12:6
    Matyáš KALINA
    (Vondruška)

FC Bučis Team - Panthers Praha 12:6
branky: 4. Jakub Černý, 7. Tomáš Vondruška, 16. Matěj Nykl, 24. Jakub Vondruška, 29. Jakub Černý, 33. Jakub Vondruška, 39. Jakub Černý, 49. Bruno Sandner, 51. Jakub Vondruška, 59. Dominik Regner, 59. Tomáš Mudra, 60. Matyáš Kalina - 20. Lukáš Tomeš, 34. Martin Kalous, 45. Lukáš Pokorný, 48. David Kolář, 50. Lukáš Tomeš, 55. David Kolář; rozhodčí: Jakub Vlček - Lukáš Žofka; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 57; zásahy brankářů: Marek Galajda 21 - Martin Hruška 31; po třetinách: 3:1, 4:1, 5:4
60:00 Komentář vedoucího hostů Andrey Novákové: 'Dneska se nám utkání absolutně nepodařilo. Nedokázali jsme hrát svoji hru. Tempo a styl hry diktoval soupeř, proti čemuž se špatně hraje. Pokud chceme být na špici tabulky, tak musíme zadřít. Základní část skončila. Teď začíná nová soutěž - play off a bude rozhodovat každá chvíle. Je třeba se poučit z chyb a příště lépe. Děkujeme soupeři za zápas.'
60:00 Komentář trenéra domácích Romana Bučka: 'Škoda prvních deseti minut ve třetí třetině, kde jsme zbytečně přisli o koncentraci. Obdrželi jsme 4 branky. Jsme rádi za vysokou výhru v posledním zápase před play-off. Soupeři děkujeme za zápas a přejeme hodně štestí v dalších utkáních.'
60:00 Střely ve třetí třetině: Bučis 18 - Panthers 11
59:51 GÓL FC Bučis Team! 12:6
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #22 Matyáš Kalina, asistoval #14 Tomáš Vondruška (12:6)
59:51 Vondruška za bránou passuje na Kalinu, který rozráží obranu a skoruje.
58:56 Panthers chybuje 2x při hře bez brankáře a Bučis odskakuje na rozdíl pěti branek!
58:30 GÓL FC Bučis Team! 11:6
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #27 Tomáš Mudra, asistoval #77 David Munk (11:6)
58:06 GÓL FC Bučis Team! 10:6
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #11 Dominik Regner bez asistence (10:6)
55:37 Ego kapitána Panthers zřejmě nedokáže zkousnout, že ho převezl o 40 cm menší Sandner! A zákeřně ho po odpískání napadá.
55:30 Panthers v šesti.
55:01 Panthers se snaží hrát jednoduše po mantinelech do rohu.
54:08 GÓL Panthers Praha! 9:6
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #4 David Kolář, asistoval #39 Lukáš Pokorný (9:6)
50:08 GÓL FC Bučis Team! 9:5
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #29 Jakub Vondruška, asistoval #14 Tomáš Vondruška (9:5)
50:08 Bratři Vondruškové předvádí perfektní tenisovou čtyřhru ve florbalovém zápase! Míček lítá ze strany na stranu.
49:03 Timeout FC Bučis Team
49:03 GÓL Panthers Praha! 8:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #6 Lukáš Tomeš, asistoval #5 Jiří Krůšek (8:5)
49:03 Zahalka si pro svůj tým bere timeout, aby předal důležité informace.
49:03 Panthers odpovídají brankou.
48:41 GÓL FC Bučis Team! 8:4
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #23 Bruno Sandner bez asistence (8:4)
48:41 Sandner předvádí, jak se má bojovat o míček!
47:44 GÓL Panthers Praha! 7:4
47:44 Kolář s Pokorným využívají přečíslení.
46:59 Matoulek obětavě sprintuje pro míček a získává čas pro Bučis.
45:32 Vyloučen hráč #11 Dominik Regner družstva FC Bučis Team na 2 minuty za bránění ve hře
45:32 Regner fauluje na 2 minuty, Panther v početní výhodě.
44:29 GÓL Panthers Praha! 7:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #39 Lukáš Pokorný, asistoval #9 Martin Kalous (7:3)
44:29 Panthers využívají jejich první přesilovku.
43:30 Vyloučen hráč #23 Bruno Sandner družstva FC Bučis Team na 2 minuty za sekání
43:30 Zahalka si po odpískání faulu s panem rozhodčím vyměnil pár slov, hra pokračuje oslabením Bučisu.
