• 60 59:13
    5:6
    (Tůmová)

KM automatik FBK Jičín - Panthers Praha 5:6
branky: 16. Kristýna Bachmaierová, 19. Markéta Kosová, 38. Adéla Dlouhá, 52. Nikola Kuchařová, 56. Kristýna Bachmaierová - 6. Nela Havlíková, 22. Anežka Hněvkovská, 26. Veronika Zittová, 27. Veronika Zittová, 54. Veronika Zittová, 60. Veronika Zittová; rozhodčí: David Bezucha - Lukáš Ležák; vyloučení: 3:1; využití: 1:2; diváků: 116; zásahy brankářů: Marcela Velzelová 24 - Eliška Egertová 16, Kristýna Míková 6; po třetinách: 2:1, 1:3, 2:2
60:00 Komentář trenéra hostí Pavla Skazka: Nervíky až do konce. Vyrovnané utkání, ve kterém nám nejvíce zatápěla první lajna domácích. Pro nás důležité tři body do play off. Děkujeme všem fanouškům za dobrou atmosféru, soupeřkám za dobrá zápas a všem naším hráčkám.
60:00 Komentář trenérky domácích Markéty Kosové: Od nás dnes výborný týmový výkon. Škoda pokažené druhé třetiny, která nás stála zápas. Na naši hru se konečně dalo koukat. Diváci se museli dobře bavit. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Poměr střel v poslední části hry: Jičín 8 - Panters 8.
59:20 Jičín to zkouší v šesti.
59:13 Timeout KM automatik FBK Jičín
59:13 GÓL Panthers Praha! 5:6
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #96 Veronika Zittová, asistoval #18 Dominika Tůmová (5:6)
58:45 Jičínských brejků je dnes požehnaně, teď se v jednom ocitla Paulovičová, střílí mimo.
57:50 Čelišová měla na hokejce gól. Panters drží skvěle chytající Horňáková.
57:27 Vesecká v obrovské šancí míjí jičínskou branku.
57:00 Poslední tři minuty nervydrásajícího utkání.
55:03 GÓL KM automatik FBK Jičín! 5:5
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #85 Kristýna Bachmaierová, asistoval #20 Nikola Kuchařová (5:5)
55:03 Bachmaierová opět srovnává. Trefila míček z první ze vzduchu.
54:13 Kosová s Fejfarovou v přečíslení. Horňáková střelu kryje.
53:31 GÓL Panthers Praha! 4:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #96 Veronika Zittová, asistoval #42 Nela Havlíková (4:5)
53:31 První velká chyba domácí obrany v zápase a hned je z toho inkasovaný gól. Zittová kompletuje hattrick.
52:06 Lochmanová chtěla opět strhnout vedení na stranu Panters. Střela prosvištěla mimo.
51:01 GÓL KM automatik FBK Jičín! 4:4
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #20 Nikola Kuchařová, asistoval #85 Kristýna Bachmaierová (4:4)
51:01 Tak dlouho Jičín bušil na branku soupeře až srovnává Kuchařová.
49:16 Svobodová přitlačila na soupeřku u mantinelu. Tento souboj rozhodčí trestat nebudou.
47:58 Kuchařová podvědomě věděla o nabíhající Bachmaierové, přihrávku ale soupeřka vystihla.
46:44 Jičín se žene za srovnáním stavu utkání. Domácí hráčky předvádí snad nejlepší florbal v sezóně.
44:04 Kuchařová měla na hokejce gól roku. Zpoza branky nabrala míček na hokejku a těžko říct, jak neskončil v brance.
42:52 Neuvěřitelná kombinace domácí pětice, která povozila obranu Panters.
41:40 Začátek poslední části je trochu opatrnější. Kosová vyslala na Horňákovou jedovatou střelu.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #30 Kristýna Míková družstva Panthers Praha
40:00 Poměr střel ve druhé části hry: Jičín 6 - Panters 12.
39:58 Dvě vteřiny před přestávkou profičel míček jen kousek nad domácí brankou.
38:48 Důležitý zákrok Velzelové ke konci druhé třetiny.
37:38 GÓL KM automatik FBK Jičín! 3:4
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #14 Adéla Dlouhá, asistoval #25 Lucie Paulovičová (3:4)
37:38 Dlouhé na první pohled střela vůbec nesedla. To ale překvapilo úplně všechny, včetně golmanky, které se míček prošoural až za záda.
37:15 Paulovičová v krátkém přečíslení 2 na 1 zvolila střelu. Egertová chytá.
