(Billá)
  • 55 54:36
    Bohemians

Tatran Střešovice - FbŠ Bohemians 2:0
branky: 16. Vendula Beránková, 55. Kateřina Seemannová; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 74; zásahy brankářů: Eliška Drbalová 24 - Daniela Kreisingerová 38; po třetinách: 1:0, 0:0, 1:0
60:00 Komentář trenéra domácích Marka Michálka: Moc krásy dnešní utkání nepobralo, i přesto jsme opravdu spokojeni. Tak důrazně v obraně jsme letos ještě nezahráli a vše jistila výborná Elda v brance. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Komentář trenéra hostí Tomáše Grigara: V dnešním menu se florbal neservíroval. Od obou týmu dobře odbráněné všechny tři třetiny, kde byl Tatran úspěšnější. Mrzí nás dost neproměněných šancí v předbrankovém prostoru. Děkujeme soupeři za zápas a čeká nás spousta práce.
60:00 střely Tatran:12 Bohemians: 9
58:43 menši hádka mezi trenérkami ohledně time-outu
58:01 Bohemians jdou do šesti
56:17 Kopecká proběhla do rohu hostů, nahrála na Želízkovou, ale Vašíčková nahrávku zachytila
54:36 Timeout FbŠ Bohemians
54:36 GÓL Tatran Střešovice! 2:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #10 Kateřina Seemannová, asistoval #14 Denisa Billá (2:0)
54:35 Billá na půlce dala pod nohama do běhu Seemannové, a ta zakončila k tyčce
52:52 Tatran výrazně dominuje, a dostává se do více šancí
51:20 Prontekerová vystřelila z voleje, asi 4 metry před bránou, ale střela byla vyražena golmankou
49:43 Prontekerová získala míček, prokličkovala na půlku Bohemians, kde přihrála Kopecké, ta jí nahrála zpět do střely
49:25 Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians neproměnil #17 Hana Poláková.
47:18 Minářová míček vytáhla za půlku, ale klička se jí nepovedla
45:39 střela, od Vrátne z půlky, zasáhla pravou tyčku
44:31 Vaníčková jí zkusila po nahrávce z první, ale Drbalová si střelu pohlídala
42:23 Císařová dokázala udržet balonek, pod náporem Billé a Kopecké, a zabíhá s ním za bránu
35:35 Neuznaný gol pro Tatran, kvůli hře v brankovišti
34:24 Vyloučen hráč #67 Veronika Loudová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hra na zemi
34:23 Kopecká chtěla vystřelit ale byla zablokována Loudovou, která po míčku doslova skočila
31:44 Malecká pokazila nahrávku a nahrála soupeřce, během chvíle ho ale získala zpět
30:42 Tatran držel míček asi dvě minuty a několikrát vystřelil
28:22 Tvrdší souboj, v běhu, končí pádem na mantinel jedné z hráček Bohemians
26:19 Prontekerová vystřelila do bloku, ztratila míček, ale během vteřin ho zase získala zpět a po kličce do středu vystřelila zase
23:46 Z lavičky Bohemians se ozývá křik, mířený na výroky sudích.
20:59 Poláková vystřelila k tyčce, ale Drbalová míček vyrazila
20:00 střely Tatran:17 Bohemians:3
19:37 Kopecká dorážela balonek a omylem udeřila brankářku Bohemians do prstů
17:33 Vaníčková běžela sama na bránu, ale Kopecká jí balonek čistě vzala
15:52 Vrátná po kličce na půlce nahrává na Vaníčkovou, a ta trefuje spojnici
15:11 GÓL Tatran Střešovice! 1:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #17 Vendula Beránková, asistoval #15 Mariana Býčková (1:0)
14:31 Býčková po nahrávce od Želízkové těsně mijí bránu
13:17 Vyloučen hráč #18 Klára Minářová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
13:16 Minářová sekla rozběhlou Byčkovou
11:46 Reischlová s Prontekerovou měli na půlce ostřejší souboj, končící balonkem pro Bohemians
10:04 Želízková střílí skoro z půlky.
07:59 Semannová střílí z první po nahrávce z rohu
05:17 Vyhrocená situace před Střešovickou bránou končí volným uderem pro Bohemku
04:20 Billá střílí z hranic velkého brankoviště, ale střelu Kreisingerová blokuje
03:10 Seemannová vystřelila na golmanku Bohemians, ale neprostřelila.
02:11 Bočanová padá po tvrdém souboji a odchází po boku zdravotnice
01:15 Prontekerová našla u brány Kopeckou, ta míček nezachytila
00:01 Buly pro domácí Tatran Střešovice