• 58 57:15
    7:3
    ()

FBC ČPP OSTRAVA - Bulldogs Brno 7:3
branky: 6. Denisa Kotzurová, 9. Michaela Mlejnková, 11. Michaela Mlejnková, 15. Michaela Mlejnková, 25. Veronika Káčová, 47. Denisa Kotzurová, 58. Michaela Mlejnková - 3. Tereza Halaštová, 29. Michaela Žáková, 54. Tereza Halaštová; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 62; zásahy brankářů: Pavla Lišková 13 - Sabina Dvořáčková 29; po třetinách: 4:1, 1:1, 2:1
60:00 Komentář k utkání trenéra domácích Jakuba Robenka (2/2): Natrápili jsme se jen v předfinální a finální fázi, protože gólů jsme mohli dát opravdu hodně. Nicméně Brno tomu hodně obětavým a bojovným výkonem přispělo a určitě zaslouží pochvalu.
60:00 Komentář k utkání trenéra domácích Jakuba Robenka (1/2): Paradoxně od Nás mnohem lepší výkon než minulý týden proti Panthers a oba výsledky úplně neodpovídají realitě. Byli jsme dneska hodně dominantní na míčku, hráli jsme poměrně rychle a fungovalo hodně věcí, které se do hry snažíme zapracovat.
60:00 Komentář k utkání trenéra hostí Rudolfa Škubala: Výborné utkání z naší strany, škoda druhé poloviny první třetiny, kdy jsme se lekli své dobré hry a začali se bát hrát. Od druhé třetiny jsme již znovu hráli na hraně svých možností. Soupeř byl lepší, ale proti prvnímu zápasu proti FBC jsme zase hráli lépe a to je to důležité. Je dobré vidět, že naše píle se projevuje i v zápasech s takto dobrými soupeři.
60:00 Střely ve 3. třetině: Ostrava 11 - Brno 6
57:56 Hložánková se zvedá celkem rychle, ale Káčová musela být odvlečena za podpory dvou statných mužů.
57:55 Srážka jako z amerického fotbalu. Káčová se srazila na půli hřiště s Hložánkovou. Z tribun se ozvalo jen hlasité: 'Ouuuuuuuuuu....'
57:15 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 7:3
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #66 Michaela Mlejnková bez asistence (7:3)
55:15 Dostálová neprostřelila ani jednou ani po druhé blok Káčové.
53:10 Timeout FBC ČPP OSTRAVA
53:10 GÓL Bulldogs Brno! 6:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #14 Tereza Halaštová, asistoval #8 Michaela Žáková (6:3)
53:10 Přesná střela Halaštové končí v domácí síti.
50:25 Dostálová dostala nabito. Míček však nedokázala dostat tam, kam by chtěla.
49:02 Samostatný únik nezužitkovala Kapcová. Taky dostala vyhubováno od Vavrečkové, která ji do brejku přihrávku poslala. Áčko v ptdachu.
46:34 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 6:2
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #10 Denisa Kotzurová, asistoval #16 Tereza Voláková (6:2)
46:34 Voláková našla rozběhnutou Kotzurovou, která následně, i když trošku se štěstím, posílá míček ke vzdálenější tyči.
44:25 Špatnou rozehrávku Ostravy mohla potrestat Greiplová. Nepovedlo se.
40:34 Do celkem solidní šance se dostala K. Hudáková. Více než střelu z toho ale nevytěžila.
40:00 Střely ve 2. třetině: Ostrava 12 - Brno 7
38:54 Kapcová s Káčovou se proťukaly až do pozic, kdy byly sami před Dvořáčkovou. Káčová ač dobře mířila byla nakonec vychytána brněnskou fenečkou.
35:27 Pohledná souhra druhé ostravské pětky končí střelou Kapcové. Důležitý zákrok pro Brno si připisuje Dvořáčková.
32:53 S míčkem na holi a během přes celé hřiště zatopila Hložánková domácí defenzívě. Pod kotlem přiložila ještě přihrávkou na osamocenou Žákovou. Nechybělo mnoho a brněnské hráčky mohly slavit.
31:32 Ke dvou střeleckým pokusům se dostala Šromotová. Ani jeden bohužel pro Ostravu nedokázala proměnit.
30:12 Domonkosová měla na holi snížení, ale branku trestuhodně přestřeluje.
28:56 GÓL Bulldogs Brno! 5:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #8 Michaela Žáková, asistoval #77 Anna Bachratá (5:2)
28:56 Žáková pěkně vymetá pavučinku v pravém horním rohu ostravské branky.
27:44 Vyloučen hráč #88 Kristina Hudáková družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za sekání
27:17 Halaštová pelášila sama vstříc ostravské brance. Lišková však pohotovým zákrokem maskou likviduje střelu brněnské hráčky.
24:01 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 5:1
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #34 Veronika Káčová, asistoval #6 Karina Vavrečková (5:1)
24:01 Stejný slalomek jako z tréninku předvedla Káčová. Tentokrát ale mezi živými kužely. Po krásném sólu posílá míček za záda Dvořáčkové.
23:03 Po špatné rozehrávce se ke střele dostává Kotzurová. Celou akci nakonec hasí Hložánková.
21:35 Po tvrdém střetu s Bačovou končí Grossová na zemi. Nevypadá to ale nijak vážně. Grossová se zvedá a pokračuje ve hře.
20:00 Střely v 1. třetině: Ostrava 13 - Brno 3
19:01 Kapcová ve velké šanci pouze do pupku Dvořáčkové.
17:46 Už to vypadalo na další gól v síti Brna. Kotzurová ale trefuje boční síťku.
14:49 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 4:1
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #66 Michaela Mlejnková, asistoval #10 Denisa Kotzurová (4:1)
14:49 Clear Hattrick. She is unstoppable!
13:20 Z levé strany zahrozila Hložánková. Lišková zůstává v pozoru.
11:40 V přesilovce Brna má zatím více šancí domácí celek. Mlejnková měla na lopatě hattrick. Dobře však zasáhla Dvořáčková.
10:05 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 3:1
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #66 Michaela Mlejnková, asistoval #32 Alena Zuzaníková (3:1)
10:05 Přesilovou hru Brna využívá Mlejnková.
09:57 Vyloučen hráč #18 Terezie Šešulková družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za sekání
08:00 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 2:1
08:00 Kotzurová se nyní proměnila do role nahravače. Mlejnková pohodlně uklízí.
05:23 GÓL FBC ČPP OSTRAVA! 1:1
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil #10 Denisa Kotzurová, asistoval #97 Kristýna Pospíšilová (1:1)
05:23 Dlouhý křižný pas obdržela na svou hůl Kotzurová. Vypadalo to, že může střílet rovnou z první, ale nakonec si s míčkem ještě trošku popojela do lepší pozice na střed hřiště a nekompromisně zavěšuje pod horní tyčku.
02:53 GÓL Bulldogs Brno! 0:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #14 Tereza Halaštová, asistoval #23 Yvona Dostálová (0:1)
02:53 Lišková si nepokryla dostatečně dobře přední tyčku a dostává od Halaštové poměrně laciný gól.
00:52 Pastušková se řítila po prvé straně. Potřebovalo to jenom lépe umístit, střelu Dvořáčková vyráží.
00:34 Konečky prstů vyráží Lišková střelu Staré.