(Vaculík)
  • 57 56:31
    Traverza

FAT PIPE Traverza Mukařov - FC Bučis Team 7:5
branky: 1. Robert Štipka, 5. Martin Fenik, 25. Jan Pudich, 28. Martin Fenik, 31. Martin Fenik, 38. Martin Fenik, 57. Martin Fenik - 10. Jakub Švelbl, 12. Jakub Černý, 25. Jakub Vondruška, 26. Jakub Černý, 45. Jakub Černý; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 56; zásahy brankářů: Josef Bína 25 - Jan Hlinák 31; po třetinách: 2:2, 4:2, 1:1
59:59 Komentář trenéra hostí Jana Zahálky: Vynikající zápas ve vysokém tempu od obou týmů. Nás můžou mrzet neproměněné šance, rozhodně nás těší, že jsme do hry zapracovali prvky, které se snažíme celou sezonu dostat do hry.
59:59 Komentář trenéra domácích Marka Chlumského: Vyrovnané utkání jsme nakonec díky skvělé bojovnosti přetáhli na naši stranu. Díky všem hráčům a soupeři.
59:59 Střely ve třetí třetině Traverza: 9 Bučis: 8.
59:09 Traverza několikrát ohrozila prázdnou bránu hostí, střely ale končí pokaždé mimo.
56:32 Tým hostí hraje bez brankáře.
56:31 Timeout FAT PIPE Traverza Mukařov
56:31 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 7:5
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #16 Martin Fenik, asistoval #9 Tomáš Vaculík (7:5)
56:31 Na dvougólový odskok Traverzy reaguje tým hostí oddechovým časem, na který oddechovým časem reaguje i tým domácích.
56:31 Vypadá to, že nikdo jiný góly dávat neumí a prosazuje se opět Fenik - Vaculík,
52:23 V této fázi utkání vidíme taktický florbal, kdy ani jeden z týmů nechce zbytečně přicházet o balon.
51:39 Fiala pěkně vyškolil jednoho z útočníků Bučis.
49:55 Třetí třetina vykazuje jisté parametry play-off.
47:25 Předváděná hra odpovídá postavení obou týmů v tabulce, kdy ani jeden není výrazně lepší nebo horší.
44:12 GÓL FC Bučis Team! 6:5
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #99 Jakub Černý, asistoval #32 Tomáš Filip (6:5)
44:12 Bučis přesilovou hru neproměnil nicméně brzy poté kompletuje hattrick hráč s číslem 99 Jakub Černý.
43:33 Traverza zaútočila i v oslabení. Nadějný únik Perglera byl nakonec čistě zlikvidován obranou hostí.
41:51 Vyloučen hráč #13 Jan Fiala družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za hrubost
41:51 Hned v úvodu třetí třetiny tu máme vyloučení na straně domácích.
39:59 Střely ve druhé třetině Traverza: 20 Bučis:11.
37:57 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 6:4
37:57 Dnešní osvědčené duo Fenik - Vaculík. Ačkoliv to tak Fenik pravděpodobně nezamýšlel, se štěstím poslal balonek Hlinákovi mezi nohy.
36:24 Bučis dotírá na Bínovu branku. Zatím neúspěšně.
30:21 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 5:4
30:21 Traverza velice rychle využívá přesilovou hru a dostává se po delší době do vedení. Díky další nekompromisní trefě Martina Fenika, který tak kompletuje hattrick.
30:08 Vyloučen hráč #24 Bruno Sandner družstva FC Bučis Team na 2 minuty za špatné střídání
30:00 Dnešní utkání sleduje 56 diváků.
29:39 Všichni florbaloví svatí teď stáli při Bínovi, kromě svatého Floriána, který stojí u trenéra hostí.
27:52 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 4:4
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #16 Martin Fenik, asistoval #70 Marek Deutsch (4:4)
27:52 Hra se přelévá z jedné strany na druhou o čemž svědčí i vývoj skóre. Traverza opět vyrovnává krásnou střelou Martina Fenika.
25:54 GÓL FC Bučis Team! 3:4
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #99 Jakub Černý, asistoval #57 Adam Drastich (3:4)
25:54 Ale ani vyrovnaný stav dlouho nevydržel. Bučis opět ve vedení zásluhou Jakuba Černého.
24:49 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 3:3
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #55 Jan Pudich, asistoval #61 Robert Štipka (3:3)
24:49 Vedení Bučisu dlouho nevydrželo. Honza Pudich z dorážky vyrovnává.
24:31 GÓL FC Bučis Team! 2:3
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #29 Jakub Vondruška, asistoval #99 Jakub Černý (2:3)
24:31 Bučis proměňuje přesilovou hru.
23:39 Vyloučen hráč #7 Petr Heřmanský družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za blokování florbalky
23:01 Na tribuně se objevil i Michal Jedlička, pravděpodobně za účelem scoutování nových hráčů do Superligy.
21:05 V úvodu drží Traverza hosty na jejich obranné polovině.
19:59 Střely v první třetině Traverza: 9 Bučis: 11.
18:59 Pokus Kaláta přes dva hráče. Opět bez gólu.
17:30 Další nebezpečná střela Traverzy od mantinelu v podání Martina Fenika.
16:52 Robert Štipka dvakrát ohrozil branku hostí, ale bohužel skvělě připraveného golmana nepřekvapil.
13:54 Hosté po vyrovnání, jakoby politi živou vodou, předvádí aktivnější hru.
11:56 GÓL FC Bučis Team! 2:2
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #99 Jakub Černý, asistoval #33 Matyáš Kalina (2:2)
11:56 Tým hostí vyrovnává střelou na bližší tyč.
09:28 GÓL FC Bučis Team! 2:1
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #71 Jakub Švelbl, asistoval #99 Jakub Černý (2:1)
09:28 Bučis snižuje! Obrana domácích nepokryla hráče s číslem 71 a ten se pěknou střelou ze středu trefuje.
06:09 Nebezpečná střela Bučisu ovšem končí mimo Bínovu bránu,
04:21 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 2:0
04:21 Máme tu další gól Traverzy. Z výběhu se trefuje Martin Fenik.
03:30 Nebezpečná situace před Bínou, ale Řeřicha zachraňuje.
00:39 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 1:0
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #61 Robert Štipka, asistoval #51 Marek Chlumský (1:0)
00:39 Gól Traverza! Traverza se hned první střelou utkání dostává do vedení.