36:25 Lochmanová poslala svou střelu místo na bránu směrem ke stropu.
34:35 Jičínská kombinace na jeden dotek a Egertová ani neví, jak míček dokázala lapit.
32:42 Velzelová zasahuje. Jičín oslabení přestál.
31:05 Paulovičová posbírala na polovině soupeře cenné vteřiny.
30:38 Vyloučen hráč #85 Kristýna Bachmaierová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za hra na zemi
29:39 Tůmová zůstala za domácí obranou, ale tváří v tvář Velzelové selhala. Výborná práce domácí golmanky.
28:45 Další pohledná akce juniorky Fejfarové, která svým zrychlením prohání soupeřky.
27:05 Bachmaierová lehkou tečí trefila spojnici břevna a tyčky.
26:24 GÓL Panthers Praha! 2:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #96 Veronika Zittová bez asistence (2:4)
26:24 Zittová přidává vzápětí další gól, když zpoza branky našla skulinu hned u tyčky.
25:21 GÓL Panthers Praha! 2:3
25:21 Týmy jsou dnes v přesilovkách 100%. Tůmová našla volnou Zittovou a ta se nemýlila.
24:37 Vyloučen hráč #27 Sára Čelišová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání
23:05 Čelišová před sebou měla dálnici, zkusila to vzít na sebe a střela to nebyla vůbec marná.
21:45 GÓL Panthers Praha! 2:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #13 Anežka Hněvkovská, asistoval #18 Dominika Tůmová (2:2)
21:45 Havlíková nejprve jen poslala míček napříč brankovištěm. Z následné akce nakonec ale přeci jen srovnává stav utkání Slaná.
21:00 Střelu Florianové blokuje Kosová.
20:01 Druhou část začíná na míčku tým Panters.
20:00 Poměr střel v první části hry: Jičín 13 - Panters 10.
19:08 Dobrý blok Růžičkové proti střele ze střední vzdálenosti.
18:12 GÓL KM automatik FBK Jičín! 2:1
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #88 Markéta Kosová bez asistence (2:1)
17:55 Bachmaierové míček uskočil, rychlý protiútok pomohla zastavit vrátivší se Paulovičová.
17:20 Pohotový zákrok Velzelové. Hraje se velmi rychlý florbal.
16:33 Krásný únik Fejfarové, zamířila však přesně doprostřed branky.
15:02 GÓL KM automatik FBK Jičín! 1:1
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #85 Kristýna Bachmaierová, asistoval #88 Markéta Kosová (1:1)
15:02 I Jičín využívá početní výhodu. Kosové nejprve míček sjel, zvládla ho ale protlačit na Bachmaierovou a ta propálila vše před sebou.
14:10 Jičín v přesilovce na polovině soupeře. Kousek ke gólu chybělo Dlouhé.
13:17 Vyloučen hráč #21 Lucie Florianová družstva Panthers Praha na 2 minuty za hra rukou
11:37 Bachmaierová to zkusila z úhlu bekhendem, Egertová pozorná. Následně vůbec špatně nevystřelila Kosová.
10:39 Míček poskakující před jičínskou brankou žádná z dorážejících Panterek netrefila.
09:15 Volný úder z brankoviště zastavila pražská zeď.
08:08 Dlouhá poslala rozehrávku z poloviny přímo na branku a ke gólu mnoho nechybělo.
07:20 Dělovku Bachmaierové Egertová dobře viděla a s jistotou zasahuje.
07:05 Za Velzelovou zvoní tyč!
06:37 Paulovičová svůj projektil schovala za bránící hráčku. Míček prosvištěl kolem branky.
05:28 GÓL Panthers Praha! 0:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #42 Nela Havlíková, asistoval #96 Veronika Zittová (0:1)
05:28 Havlíková využívá přesilovou hru a Panters se ujímají vedení.
04:05 Vyloučen hráč #88 Markéta Kosová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení
04:05 Kosová při snaze o rychlý návrat fauluje a domácí půjdou hned na začátku utkání do oslabení.
03:04 Velzelová našla výhozem Paulovičovou, ta hru raději uklidňuje.
02:10 Jičín v prvních minutách utkání jasně aktivnější! Dvě pěkné šance během jednoho střídání. Kosová promáchla.
01:24 Střela Bachmaierové pouze do boční sítě.
00:46 Svobodová vystihla rozehrávku hostí, střela zblokovaná.
00:01 Úvodní buly utkání pro domácí tým.