• 60 59:20
    10:5
    (Suchá)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Panthers Praha 10:5
branky: 17. Martina Řepková, 17. Gabriela Žůrková, 19. Martina Řepková, 20. Martina Řepková, 34. Anet Jarolímová, 42. Johana Vrbová, 43. Kristína Belicová, 44. Magdaléna Plášková, 45. Martina Řepková, 60. Magdaléna Plášková - 12. Nela Havlíková, 15. Kristýna Kolářová, 31. Nikola Staňková, 32. Nela Jiráková, 37. Dominika Tůmová; rozhodčí: Petr Herman - Daniel Nejedlo; vyloučení: 0:3; využití: 3:0; diváků: 102; zásahy brankářů: Jana Christianová 12 - Kristýna Míková 36; po třetinách: 4:2, 1:3, 5:0
60:00 Komentář trenéra Panthers Pavla Skazka: Dvě třetiny jsme tu hráli otevřeny zápas s Chodovem, donutili jsme je stáhnout hru na to nejlepši co mají k dispozici. Třetí třetinu jsme prohráli hned v úvodu a to především v hlavách. Bereme si ze zápasu to pozitivni a budeme připraveni na boj o play off. Za Panthers přejeme všem krásné svátky.
60:00 Komentář Chodovského trenéra Lukáše Procházky: Těžký zápas, musím říct, že jsme si ho udělali ještě těžší samy svým přístupem v prvních dvou třetinách. Poslední třetina ale byla v pořadku a prakticky na jednu branku. Soupeři děkujeme za zápas, je znát, ze jde herně výrazně nahoru. Všem přeji klidné svátky.
60:00 Střely na branku Chodov - Panthers: 17 - 2.
59:20 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 10:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #18 Magdaléna Plášková, asistoval #3 Karolína Suchá (10:5)
59:20 Úspěšná dorážka Chodova.
58:52 Vyloučen hráč #42 Nela Havlíková družstva Panthers Praha na 2 minuty za nesportovní chování
58:46 Horňáková úspěšně chytá střelu z půlky.
57:51 Chodovu se nedaří proměnit.
57:00 Právě probíhají poslední 3 minuty 3. třetiny.
55:15 Chodovu se daří blokovat střely Panthers.
51:33 Panthers se zatím daří blokovat střely.
50:33 Chodovská střela z půlky si málem našla levou šibenici.
49:13 Timeout Panthers Praha
48:49 Chodov nemůže dorazit míček do branky.
45:19 Řepková minula prázdnou branku.
44:34 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 9:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #22 Martina Řepková, asistoval #3 Karolína Suchá (9:5)
44:34 Chodov dorazil míček a je z toho gól.
43:24 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 8:5
43:05 Chodov proměnil v přesilovce.
42:16 Vyloučen hráč #87 Lucie Šindelářová družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře
42:02 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #71 Kristína Belicová, asistoval #14 Hana Chaloupková (7:5)
41:09 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #28 Johana Vrbová, asistoval #18 Magdaléna Plášková (6:5)
40:01 Chodov vyhrál buly.
40:00 Střely na branku Chodov - Panthers: 9 - 10
39:01 Chodov úspěšně ubránil útok.
37:00 Právě probíhají poslední 3 minuty 2. třetiny.
36:54 GÓL Panthers Praha! 5:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #18 Dominika Tůmová, asistoval #48 Tereza Syslová (5:5)
33:49 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #6 Anet Jarolímová bez asistence (5:4)
33:49 Jarolímová proměnila dorážku.
31:58 Chodov neproměnil standartku.
31:13 GÓL Panthers Praha! 4:4
Vlastní branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #9 Nela Jiráková (4:4)
31:13 Nahrávka Panthers před bránu skončila gólem.
30:09 GÓL Panthers Praha! 4:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #10 Nikola Staňková bez asistence (4:3)
30:09 Únik Panthers skončil gólem.
28:32 Chodovská střela neprošla přes obranu Panthers.
25:51 Panthers neproměnily střelu do prázdné brány.
23:42 Chodov ubránil akci 2 na 1.
22:36 Panthers se daří blokovat střely Chodova.
20:30 Řepková běží sama na bránu, ale neproměnila
20:01 Chodov vyhrál buly.
20:00 Střely na branku Chodov - Panthers: 20 - 5.
19:51 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #22 Martina Řepková, asistoval #18 Magdaléna Plášková (4:2)
18:52 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #22 Martina Řepková, asistoval #7 Gabriela Žůrková (3:2)
18:52 Řepková po svém dlouhém výběhu dala gól.
18:23 Vyloučen hráč #4 Kristýna Kolářová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
17:17 Chodov úspěšně blokuje střely.
17:00 Právě probíhají poslední 3 minuty 3. třetiny.
16:54 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #7 Gabriela Žůrková, asistoval #2 Adriana Hýsková (2:2)
16:54 Střela Žůrkové skončila gólem.
16:29 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:2
15:46 Žůrková proběhla dvě hráčky ,ale sjel jí balónek z čepele.
14:36 Panthers minuly branku jen o kousek.
14:06 GÓL Panthers Praha! 0:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #4 Kristýna Kolářová, asistoval #13 Anežka Hněvkovská (0:2)
11:55 GÓL Panthers Praha! 0:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #42 Nela Havlíková, asistoval #18 Dominika Tůmová (0:1)
11:43 Panthers se nedaří prostřelit Christianovou.
10:25 Chodov úspěšně brání střely a prostor před brankou.
09:16 Chodovu se nepodařilo proměnit šanci 2 na 1.
06:56 Chodovu se zatím nedaří proměnit.
03:21 Chodovská střela neprošla přes Horňákovou.
00:01 Chodov vyhrál buly.