• 60 59:57
    5:9
    (Plášková)

K1 Florbal Židenice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 5:9
branky: 16. Eva Nečasová, 19. Silvia Tomová, 32. Lucie Krýslová, 32. Jitka Drápalová, 54. Zuzana Hubáčková - 20. Karolína Suchá, 22. Nela Jiráková, 38. Martina Řepková, 41. Martina Řepková, 41. Anet Jarolímová, 47. Kristína Belicová, 54. Magdaléna Plášková, 55. Gabriela Žůrková, 60. Martina Řepková; rozhodčí: Daniel Bartošek - Michal Bartošek; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 107; zásahy brankářů: Lenka Remešová 29 - Jana Christianová 13, Hana Ranochová 0; po třetinách: 2:1, 2:2, 1:6
60:00 Komentář trenéra hostů:Komentář trenéra hostů Lukáše Procházky: Čekali jsme těžký zápas a to se potvrdilo, dvě třetiny jsme se navíc neprali jen s houževnatým soupeřem, ale zejména s vlastními nepřesnostmi a lehkými ztrátami. Doufám, že výkon v poslední třetině bude pro nás povzbuzením před klíčovou fází sezóny. Soupeři děkujeme za férový zápas.
60:00 Komentáře trenéra domácích (Jiří Starý): Těžký zápas kdy jsme se silným soupeřem dokázali dvě třetiny držet krok. Ve třetí části hry se nám nepovedl vstup do třetiny a to byl rozhodující moment zápasu. Díky soupeři za zápas.
60:00 Střely na branku za třetí třetinu. Židenice : 7 - Chodov : 17
59:57 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:9
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #22 Martina Řepková, asistoval #18 Magdaléna Plášková (5:9)
59:57 Hráčky Chodova ukázaly krásnou souhru.
59:15 Poslední síly a posledních pár sekund zápasu.
58:45 Židenice opět v brakové situaci.
57:34 Maskot se raduje z Židenického přechodu do útoku.
56:28 Řepková 2x po sobě zkouší táhlou střelu z obrany.
55:05 Frantíková ve své střelecké pozici měla dostatek místa, ale svojí střelou minula branku.
54:24 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:8
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #7 Gabriela Žůrková, asistoval #6 Anet Jarolímová (5:8)
54:24 Chodov neponechává nic náhodě a uděluje Židenicím tvrdý zásah v podobě 2 gólů.
53:56 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #18 Magdaléna Plášková, asistoval #9 Nela Jiráková (5:7)
53:39 Oba týmy do toho dávají všechny své poslední síly.
53:08 GÓL K1 Florbal Židenice! 5:6
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #4 Zuzana Hubáčková, asistoval #9 Natálie Janečková (5:6)
52:32 Obránkyně i golmanka Židenic ukazují, že Chodovu nic zadarmo nedají !
51:02 Fanoušci fandí ze všech sil.
50:02 Krásný backhandový příklep v podání Hubáčkové.
49:33 Janečková před bránou a však nemá tolik prostoru pro střelu.
48:29 Chodov se stále pere ze všech sil a neustupují ve svém přechodu do útoku.
46:51 Chodovu se daří a přesouvá hru k Židenické bráně.
46:14 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #71 Kristína Belicová, asistoval #6 Anet Jarolímová (4:6)
45:01 Vyhrocený zápas sleduje 107 diváku ! Děkujeme
43:26 Zákroky Remešové jsou opravdovou pastvou pro oči.
42:40 Chodov nepřestává tlačit.
41:45 Chodovu přestávka opravdu prospěla.
40:50 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #6 Anet Jarolímová, asistoval #7 Gabriela Žůrková (4:5)
40:38 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:4
40:00 Střely na branku za druhou třetinu. Židenice : 5 - Chodov : 13
37:43 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:3
36:01 Hubáčková nedává šanci střílet Chodovské obránkyni a pokrývá střelu.
35:11 Diváci dodávají sílu dračicím a ty jim to oplácejí skvělou hrou.
34:24 Chodov dostal šanci u brány.
31:48 Štěstí se přiklání na stranu Židenic a draci zasazují hned 2 tvrdé góly.
31:42 GÓL K1 Florbal Židenice! 4:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #43 Jitka Drápalová z trestného střílení (4:2)
31:42 Střídání brankáře. Nový brankář #83 Hana Ranochová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV
31:12 GÓL K1 Florbal Židenice! 3:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #17 Lucie Krýslová, asistoval #88 Andrea Dernerová (3:2)
30:24 Remešová uklidňuje tlak před bránou a bere situaci do svých rukou.
30:00 Oba týmy dávají do hry vše.
29:27 Chodovský útok Židenicím nedává nic zadarmo.
28:22 Židenice se přesouvají do útoku. Bohužel Dernerová nedostala svoji vysněnou nahrávku a nezakončit.
27:51 A další !!! Remešová má opravdu svůj den !
26:58 Krásný zákrok brankářky Remešové
26:01 Suchá ukazuje svoje individuální dovednosti a prohazuje 2 hráčky.
25:01 Chodov navzdory oslabení bojuje a pokouší se i o útok na bránu.
24:54 Vyloučen hráč #77 Karolína Kellovská družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře
23:12 Chodov tlačí ze všech sil na Židenice.
22:26 Suchánková se snaží vystřelit.
21:58 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #9 Nela Jiráková bez asistence (2:2)
21:48 Romančáková využívá šance, ale střílí vysoko nad bránu hostí.
21:16 Janečkové se nepodařilo projít přes obranu.
20:45 Individuální prosazení v podání Řepkové.
20:25 Chodov nastupuje ostře do druhé třetiny.
20:00 Úvodní vhazování vyhrává Chodov
20:00 Střely na branku za první třetinu. Židenice : 6 - Chodov : 8
19:55 Poslední šance Chodova v první třetině.
19:26 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #3 Karolína Suchá, asistoval #22 Martina Řepková (2:1)
19:26 Chodov se konečně dočkal gólu.
19:05 Přechod Chodovu do útoku.
18:18 Christiánová to dnes vůbec nemá lehké. Židenice i po vstřelení dvou branek stále nemají dost.
18:08 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:0
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #98 Silvia Tomová, asistoval #39 Martina Indrová (2:0)
15:48 GÓL K1 Florbal Židenice! 1:0
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #37 Eva Nečasová, asistoval #17 Lucie Krýslová (1:0)
15:41 Židenice přechází do breaku.
15:38 Chodov přešel do útoku, ale neskončil úspěšně.
14:13 Ani jeden z týmů nepřestává bojovat
14:11 Brankářka Remešová má dnes jistotu ve svých rukou !
07:28 Zápas vypadá vyrovnaně, uvidíme, co trenéři obou týmu vymyslí.
05:24 Ukázková souhra Židenic, bohužel nekončící brankou.
02:45 Krásný brankářský zákrok ze strany Židenic od Remešové !
00:45 První brankářské zákroky Christianové.