• 62 61:54
    7:6
    (Krchňáček)

FBK Spartak Hluk - Snipers Třebíč 7:6p
branky: 15. Pavel Krchňáček, 27. Tomáš Olbert, 28. Tomáš Olbert, 32. Radim Jílek, 43. Tomáš Janča, 60. Jakub Zatloukal, 62. Tomáš Olbert - 11. Adam Benáček, 11. Jiří Halama, 31. Vojtěch Janata, 35. Lukáš Mátl, 49. Jiří Blaha, 55. Jiří Halama; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 5:3 + Matěj Kuželka 5 + Jiří Halama 5; využití: 3:1; diváků: 65; zásahy brankářů: Lukáš Kolečkář 28 - Jan Bazala 34; po třetinách: 1:2, 3:2, 2:2, 1:0
61:54 GÓL FBK Spartak Hluk! 7:6
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #23 Tomáš Olbert, asistoval #83 Martin Krchňáček (7:6)
61:54 Komentář trenéra domácích Tuhý M.: 'Škoda několika smolných branek, které jsme obdrželi. Utkání jsme měli vyhrát za tři body a nakonec můžeme být rádi, že jsme zachránili dva. Soupeř byl dobře fyzicky připravený, utkání tak mělo tempo a nasazení po celou dobu. Děkujeme soupeři za utkání.'
61:54 Komentář trenéra hostí Pazderník M.: 'Stupidita a naivita nás připravila o plný počet bodů a kvůli tomu vezeme pouze jen jeden. Děkujeme soupeři za zápas.'
61:54 Střely domácí 1 hosté 0. Celkem domácí 41 hosté 34.
61:54 Olbert trefuje.
60:45 Domácí zatím z přesilovky nic nevytěžili.
60:00 Střely domácí 19 a hosté 10.
59:58 Vyloučen hráč #83 Jiří Halama družstva Snipers Třebíč na 5 minuty za sekání
59:58 Opravdové drama, je to boj....hostující hráč neudržel nervy na uzdě a jde na trestnou.
59:55 GÓL FBK Spartak Hluk! 6:6
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #88 Jakub Zatloukal, asistoval #51 Tomáš Janča (6:6)
59:55 Domácí se přece jen prosazují. Zatloukal dotlačil míček do sítě.
59:41 Olbertova bomba zblokována.
59:13 Olbert sám na Bazalu, ten chytá.
58:38 Janča před prázdnou pouze do břevna.
58:18 Domácí v šesti
58:05 Janča z otočky mimo.
57:42 Timeout FBK Spartak Hluk
57:35 Janatu vychytal Kolečkář, na druhé straně Janča a Pavel Krchňáček ve velkých šancích. Bude to pouze volný úder pro domácí.
57:00 Janča do tyčky.
56:39 Domácí přečkali další oslabení a budou se hnát za vyrovnáním.
55:10 Kolečkář akrobaticky drží domácí.
55:00 Olbert s Dudou v oslabení, Duda míjí.
54:39 Vyloučen hráč #81 Radim Jílek družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za hrubost
54:33 GÓL Snipers Třebíč! 5:6
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #83 Jiří Halama, asistoval #71 Vojtěch Janata (5:6)
54:33 Janča do bloku a rychlý protiútok končí gólem hostí.
53:04 Domácí v plném počtu.
52:30 Machálek dvakrát pouze do Kolečkáře.
52:00 Martin Krchňáček v oslabení do Bazaly.
51:04 Vyloučen hráč #51 Tomáš Janča družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání
49:59 Duda z otočky do Bazaly a Olbert se k dorážce nedostal.
49:28 Martin Krchňáček opět ve stoprocentní šanci, opět doprostřed branky.
48:57 Martin Krchňáček ve velké šanci, ale ani na několik pokusů nedokázal dotlačit míček do branky.
48:40 GÓL Snipers Třebíč! 5:5
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #97 Jiří Blaha, asistoval #28 Jaroslav Dlabač (5:5)
48:40 Hubáček si opět sráží míček do vlastní branky.
47:30 Halama nahazuje, Kolečkář pouze vyráží
47:17 Vyloučen hráč #14 Jiří Petlan družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za vysoká florbalka
46:40 Olbertova bomba, Bazala opět vyráží.
46:05 Olbert mimo.
45:30 Olbertova střela prošla za Bazalu, ale ne za brankovou čáru.
44:29 Vyloučen hráč #36 Adam Benáček družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za hrubost
44:29 Benáček poslal Hubáčka do mantinelů a jde si odpočinout.
43:19 Hosté jsou kompletní.
43:00 Janča pálí, Bazala vyráží, Krchňáček P. doráží mimo.
42:41 GÓL FBK Spartak Hluk! 5:4
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #51 Tomáš Janča, asistoval #83 Martin Krchňáček (5:4)
42:41 Janča ve výhodě pod břevno.
42:29 Olbert do bloku.
42:00 Janča do Bazaly
41:22 Olbert do Blahy a na druhou stranu pelášil Vlach, Kolečkář s problémy vychytal.
40:51 A opět Janča do obránce.
40:30 Janča do bloku.
40:00 Střely ve druhé třetině Hluk 7 Třebíč 11.
39:52 Martin Krchňáček těsně mimo.
