8:12
    Ondřej MELNÍK
    (Třinecký)

FBC Hranice - FbK Horní Suchá 8:12
branky: 8. Jiří Vraj, 22. René Mikel, 37. Jiří Vraj, 43. René Mikel, 52. René Mikel, 53. Štěpán Potsch, 58. Petr Velech, 59. Jiří Vraj - 5. Václav Večeřa, 15. Václav Večeřa, 18. Lukáš Kraina, 20. Milan Mašurka, 26. Milan Mašurka, 28. Jiří Třinecký, 30. Michael Mrózek, 32. Martin Czyž, 33. Tomáš Kasinec, 39. Martin Czyž, 52. Jiří Třinecký, 60. Ondřej Melník; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 1:4; využití: 2:1; diváků: 76; zásahy brankářů: René Šlosar 9, Jakub Kosar 8 - Filip Plíhal 22; po třetinách: 1:4, 2:6, 5:2
60:00 Komentář trenéra hostí Petra Kruciny II. část: Druhá třetina se nám povedla famózně i na hokejkách s přehledem, z toho bychom měli těžit. Třetí třetina už byla trochu dopředu zbrklá a nedokázali jsme podržet balonek. Soupeř korigoval výsledek, ale pohlídali jsme si to dokonce a vezeme tři body. Hurá do play off. Děkujeme soupeřům, divákům, rozhodčím a časomíře.
60:00 Komentář trenéra hostí Petra Kruciny: Chtěli jsme prostě 4. flek a s takovým nasazením jsme šli i do zápasu. Dostali jsme se do laufu, který jsme prakticky v průběhu sezóny kromě jednoho zápasu nezažili.
60:00 Komentář trenéra domácích Marka Hlocha III.část:Gratuluji i Velsonovi, že se umístil v top 3 kanadského bodování. Na play off se těšíme, budeme tam psát další příběh.
60:00 Komentář trenéra domácích Marka Hlocha II. část: Gratuluji soupeři ke 4.místu. K sezóně...kdyby nám někdo řekl, že budeme po základní části na 3.místě nikdo by mu nevěřil, pro nás pro Hranice obrovský úspěch. Kluky bych chtěl moc pochválit, národní liga je těžká jak fyzicky tak i psychicky a na nováčka jsme si vedli více než dobře.
60:00 Komentář trenéra domácích Marka Hlocha: K dnešku ... dostáváme hrozně moc laciných branek, soupeř nás trestal z každé naší chyby, naopak my jsme se nadřeli na každou branku. Pochvala za 3.třetinu, kluci to nezabalili a chtěli to otočit.
59:42 GÓL FbK Horní Suchá! 8:12
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #7 Ondřej Melník, asistoval #5 Jiří Třinecký (8:12)
58:52 GÓL FBC Hranice! 8:11
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #46 Jiří Vraj, asistoval #21 Petr Velech (8:11)
57:00 GÓL FBC Hranice! 7:11
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #21 Petr Velech, asistoval #10 Marek Vraj (7:11)
52:23 GÓL FBC Hranice! 6:11
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #77 Štěpán Potsch, asistoval #70 Jaroslav Orel (6:11)
51:56 GÓL FbK Horní Suchá! 5:11
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #5 Jiří Třinecký bez asistence (5:11)
51:25 GÓL FBC Hranice! 5:10
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #8 René Mikel, asistoval #71 Radim Klimecký (5:10)
49:43 Timeout FbK Horní Suchá
49:40 Vyloučen hráč #88 Jan Hensler družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za špatné střídání
45:43 Vyloučen hráč #2 Radek Minařík družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za bránění ve hře
42:29 GÓL FBC Hranice! 4:10
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #8 René Mikel, asistoval #92 Jaromír Šenkeřík (4:10)
38:59 GÓL FbK Horní Suchá! 3:10
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #9 Martin Czyž, asistoval #10 Michael Mrózek (3:10)
36:20 GÓL FBC Hranice! 3:9
32:11 GÓL FbK Horní Suchá! 2:9
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #33 Tomáš Kasinec bez asistence (2:9)
31:48 Timeout FBC Hranice
31:48 GÓL FbK Horní Suchá! 2:8
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #9 Martin Czyž, asistoval #5 Jiří Třinecký (2:8)
30:25 Vyloučen hráč #12 Jiří Mráček družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání
29:25 GÓL FbK Horní Suchá! 2:7
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #10 Michael Mrózek, asistoval #5 Jiří Třinecký (2:7)
29:25 Střídání brankáře. Nový brankář #2 Jakub Kosar družstva FBC Hranice
27:38 GÓL FbK Horní Suchá! 2:6
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #5 Jiří Třinecký, asistoval #9 Martin Czyž (2:6)
25:42 GÓL FbK Horní Suchá! 2:5
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #20 Milan Mašurka z trestného střílení (2:5)
21:31 GÓL FBC Hranice! 2:4
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #8 René Mikel, asistoval #94 Lukáš Novosad (2:4)
20:43 Vyloučen hráč #28 Petr Šimek družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za blokování florbalky
19:45 GÓL FbK Horní Suchá! 1:4
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #20 Milan Mašurka, asistoval #10 Michael Mrózek (1:4)
17:16 GÓL FbK Horní Suchá! 1:3
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #99 Lukáš Kraina, asistoval #33 Tomáš Kasinec (1:3)
14:51 GÓL FbK Horní Suchá! 1:2
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #17 Václav Večeřa, asistoval #33 Tomáš Kasinec (1:2)
10:09 Trestné střílení družstva FbK Horní Suchá neproměnil #28 Petr Šimek.
07:24 GÓL FBC Hranice! 1:1
04:33 GÓL FbK Horní Suchá! 0:1
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #17 Václav Večeřa, asistoval #88 Jan Hensler (0:1)
03:45 Vyloučen hráč #81 Tomáš Hořecký družstva FBC Hranice na 2 minuty za špatné střídání