• 59 58:36
    2
    Barbora ZABAVSKÁ

Tatran Střešovice - K1 Florbal Židenice 6:2
branky: 33. Eliška Machková, 34. Denisa Billá, 41. Lucie Želízková, 45. Kateřina Seemannová, 48. Markéta Prontekerová, 52. Vendula Beránková - 30. Eva Urbášková, 33. Eva Nečasová; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 83; zásahy brankářů: Eliška Drbalová 16 - Lenka Remešová 19; po třetinách: 0:0, 2:2, 4:0
60:00 Komentář trenéra domácích p. Michálka - Dnes jsme začali hrát až za stavu 0:2. Pomohl nám vstřelený gól, do té doby jsme nevyhráli žádný osobní souboj a propadali v obranné fázi. Naopak vstup do 3.třetiny nám vyšel a tím jsme zápas zlomili na naší stranu, Na konci to chtělo hru trochu uklidnit. Děkujeme soupeři za utkání a divákům za podporu.
60:00 Komentář trenérky hostí p. Prouzové: Dnešní zápas se lámal ve finální fázi, kterou jsme neřešili dobře, jediné, s čím můžeme být spokojeni, jsou ubráněná oslabení. Soupeři vyšel nástup do třetí třetiny, my na to nedokázali zareagovat. Z tohoto pohledu je porážka zasloužená.
60:00 Střely po třetí třetině Tatran - 9, Židenice - 8.
59:34 Hostující hráčky se snaží najít mezeru v Tatranském bloku, ale vypadá to marně,
58:36 Vyloučen hráč #44 Barbora Zabavská družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
57:37 Sedláčková z mezikruží napálila blokující hráčku.
56:48 Zabavská vyvezla míček po mantinelu, ale její nahrávka nenašla příjemce.
54:40 Staňková běžela ze strany na Drbalovou, Drbalová byla připravená a její střelu zneškodnila.
53:23 Pravcová proběhla středem, ale poté trefila připravený blok.
51:50 GÓL Tatran Střešovice! 6:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #17 Vendula Beránková, asistoval #29 Lucie Želízková (6:2)
51:50 Beránková se prosazuje přesnou střelou z dálky.
51:20 Hezká akce Tatranu. Kopecká sklepnula dlouhou nahrávku do středu na Želízkovou, ale ta jen napálila golmanku.
50:00 Kopecká lobíkem přehodila bránu a Beránková z první trefila bohužel jen do bloku.
49:14 Osamocená Janečková svou střelou nepřekonala Drbalovou.
47:42 GÓL Tatran Střešovice! 5:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #8 Markéta Prontekerová bez asistence (5:2)
47:42 Prontekerová nám předvedla krásnou individuální akci, když se prokličkovala skrz tři obránkyně a poté sama zakončila gólem.
46:51 Pravcová z rohu brankoviště přestřelila bránu, ta střela jí vůbec nesedla.
46:12 Urbášková teď promarnila velkou šanci.
45:05 Nečasová oběhla bránu a poté z vytočení trefila blok.
44:13 GÓL Tatran Střešovice! 4:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #10 Kateřina Seemannová, asistoval #8 Markéta Prontekerová (4:2)
44:13 V rychlém brejku domácích byla Prontekerová se Seemanovou, druhá jmenovaná se trefila přesně na bližší tyč a navýšila tak vedení Tatranu.
43:35 Zabavská střílí tahem, ale bohužel trefila jen hráčku před sebou.
42:31 Na druhé straně to zkusila Pravcová, ale tu vychytala Drbalová.
41:55 Prontekerová ze středu trefuje pouze zadní mantinel.
40:14 GÓL Tatran Střešovice! 3:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #29 Lucie Želízková, asistoval #17 Vendula Beránková (3:2)
40:14 Želízková hned ze začátku třetiny trefuje přesně pod břevno a Tatran jde do vedení.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny pro hosty.
40:00 Střely po druhé třetině Tatran - 6, Židenice 4.