42:00 Bučis i Panthers hrají aktivně, čekáme co nám třetí třetina přinese.
40:00 Střely ve druhé třetině: Bučis 17 - Panthers 7
38:44 GÓL FC Bučis Team! 7:2
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #99 Jakub Černý, asistoval #22 Matyáš Kalina (7:2)
38:44 Černý sbírá body jako o život.
36:10 Matoulek se v roli centra doslova vyžívá! Sbírá míčky co mu síly stačí.
33:22 GÓL Panthers Praha! 6:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #9 Martin Kalous, asistoval #4 David Kolář (6:2)
33:22 Kalousovo zakončení bylo přesné, rychlé a bohužel pro domácí celek úspěšné.
32:34 Timeout Panthers Praha
32:34 GÓL FC Bučis Team! 6:1
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #29 Jakub Vondruška, asistoval #22 Matyáš Kalina (6:1)
32:24 Panthers se nestihli srovnat do formace, Bučis využívá situace.
31:22 Brankář Panthers má ruce všude!
30:33 Vyloučen hráč #88 Jiří Ptáčník družstva Panthers Praha na 2 minuty za držení
30:33 Regner vybojoval první přesilovku utkání!
28:43 GÓL FC Bučis Team! 5:1
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #99 Jakub Černý bez asistence (5:1)
28:43 Černý nastavil florbalku a míček se odráží po nahrávce Panthers do sítě!
27:17 Galajda chytá nemožné!
26:10 Trestné střílení družstva Panthers Praha neproměnil #36 Martin Hruška.
26:10 Galajda fantasticky vychytal nájezd, ovšem Hruškův pokus nebyl vůbec špatný.
25:47 Nahrávky mezi Černým a Kalinou létají nadzvukovou rychlostí, obráncům Panthers se točí hlava.
25:04 Tomeš zachytil střelu domácích.
23:04 GÓL FC Bučis Team! 4:1
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #29 Jakub Vondruška, asistoval #99 Jakub Černý (4:1)
23:04 A jsme u pressu Bučisu, Černý nenechal obráncům ani vteřinu a nahrává Vondruškovi do prázdné brány.
22:02 První formace Bučisu skvěle rozebírá hráče Panthers, vytvořit si šanci bude obtížné.
21:55 Tomáš Mudra dnes terčem Panthers.
20:00 Střely v první třetině: Bučis 6 - Panthers 9
19:23 GÓL Panthers Praha! 3:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #6 Lukáš Tomeš bez asistence (3:1)
19:23 Bučis chyboval, Tomeš vrací Panthers do utkání.
19:00 Začala poslední minuta 1. třetiny, Bučis stále více aktivní.
17:44 Hlásíme divácký rekord za březen 2020, utkání sleduje 57 diváků! Děkujeme, že jste si udělali čas!
16:00 Přečíslení Panthers uhasil Munk.
15:18 GÓL FC Bučis Team! 3:0
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #46 Matěj Nykl, asistoval #99 Jakub Černý (3:0)
15:18 Nyklův padáček z půlky končí v síti!
14:00 Panthers si vytváří dobré šance, ale obrana Bučisu je prozatím 100%.
10:12 Bučis každým zápasem zlepšuje pressování za bránou soupeře a vznikají tím velmi zajímávé situace.
06:43 GÓL FC Bučis Team! 2:0
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #14 Tomáš Vondruška, asistoval #99 Jakub Černý (2:0)
06:43 Panthers udělali školáckou chybu, ze které se ze středu prosadil Tomáš Vondruška!
05:32 Panthers střílí převážně nad nohu dvoumetrovému Galajdovi, uvidíme jak se s tím brankář Bučisu popere.
03:20 GÓL FC Bučis Team! 1:0
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #99 Jakub Černý, asistoval #29 Jakub Vondruška (1:0)
03:20 Jakub Vondruška využívá přečíslení, shazuje na Černýho a ten překonává brankáře Panthers krásnou backhandovou kličkou na bližší tyč.
02:55 Bučis v držení míčku, crossová nahrávka Černýho končí vysoko nad bránou.
02:03 Utkání začalo ve vysokém tempu!
00:10 Matoulek si připisuje první střelu utkání, ta ovšem končí v bloku Panthers.
00:00 Dobrý večer, vítám Vás u dnešního utkání mezi Bučisem a Panthers Praha.