9:5
    Petr KROB
    (Policar)

ASK Orka Čelákovice - Wizards DDM Praha 10 9:5
branky: 3. Tomáš Beran, 6. Petr Němeček, 8. Václav Kramel, 13. Sebastian Jakob, 14. Jakub Čáp, 20. Tomáš Beran, 25. Michal Němeček, 41. Michal Němeček, 45. Jakub Doutnáč - 1. Vojtěch Mikoláš, 6. Jan Blažek, 37. Karel Smutný, 52. Jan Svoboda, 58. Petr Krob; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 4:5; využití: 3:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Lukáš Pezl 16 - Vít Svojše 23; po třetinách: 6:2, 1:1, 2:2
59:59 Komentář trenéra domácích pana Schwana: V dnešní nepohledné podívané se nám povedla pouze první třetina. Druhá třetina vyrovnaná . Třetí třetina se dohrávala. Pořád to z naší strany není ono. děkujeme divákům.
59:59 Komentář trenéra hostí pana Čechoviče: Zápas jsme ztratili v první třetině, kdy jsme soupeři přihráli na několik gólů a dovolili mu odskočit. V dalších dvou třetinách už se jednalo o celkem vyrovnaný zápas, ale soupeř si ho v klidu pohlídal. Děkujeme za zápas.
59:59 Střely po třetí třetině: Orka 13, Wizards 6
59:34 Na toto utkání si našlo cestu 40 diváků.
59:00 Právě probíhá poslední minuta tohoto utkání.
57:01 GÓL Wizards DDM Praha 10! 9:5
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #13 Petr Krob, asistoval #44 Ondřej Policar (9:5)
54:52 Wizards zápas ještě nebalí a snaží se ze zápasem ještě něco udělat.
51:45 GÓL Wizards DDM Praha 10! 9:4
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #78 Jan Svoboda, asistoval #25 Karel Smutný (9:4)
49:57 Vyloučen hráč #72 Vojtěch Strnad družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za hrubost
48:15 Wizards po krásné kombinaci trefují tyč!
45:36 Svojše skvělým zákrokem nedovolil domácím vstřelit desátou branku.
44:42 GÓL ASK Orka Čelákovice! 9:3
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #8 Jakub Doutnáč, asistoval #72 Vojtěch Strnad (9:3)
44:12 Vyloučen hráč #13 Petr Krob družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání
42:50 Hra se teď přelévá z jedné strany na druhou.
40:09 GÓL ASK Orka Čelákovice! 8:3
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #26 Michal Němeček, asistoval #85 Petr Němeček (8:3)
40:09 Orka vstoupila do třetí třetiny nejlépe jak mohla.
37:47 Hra se nyní docela uklidnila.
36:10 GÓL Wizards DDM Praha 10! 7:3
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #28 David Bouda (7:3)
35:39 Vyloučen hráč #25 Sebastian Jakob družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za hrubost
35:39 Vyloučen hráč #15 Jan Vašíček družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za hrubost
34:50 Oba vyloučení hráči jsou propuštěni z trestné lavice
32:27 Orka kompletní.
30:27 Vyloučen hráč #77 Daniel Richtr družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
29:19 Tlak Wizardů opět bez výsledku.
27:20 Wizardi střílí pouze do dobře postavených bránících hráčů Orky.
24:37 GÓL ASK Orka Čelákovice! 7:2
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #26 Michal Němeček, asistoval #17 Jakub Čáp (7:2)
24:37 Čápovu střelu tečoval Němeček a míček tak končí v brance.
24:09 Vyloučen hráč #44 Ondřej Policar družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za nedovolené vrážení
21:00 První minuta patřila hostům, gól ovšem nevstřelili.
19:59 Střely v 1.třetině Orka:16 Wizards:6
19:14 GÓL ASK Orka Čelákovice! 6:2
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #7 Tomáš Beran, asistoval #3 Lukáš Zadák (6:2)
19:14 Beran přidává do sváči ještě jeden kousek.
18:16 Novotný si žádá ošetření. Hra je nyní na delší dobu přerušena.
16:26 Hra je opravdu pohledná, ovšem ještě pohlednější je domácí lodivod Schwan.
15:30 Nyní mají více ze hry hosté.
13:57 GÓL ASK Orka Čelákovice! 5:2
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #17 Jakub Čáp, asistoval #72 Vojtěch Strnad (5:2)
13:57 Strnad si připisuje druhou asistenci v zápase, poté kdy našel úplně volného Čápa.
12:23 GÓL ASK Orka Čelákovice! 4:2
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #25 Sebastian Jakob, asistoval #89 Václav Kramel (4:2)
12:23 Jakob střílí na zadní tyč, gólman bez šance.
10:02 Verner střílí na přední tyč, Svojše připraven.
09:35 Hra si nyní drží vysoké tempo.
08:29 Ve velké šanci se ocitl Blažek, ovšem nedokázal překonat ležícího Pezla.
07:05 GÓL ASK Orka Čelákovice! 3:2
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #89 Václav Kramel, asistoval #26 Michal Němeček (3:2)
05:44 GÓL Wizards DDM Praha 10! 2:2
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #41 Jan Blažek, asistoval #25 Karel Smutný (2:2)
05:05 GÓL ASK Orka Čelákovice! 2:1
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #85 Petr Němeček, asistoval #17 Jakub Čáp (2:1)
03:32 Vyloučen hráč #29 Martin Dušek družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání
02:19 GÓL ASK Orka Čelákovice! 1:1
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #7 Tomáš Beran, asistoval #72 Vojtěch Strnad (1:1)
02:19 Strnad našel na středu hřiště osamoceného Berana a ten srovnává stav utkání.
01:58 Čápova rána zblokována.
00:21 GÓL Wizards DDM Praha 10! 0:1
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #19 Vojtěch Mikoláš bez asistence (0:1)
00:21 Hostující tým se během krátké doby ujímá vedení.
00:00 Úvodní bully vyhráli hosté