5:6
    Ondřej SÁDLO
    (Dušek)

Wizards DDM Praha 10 - FC Bučis Team 5:6
branky: 10. Martin Lazárek, 11. Martin Dušek, 46. Karel Smutný, 60. Karel Smutný, 60. Ondřej Sádlo - 3. Šimon Pavlíček, 6. Jakub Vondruška, 13. Adam Drastich, 41. Adam Drastich, 45. Jan Pohořalý, 48. Šimon Pavlíček; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 150; zásahy brankářů: Lukáš Vávra 13 - Marek Galajda 19; po třetinách: 2:3, 0:0, 3:3
60:00 Vyjádření trenéra domácích Adama Čechoviče: Podařený začátek neskončil naším vedením, ale dvěma brankami soupeře z brejků. To nás bohužel odsoudilo k celozápasovému dotahování, které jsme nedokázali přetavit v dostatečné množství střel, tudíž ani gólů. Soupeř byl dnes silnější na míčku, efektivnější a odváží si zasloužené tři body. Děkuji všem, kteří dorazili za krásnou atmosféru a soupeři za zápas.
60:00 Vyjádření trenéra hostů Jana Zahalky: především v první třetině párádní florec od obou týmů, pak se hra uklidnila. Předvedli jsme celkem solidní týmový výkon, zamrzí zbytečné zdramatizování zápasu v poslední minutě, kdy jedna chyba dokázala nabitý kádr domácích dostat zpět do zápasu. Důležité tři body do vyrovnané tabulky naší soutěže.
59:39 GÓL Wizards DDM Praha 10! 5:6
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #94 Ondřej Sádlo, asistoval #29 Martin Dušek (5:6)
59:16 GÓL Wizards DDM Praha 10! 4:6
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #94 Ondřej Sádlo (4:6)
56:25 Branžovský poněkud rozhořčen na střídačce.
53:48 Vyloučen hráč #13 Petr Krob družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za držení
53:48 Komplikace pro Wizards.
51:01 Wizards opravdu chtějí vsítit branku, obrana soupeře je ale proti.
49:50 David Bouda zvládá nebezpečné souboje v obraně výborně.
48:55 Tomáš 'Shatoo' Branžovský výborně drží balón.
47:13 GÓL FC Bučis Team! 3:6
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #16 Šimon Pavlíček, asistoval #22 Matyáš Kalina (3:6)
46:28 Hra se nám rozproudila, a rekordních 150 diváků se dostává do varu.
45:43 GÓL Wizards DDM Praha 10! 3:5
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #22 Martin Lazárek (3:5)
45:12 Vyloučen hráč #99 Jakub Černý družstva FC Bučis Team na 2 minuty za zvedání florbalky
44:40 Timeout Wizards DDM Praha 10
44:35 GÓL FC Bučis Team! 2:5
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #5 Jan Pohořalý, asistoval #55 David Munk (2:5)
44:06 Vašíček si bohužel dnes zahrál na Tomiáše Rosického. Dnešní zápas už bohužel nedohraje. Obrovská ztráta pro Wizards, na hře je to vidět.
40:36 GÓL FC Bučis Team! 2:4
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #4 Adam Drastich, asistoval #16 Šimon Pavlíček (2:4)
40:36 Wizards nastoupili s úplně jiným složením jednotlivých formací, ale zatím to moc nepomáhá.
37:21 Jan Vašíček se pozvolně vrací na střídačku. Už aby byl na ploše, jinak nevím jak bude obrana Wizards fungovat.
32:03 Vašíček dostal tvrdý hit. Zapadl za mantinel, a svíjí se v bolestech. Doufejme, že se do hry vrátí, jinak by to bylo opravdu hodně znatelné oslabení celého týmu.
28:27 Wizards zatím tlačí soupeře. Uvidíme jestli se jim podaří vytěžit vyrovnávací branku.
24:11 Fatál Petra Kroba tzv. alá Vít Voltr.
20:01 Vstupujeme do druhé třetiny. Doufejme, že bude stejně zajímavá jako ta první
18:32 Jan 'Čenda' Vašíček je opravdu mistrem svého řemesla, nejdříve neskutečně odebral balónek soupeři, a pak chirurgickou backhandovou přihrávkou vyslal do útoku Smutného.
16:22 Mikoláš bojuje a nepříjemně napadá soupeřovu rozehrávku.
15:19 Jan Vašíček dnes hraje s neskutečným klidem na hokejce.
14:03 Novák na půlce soupeře vybojoval cenný faul. Standartní situace pro Wizards.
13:20 Vašíčkova šleha!
12:33 GÓL FC Bučis Team! 2:3
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #4 Adam Drastich, asistoval #99 Jakub Černý (2:3)
12:30 Sander si dělá s obranou Wizards co chce.
10:40 GÓL Wizards DDM Praha 10! 2:2
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #29 Martin Dušek, asistoval #13 Petr Krob (2:2)
09:30 GÓL Wizards DDM Praha 10! 1:2
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #17 Jakub Novák (1:2)
09:30 Nádherná střela Lazárka z velké vzdálenosti zapadla za záda gólmana.
08:32 Vašíček na balónku zatím bezchybný.
05:46 GÓL FC Bučis Team! 0:2
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #29 Jakub Vondruška, asistoval #22 Matyáš Kalina (0:2)
05:46 Po nepřesnosti v rozehrávce Wizards navyšuje Bučis náskok na 0:2.
02:49 GÓL FC Bučis Team! 0:1
02:49 Šimon Pavlíček přesným pokusem z protiútoku upravuje skóre na 0:1.
00:23 A máme tu první šanci domácích. Pokus Jiřího Šrámka ale v bráně neskončil.