8:1
    Siti Nurhaliza KHAIRUL ANUAR
    ()

1. SC TEMPISH Vítkovice - Tatran Střešovice 8:1
branky: 1. Denisa Ferenčíková, 4. Barbora Husková, 22. Barbora Husková, 28. Denisa Ferenčíková, 37. Barbora Husková, 39. Kamila Paloncyová, 54. Vlaďka Maděrová, 60. Siti Nurhaliza Khairul Anuar - 26. Barbora Zabavská; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Petra Klečková 15 - Markéta Antalová 19; po třetinách: 2:0, 4:1, 2:0
60:00 Vyjádření trenéra Tatranu, Marka Michálka: Dnes se nám moc nechtělo do osobních soubojů. Zasloužené vítězství domácích, přesto jsme ostudu rozhodně neudělali. Byly pasáže, kdy jsme si připravili i dost střeleckých příležitostí, bohužel jsme neproměňovali. Pro náš mladý kádr ale super zkušenosti do budoucna. Díky soupeři za utkání.
60:00 Vyjádření trenéra domácích, Tomáše Martiníka: Fajn zápas proti houževnatému soupeři, třetinu nám trvalo najet na náš potřebný standard. Od druhé třetiny už soustředěný a poctivý výkon, jak dopředu, tak hlavně dozadu. Děkujeme soupeřkám za zápas a fanouškům za podporu.
60:00 Nejlepší hráčky: Vítkovice - 73 Klečková, Tatran - 28 Antalová
60:00 Střely ve 3. třetině 8:4, celkem 27:16
59:22 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 8:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #88 Siti Nurhaliza Khairul Anuar bez asistence (8:1)
59:22 To se ale úplně nepovedlo. Poslední hráčku obrala o míček Siti a samostatný únik proměňuje!
59:11 Tatran se ještě pokouší o korekci výsledku.
57:45 Houžvičková z poloviny do rohu a na druhé straně Ferenčíková z otočky vedle.
56:33 Planková prošla po kraji a trefuje Antalovou
53:34 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 7:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #50 Vlaďka Maděrová, asistoval #22 Sára Seevaldová (7:1)
53:34 Do dobré pozice se dostala Maděrová a plně toho využívá.
52:17 Tatran to oslabení taky nebrání úplně blbě..
51:03 Vyloučen hráč #25 Petra Malecká družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře
51:03 Malecká zápasnickým chvatem přímo před stolkem časoměřičů složila Šupákovou a jde sedět.
50:36 Šupa vybojovala míček pro Kubečkovou, ta prověřila Antalovou
48:50 Seevaldová se protlačila ke střele ale ne úplně přesně.
46:28 Průnik Theimerové ve stylu Diega Maradony na MS 86 nakonec zastavila Antalová. Škoda..
44:55 A pak zase dolů.. atd.
44:50 Hraje se nahoru..
44:44 Teď je to takové trochu zběsilé.
42:25 Výjezd Siti jen do bloku Tatranek
41:11 Buča těsně vedle a Husa do Antalové.
40:21 Kubečková na Šidlovou, ta pálí vedle
40:07 Ferenčíková vyhrála buly na Šidlovou, tu okamžitě napadá Kopecká
40:00 Střely ve 2. třetině 13:5
39:55 Pohotová Klečková proti další střele Prontekerové.
38:54 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #29 Kamila Paloncyová, asistoval #4 Michaela Kubečková (6:1)
38:54 Paloncyová z pointu přesně na zadní tyč.
38:11 Vyloučen hráč #17 Vendula Beránková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
38:11 Míček za mantinelem, konec výhody.
37:54 Sekera na Kubečkovou, výhoda pro Vítky.
36:27 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Barbora Husková, asistoval #9 Lenka Novotná (5:1)
36:27 Ve střeleckých závodech mezi Ferenčíkovou a Huskovou odskakuje opět do vedení Husa.
36:20 Paloncyová byla obtištěna na mantinel ale asi to bylo legální.
33:50 Domácí čtveřice zatím poměrně v pohodě
32:28 Vyloučen hráč #4 Michaela Kubečková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
32:14 Dělovka Šidlové, blok Býčkové
31:12 Prontekerová třískla do míčku bekhendem, Klečková ve střehu.
30:30 Tlak domácích. Hosté blokují rukama, nohama, hokejkama i hlavama
29:25 Seevaldová z výjezdu napálila spojnici, pěkný moment.
27:32 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #10 Denisa Ferenčíková, asistoval #4 Michaela Kubečková (4:1)
27:32 Kubečková dostala míček na Ferenčíkovou a ta bekhendem přehazuje Antalovou
25:57 Tečovaná střela Prontekerové končí vedle
25:20 GÓL Tatran Střešovice! 3:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #44 Barbora Zabavská, asistoval #29 Lucie Želízková (3:1)
25:20 Důrazem se z brankoviště prosazuje Zabavská
23:48 Siti z křídla bekhendem nahazovala míček před branku. Nic z toho.
22:04 Kamča Paloncyová prošla celým hřištěm a pak trefila prostředek branky. Tam se kupodivu vyskytovala gólmanka Tatranu
21:19 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Barbora Husková, asistoval #8 Dominika Buczek (3:0)
21:19 Buča utekla po křídle a Husa nějak došmrdlala míček do branky pod padající Antalovou
20:01 První třetina nebyla bohviečo, ovšem jeden z největších expertů na ženský florbal mi vysvětlil, že tomu nerozumím, tak to asi bude pravda..
20:00 Střely v 1. třetině 6:7
19:02 Hosté jsou stále poměrně nebezpeční.
17:57 A pak zase získala.. A jde střídat
17:55 Pak ho ztratila..
17:53 Novotná získala míček
17:05 Vítky dostávají agresivním presinkem míček pod svou kontrolu.
14:22 Klečková chytá i ránu Prontekerové
13:16 Ale teď už míček vyváží na druhou stranu jedna z nejmodernějších zbraní polské armády, tank BU-8..
12:28 Brejk Tatranu hasí ve spolupráci s beky Klečková.
10:14 Výjezd Seemanové končí za mantinelem
09:11 Nenápadná rána Kubečkové někde od manťáku trochu vyděsila Antalovou.
06:47 Trošku klidnější pasáž bez větších šancí.
03:24 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Barbora Husková, asistoval #44 Lucie Šebestová (2:0)
03:24 Napodruhé už se Husková trefuje pod břevno.
02:44 Klečková si připisuje zákrok proti otočce Býčkové.
02:02 Šidlová na střed na Ferenčíkovou. Tu vyčapala Antalová
01:17 Husa se uvolňuje na křídle a pálí těsně mimo.
00:19 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #10 Denisa Ferenčíková, asistoval #29 Kamila Paloncyová (1:0)
00:19 Paloncyová našla zpoza kasy Ferenčíkovou a ta po chvilce otevírá skóre
00:00 Hala Buena Dubina je nachystána na duel 16. kola extraligy žen mezi prvními Vítkami a šestým Tatranem Střešovice