• 62 61:17
    11:12
    (Lazárek)

Florbal TJ Kobylisy - Wizards DDM Praha 10 11:12p
branky: 2. Dalibor Michálek, 6. Michal Starostka, 16. Jan Hrdlička, 19. Matouš Neužil, 20. Antonín Semerád, 31. Antonín Semerád, 32. Jan Hrdlička, 37. Ondřej Kočí, 37. Matouš Neužil, 40. Jan Hrdlička, 50. Ondřej Filip - 4. Jan Svoboda, 21. Ondřej Kudrnáč, 32. Martin Lazárek, 40. Karel Smutný, 45. Petr Krob, 50. Martin Lazárek, 51. Jan Heller, 52. Jakub Novák, 53. Jakub Novák, 57. Karel Smutný, 59. Jiří Šrámek, 62. Karel Smutný; rozhodčí: Tomáš Sommer - Michal Taufmann; vyloučení: 3:2; využití: 1:3; diváků: 37; zásahy brankářů: Ondřej Kudrnáč 38 - Lukáš Vávra 21, Vít Svojše 10; po třetinách: 5:1, 5:3, 1:7, 0:1
65:01 Komentář trenéra domácích Ondřeje Kočího: 'První dvě třetiny jsme odehráli tak, jak jsme chtěli, a dovolím si tvrdit, že jsme byli lepším týmem. Ve třetí jsme odešli ve všech činnostech, svým nedůrazem a chybami jsme soupeři utkání darovali. Pokud chceme bodovat, musíme se držet výkonu ze začátku zápasu. Děkujeme soupeři za utkání.'
65:00 Komentář vedoucího týmu hostů Adama Čechoviče: 'První dvě třetiny představovaly facku, kterou celý náš tým potřeboval. Ve třetí třetině jsme začali od nuly, každý se soustředil sám na sebe a svůj výkon, což nakonec pomohlo k obratu. Je to něco, od čeho se musíme odrazit a přistupovat takhle ke každému utkání. Děkujeme soupeřům za krásný zápas.
61:17 GÓL Wizards DDM Praha 10! 11:12
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #22 Martin Lazárek (11:12)
60:00 Střely na branku - domácí 10, hosté 26
59:55 Tak se možná dočkáme obratu srovnatelného se semifinále ženského MS...
58:31 GÓL Wizards DDM Praha 10! 11:11
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #56 Jiří Šrámek z trestného střílení (11:11)
58:31 A máme srovnáno
56:55 Vyloučen hráč #47 Tomáš Kindl družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
56:30 GÓL Wizards DDM Praha 10! 11:10
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #56 Jiří Šrámek (11:10)
56:30 Standardka hostů a z šestigólového vedení je jednogólové...
52:21 GÓL Wizards DDM Praha 10! 11:9
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #17 Jakub Novák, asistoval #25 Karel Smutný (11:9)
52:21 Domácí úplně přestali hrát a hosté toho využívají
51:41 GÓL Wizards DDM Praha 10! 11:8
51:41 Hosté využívají
51:21 Vyloučen hráč #30 Michal Starostka družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za zdržování hry
50:20 GÓL Wizards DDM Praha 10! 11:7
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #23 Jan Heller, asistoval #56 Jiří Šrámek (11:7)
50:20 A už je to jen o čtyři
49:56 GÓL Wizards DDM Praha 10! 11:6
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #13 Petr Krob (11:6)
49:56 Hosté se ovšem nevzdávají a kontrují
49:43 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 11:5
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #25 Ondřej Filip bez asistence (11:5)
49:43 Drobek s přehledem do vinglu!
48:30 Kobyliští se snaží hlavně kontrolovat
45:40 Zase zvoní tyčka domácí branky
44:12 GÓL Wizards DDM Praha 10! 10:5
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #13 Petr Krob, asistoval #29 Martin Dušek (10:5)
44:12 Pro domácí nešťastný odraz končí v síti
43:44 Kudrnáčovi pomohla tyčka
42:00 Trošku se jiskří
40:00 Střely na branku - domácí 15, hosté 10
39:21 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Vít Svojše družstva Wizards DDM Praha 10
39:20 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 10:4
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #92 Matouš Neužil (10:4)
39:20 Desítka završena po dalších čtyřech vteřinách
39:16 GÓL Wizards DDM Praha 10! 9:4
39:16 Využito po třech vteřinách...
39:13 Vyloučen hráč #92 Matouš Neužil družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za vysoká florbalka
39:05 Hosté se ubránili
38:58 Šrámek v oslabení málem snížil
38:10 Neužilovu střelu vytěsňuje Vávra ramenem
37:05 Vyloučen hráč #25 Karel Smutný družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za zdržování hry
36:28 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 9:3
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #92 Matouš Neužil, asistoval #8 Šimon Paldus (9:3)
36:28 Tak to je jízda!
36:16 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 8:3
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #3 Ondřej Kočí, asistoval #47 Tomáš Kindl (8:3)
36:16 A využito!
35:45 Vyloučen hráč #17 Jakub Novák družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání
34:45 Signalizovaná výhoda pro domácí
32:19 Ošetřován je Šrámek z týmu hostů
31:40 GÓL Wizards DDM Praha 10! 7:3
31:40 Lazárek ovšem utěšenou ranou zdálky snižuje
31:26 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 7:2
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #30 Michal Starostka (7:2)
31:26 A další luxusní narážečka, tentokrát Starostka - Hrdlička!
30:23 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 6:2
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #43 Antonín Semerád, asistoval #3 Ondřej Kočí (6:2)
30:23 Perfektní kombinace po ose Kočí - Semerád končí šestým gólem domácích
29:20 Začíná se lehce přiostřovat
27:30 Starostka si zlehka vyšlápl na gólmana Vávru, což vyvolalo bouři emocí
25:50 Smutný nad
23:40 Standardka domácích ze slibné pozice gólem nekončí
20:09 GÓL Wizards DDM Praha 10! 5:2
Vlastní branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #26 Ondřej Kudrnáč (5:2)
20:09 Tak to je opravdu smolný začátek druhé třetiny...
20:00 Střely na branku - domácí 16, hosté 12
19:14 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 5:1
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #43 Antonín Semerád bez asistence (5:1)
05:03 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 2:1
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #30 Michal Starostka, asistoval #92 Matouš Neužil (2:1)
05:03 Pěkná akce domácích končí vedoucím gólem
03:23 GÓL Wizards DDM Praha 10! 1:1
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #78 Jan Svoboda, asistoval #25 Karel Smutný (1:1)
03:23 Na milimetr přesně rozehraná standardka znamená vyrovnání
01:30 A za Vávrou teď zvoní tyčka!
01:04 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 1:0
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #20 Dalibor Michálek bez asistence (1:0)
01:04 Domácí mají bleskový nástup!