obraně. Domácí hráčky se snaží bojovností vstřelit branku.
07:34 Hostující Horečková měla dvě šance na skórování. Prvně předvedla dobrý zákrok Kuchařová, poté nedosáhla na míček ideálně, který těsně minul branku.
06:18 Vinklerová vystihla hostující rozehrávku a zkoušela zda je volný levý horní roh hosující branky.
05:22 Teďka je domácí gólmanka jak na střelnici, protože střely od hostujících hráček lítají všude možně okolo.
04:13 Zatím aktivnější hosté si nevyzráli na domácí gólmanku, která vyráží helmou střelu Marozsové.
03:01 I domácí hráčky prověřili hostující Pytlíkovou.
02:32 Kuchařová má dobře postavenou domácí branku, protože střela Liberdové končí na tyči.
01:24 Máme tady první střelu, kterou si připsala hostující hráčka s číslem 5 Horečková. Důležitá zpráva pro domácí, že střela letěla vedle branky.