39:06 Kopecká ve stoprocentní šanci neuspěla.
38:40 Ani hostím přesilovka nepomohla a stav je tak i na dále vyrovnaný.
36:49 Vyloučen hráč #8 Markéta Prontekerová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře
36:02 Houžvičková skoro z půlky jen těsně přestřelila bránu hostí.
33:06 GÓL Tatran Střešovice! 2:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #14 Denisa Billá, asistoval #42 Eliška Machková (2:2)
33:06 Billá tečovala nahození Machové a máme zase vyrovnáno.
32:57 Střelu Staňkové vyrazila Drbalová helmou.
32:17 GÓL Tatran Střešovice! 1:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #42 Eliška Machková, asistoval #8 Markéta Prontekerová (1:2)
32:17 Machková z otočky trefuje přesně do šibenice.
32:05 GÓL K1 Florbal Židenice! 0:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #37 Eva Nečasová, asistoval #4 Zuzana Hubáčková (0:2)
32:05 Nečasová svým důrazem před bránou navyšuje vedení Židenic.
30:42 Houžvičková to zkusila z dálky a její střela jen těsně minula vzdálenější tyčku.
29:17 GÓL K1 Florbal Židenice! 0:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #24 Eva Urbášková, asistoval #15 Šárka Staňková (0:1)
29:17 Staňková vystihla rozehrávku domácích a v následném brejku předložila míček Urbáškové, která otevírá skóre dnešního zápasu.
28:35 Sedláčková se hnala za balónkem a nekoukala na cestu až narazila do Drbalové.
27:16 Urbášková v gólové šanci ze vzduchu přestřelila branku.
25:26 Kvasková trefila tyčku.
24:00 Střela Seemanové se od Urbáškové odráží za mantinel, rozehrávat bude Tatran.
23:20 Už třetí početní výhoda pro domácí, uvidíme jestli bude tentokrát úspěšná.
23:17 Vyloučen hráč #39 Martina Indrová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání
22:22 Teď se Kopecká dobře vytočila do středu, ale její střela byla zablokována a ještě při tom zlomila hokejku.
20:32 Kopecká ve spolupráci se Želízkovou vybojovaly míček. Kopecká se natlačila do střely, ale Ramešová si připisuje další úspěšný zákrok.
20:03 I po druhém buly dokázal míček vybojovat Tatran.
20:00 Střely po první třetině Tatran - 10, Židenice - 6.
19:50 Teď ještě závěrečný tlak hostujících hráček, ale vypadá to, že už mají málo času.
17:37 I hráčky Židenic se dostávají do zajímavých pozic, ale Drbalová nám ukazuje proč je jedničkou Tatranu.
17:11 Prontekerová nejprve backhandem a poté ani forhandem nedokázala překonat Remešovou.
16:00 První lajna domácích dnes skvěle napadá.
14:23 Machková vybídla Seemanovou lehkou žabkou na brankoviště, ale i tentokrát byla hostující brankářka připravena.
11:36 Teď se Billá octla v dobré pozici, bohužel netrefila míček.
10:46 Billá z úhlu jen těsně minula bránu.
10:26 Vyloučen hráč #43 Jitka Drápalová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání
08:14 Domácí si vytvořily několik dobrých akcí, bohužel ani jedna neskončila gólem.
06:34 Vyloučen hráč #17 Lucie Krýslová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za blokování florbalky
06:12 Teď tutovka pro Kopeckou, i ji dokázala zastavit Remešová.
05:49 Beránková proběhla mezi dvěma hráčkami, našla Želízkovou, ale tu vychytala Remešová.
03:35 Malecká vyvezla míček a nahrála Matěvosové, ale její střelu pokryla Remešová.
02:45 Kopecká vedla míček po mantinelu, bohužel upadla a tak akce končí.
01:19 Rychlý brejk Židenic, Janečková těsně přestřelila.
00:36 Seemanová od mantinelu netrefila bránu.
00:01 Úvodní buly pro tým domácích.