39:17 Tlak jak v papiňáku končí střelou Olberta na tribunu.
38:38 Pavel Krchňáček míjí prázdnou branku.
38:19 Vyloučen hráč #74 Matěj Kuželka družstva Snipers Třebíč na 5 minuty za sekání
38:19 Zásah do hlavy a domácí jdou hrát přesilovku.
38:05 Poslední minuty se příliš nehraje a spíše se řeší každé rozhodnutí rozhodčích, na hřišti i v hledišti to doslova vře.
37:48 Vyloučen hráč #88 Jakub Zatloukal družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za držení
37:48 Vyloučen hráč #22 Lukáš Mátl družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za hrubost
37:40 Dlabač těsně mimo.
36:03 Halama dnes už poněkolikáté sám na Kolečkáře, ale domácí golman opět úspěšnější.
35:35 Zatloukal i Krchňáček M. mimo.
35:05 Janča do tyčky, Zatloukal promáchl.
34:32 GÓL Snipers Třebíč! 4:4
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #22 Lukáš Mátl, asistoval #28 Jaroslav Dlabač (4:4)
34:32 Domácí si sráží míček mezi nohy Kolečkáře.
33:00 Halama v dobré pozici nad.
32:30 Jsme svědky klasické hlucké lítačky nahoru dolů plné osobních soubojů...
31:10 GÓL FBK Spartak Hluk! 4:3
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #81 Radim Jílek, asistoval #23 Tomáš Olbert (4:3)
31:10 Rychlá odpověď. Olbert dnes řádí a krásně našel Jílka před prázdnou.
30:40 Nejprve Kolečkář skvěle proti Halamovi, pak celkem zajímavý gól. Platí....
30:29 GÓL Snipers Třebíč! 3:3
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #71 Vojtěch Janata, asistoval #83 Jiří Halama (3:3)
28:32 Vlach do masky.
27:40 GÓL FBK Spartak Hluk! 3:2
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #23 Tomáš Olbert, asistoval #7 Vojtěch Duda (3:2)
27:40 Krásně sehraná situace a domácí otáčí vývoj utkání.
26:21 GÓL FBK Spartak Hluk! 2:2
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #23 Tomáš Olbert, asistoval #93 Jan Holý (2:2)
26:21 Olbert trefuje horní růžek a je srovnáno.
26:00 Olbert rovněž do bloku.
25:06 Janča jen do bloku.
24:32 Vyloučen hráč #71 Vojtěch Janata družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:00 Úvod je takový neurovnaný, domácí se snaží o vyrovnání, ale velké šance má spíše soupeř. Halama spoj a dvakrát úspěšný KOlečkář.
20:00 Střely v první části domácí 14 a hosté 14.
17:40 Zatloukal ve výběhu, Bazala pozorný.
17:13 Janča sám na Bazalu, ten vytěsnil míček nad.
16:52 Krchňáček P. v dobré pozici netrefil ideálně.
16:00 Duda do bloku, Jílek zkusil jeho pověstný bekhend, tradičně nic moc.
15:35 Třetí útok domácích má za sebou povedené střídání.
15:05 Tuhý Petlan a krásný zákrok Bazaly.
14:31 GÓL FBK Spartak Hluk! 1:2
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #53 Pavel Krchňáček, asistoval #51 Tomáš Janča (1:2)
14:31 Tak přece jen, Pavel Krchňáček dotlačil míček do branky...
13:50 Janča se dnes ne a ne trefit.
12:50 Malich do boční sítě.
12:33 Holý do Bazaly, Štveráček v dalším průniku opět pouze do brankáře.
11:24 Dlabač nechal vyniknout Kolečkáře.
10:53 GÓL Snipers Třebíč! 0:2
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #83 Jiří Halama, asistoval #11 Zdeněk Malich (0:2)
10:53 Velká šance hostů, která končí krásným rozebráním domácích.
10:34 GÓL Snipers Třebíč! 0:1
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #36 Adam Benáček, asistoval #89 Matěj Hobza (0:1)
10:34 Ale kuriózní branka padá na druhé straně....Kolečkář kapituluje po nahození z půlky.
10:00 Nenápadné nahození Petlana málem proskočilo až do sítě.
08:52 Halama je dnes při chuti, ale trefuje pouze domácího brankáře.
07:37 Domácí oslabení zvládli a opět rozjíždí útočné snažení.
06:38 Blaha se před odkrytou brankou nezorientoval.
06:11 Halama i Machálek pouze do Kolečkáře.
05:37 Vyloučen hráč #88 Jakub Zatloukal družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání
04:05 Vlachopulos v přečíslení pouze do bloku.
03:40 Halama v rychlém kontru sám na Kolečkáře, ten jeho pokus vytahuje na břevno.
03:15 Domácí míček hostům příliš nepůjčují, Olbert aktivně nejprve do boční síťky a poté mimo.
01:30 Bazala v rychlém sledu tři zákroky, Janča z otočky vedle. Domácí se do svého soupeře zakousli a tlačí.
00:38 První střelu si připisuje Jílek, Bazala pozorný.
00:01 Úvodní vhazování pro domácí Spartak.
00:00 Vítáme Vás u utkání 12. kola Národní ligy.