4:8
    Tomáš MATOULEK
    (Pavlíček)

FC Bučis Team - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 4:8
branky: 4. Matyáš Kalina, 13. Michal Soukup, 38. Matyáš Kalina, 60. Tomáš Matoulek - 2. Martin Kameš, 20. Martin Kameš, 31. Karel Horký, 36. Matěj Kodl, 41. Matěj Kodl, 48. Karel Horký, 51. Karel Horký, 58. Tomáš Vlček; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 2:3; využití: 0:2; diváků: 44; zásahy brankářů: Marek Galajda 20 - Patrik Zítka 25; po třetinách: 2:2, 1:2, 1:4
60:00 Komentář trenéra domácích Jana Zahalky: slaboučký výkon. Dnes jsme na zápas nepřišli připraveni ani kondičně ani v hlavách. Takhle se o body nebojuje, náš nejhorší výkon v sezoně, nemám slov.
60:00 Komentář trenéra hostů Michala Kuberta : Vzhledem k postavení v tabulce pro nás zápas play off. Zápas jsme neskutečně zvládli morálně a fyzicky. Kluci se semkli a ukázali srdce T.B.C. Přijeli jsme pro tři body a ty si odvážíme. Bučis ukázal svojí kvalitu, ale nedá se hrát na dvou lidech. Děkujeme za utkání a přejeme soupeři šťastný závěr zákadní části.
60:00 Počet střel ve třetí třetině: Bučis 12 - Králův Dvůr 10
59:21 GÓL FC Bučis Team! 4:8
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #8 Tomáš Matoulek, asistoval #16 Šimon Pavlíček (4:8)
59:21 Matoulek svým svěřencům předvádí, jak se bojuje až do konce.
58:00 Bučis pálí jednu střelu za druhou.
57:00 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 3:8
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #11 Tomáš Vlček bez asistence (3:8)
55:30 Bučis v 6.
54:23 Únik domácích končí vyloučením ze strany hostů.
54:17 Vyloučen hráč #15 Marek Sluka družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za zvedání florbalky
53:41 Bučis vaří obranu hostů.
50:22 Timeout FC Bučis Team
50:22 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 3:7
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #50 Karel Horký, asistoval #15 Marek Sluka (3:7)
49:46 Vyloučen hráč #42 Petr Haspeklo družstva FC Bučis Team na 2 minuty za špatné střídání
49:02 Galajda opět čaruje!
47:29 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 3:6
47:29 Horký se trefil mezi 2 tyče.
45:38 Matoulek trefil pupek!
42:18 Toto utkání sleduje neuvěřitelných 44 diváků. Děkujeme!
40:50 Vyloučen hráč #11 Tomáš Vlček družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za držení
40:11 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 3:5
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #88 Matěj Kodl, asistoval #15 Marek Sluka (3:5)
40:11 Kodl si vzpomněl na cvičení z mladších žáků a prochází hřiště jako slalom z kuželek.
40:00 Počet střel v druhé třetině: Bučis 10 - Králův Dvůr 11
37:53 GÓL FC Bučis Team! 3:4
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #22 Matyáš Kalina, asistoval #99 Jakub Černý (3:4)
37:53 Kalina se prosazuje se střední vzdálenosti vzduchem.
36:14 Hosté odskakují do dvoubrankového vedení, Bučis navyšuje tempo hry.
35:44 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 2:4
31:59 Vyloučen hráč #93 Patrik Svoboda družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za bránění ve hře
31:59 Svoboda si očividně vytáhnul nejkratší sirku, jeho obětí se stal Černý.
30:54 Králův Dvůr využívá přesilovou hru.
30:49 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 2:3
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #50 Karel Horký, asistoval #52 Patrik Kovářík (2:3)
30:11 Vyloučen hráč #99 Jakub Černý družstva FC Bučis Team na 2 minuty za držení
29:00 Domácí reklamují faul hostů, který končí ošklivým pádem za mantinel, rozhodčí je přehlíží.
20:34 Matoulek vášnivě povzbuzuje spoluhráče na hřišti!
20:00 Počet střel v první třetině: Bučis 7 - Králův Dvůr 7
19:04 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 2:2
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #60 Martin Kameš, asistoval #57 Pavel Sládeček (2:2)
18:42 Kalina posílá crossovou nahrávku na Černýho, ale došla mu munice.
14:55 Brankář Králova Dvora vyráží Černýho střelu před sebe.
12:17 GÓL FC Bučis Team! 2:1
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #44 Michal Soukup, asistoval #16 Šimon Pavlíček (2:1)
12:17 Pavlíček nahrává do prázdné branky Soukupovi a ten nekompromisně zakončuje.
11:21 Galajda si připisuje další úspěšný zákrok.
08:34 Kapitán domácích, který se vrátil po dlouhé době ze zahraníčního pobytu, dokazuje, že florbal se nezapomíná.
06:24 Králův Dvůr v přečíslení, ovšem Černý zkušeně sbírá míček na úrovni velkého brankoviště.
05:10 Tempo obou týmů vyrovnané.
03:39 GÓL FC Bučis Team! 1:1
03:39 Černý prošel mezi 3 hráči a nahrává Kalinovi do prázdné branky.
01:05 Hosté vstoupily do zápasu naplno a vstřelují rychlý gól.
01:04 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 0:1
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #60 Martin Kameš, asistoval #56 Adam Lešuk (0:1)