2:18
    Veronika DIVIŠOVÁ
    (Reimerová)

FBS Olomouc - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 2:18
branky: 52. Tereza Reimerová, 56. Veronika Divišová - 9. Martina Řepková, 9. Gabriela Tožičková, 13. Karolína Suchá, 15. Martina Řepková, 18. Martina Řepková, 20. Johana Vrbová, 21. Hana Chaloupková, 30. Adéla Jůzová, 30. Nela Jiráková, 30. Gabriela Žůrková, 36. Hana Chaloupková, 41. Karolína Suchá, 42. Nela Jiráková, 45. Martina Řepková, 46. Jana Vávrová, 49. Nela Jiráková, 50. Eva Preisslerová, 51. Marie Havlíčková; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 71; zásahy brankářů: Pavla Lišková 21, Lenka Kubíčková 21 - Jana Christianová 4; po třetinách: 0:6, 0:5, 2:7
60:00 Komentář asistentky trenérky Aleny Sklenářové: Do utkání vstoupily holky s nasazením a dobře se ze začátku držely. Poté povadla koncentrace a kvalitní soupeř se rozjel naplno. Mezi pozitiva našeho výkonu patří ubráněná obě oslabení, vstřelené 2 góly a bojovnost celého týmu až do konce utkání, i když tempo již vlivem únavy mírně opadlo. Blahopřeji soupeři a přeji šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář trenéra domácích Lukáše Procházky: 50 minut bylo celkem podle představ, pokud bychom byli trochu přesnější v nahrávkách, mohli jsme odskočit více, poslední desetiminutovka z naší strany už postrádala jakékoliv tempo a i kvůli tomu přišlo celkem dost zbytečných chyb, škoda.
60:00 Střely na branku celkem: FBS Olomouc - 6, FAT PIPE FLORBAL CHODOV - 50.
60:00 Střely na branku ve 3. třetině: FBS Olomouc - 3, FAT PIPE FLORBAL CHODOV - 15.
59:08 Hosté trefují tyč.
58:52 Kubíčková vyrazila střelu z půlky.
58:05 Hosté se usadili na útočné polovině.
55:10 GÓL FBS Olomouc! 2:18
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #82 Veronika Divišová, asistoval #24 Tereza Reimerová (2:18)
55:10 Divišová překonala Christiánovou a hosté se už vezou a neví co se zápasem.
54:06 Pejzlová odstavila Tožičkovou a získala míček.
53:56 Vyloučen hráč #28 Johana Vrbová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
52:41 Kubíčková znovu dobře zasáhla.
52:22 Kubíčková předvedla dobrý zákrok.
51:25 GÓL FBS Olomouc! 1:18
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #24 Tereza Reimerová, asistoval #27 Eva Barvíková (1:18)
51:25 Reimerová odstartovala dlouhou cestu za vyrovnáním, když překonala Christiánovou.
50:23 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:18
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #11 Marie Havlíčková, asistoval #17 Gabriela Tožičková (0:18)
49:11 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:17
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #21 Eva Preisslerová bez asistence (0:17)
48:45 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:16
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #9 Nela Jiráková, asistoval #41 Markéta Svačinová (0:16)
48:45 Jiráková hezkou střelou z půlky kompletuje hattrick.
47:50 Hosté kombinují na vlastní polovině.
46:35 Kubíčková vyrazila táhlou střelu ze středu maskou.
46:11 Mošťková se tečovala nahozený míček, ale trefila pouze rozhodčího vedle branky.
45:42 Peterková se dostala do úniku, ale neměla klid na zakončení a přestřelila branku.
45:23 Kubíčková vyrazila střelu Tožičkové.
45:16 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:15
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #24 Jana Vávrová, asistoval #28 Johana Vrbová (0:15)
44:38 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:14
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #22 Martina Řepková, asistoval #3 Karolína Suchá (0:14)
44:38 Řepková střílela přesně do šibenice a Kubíčková byla na tuto střelu krátká.
43:06 Hosté bez problémů přečkali oslabení a dokázali dokonce vstřelit gól.
42:37 Axmannové nesedla střela od mantinelu.
41:55 Christiánová si poradila se střelou Rozenbergové.
41:38 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:13
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #9 Nela Jiráková bez asistence (0:13)
41:08 Domácí mají možnost vstřelit čestný gól v početní převaze.
41:06 Vyloučen hráč #77 Karolína Kellovská družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
40:10 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:12
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #3 Karolína Suchá, asistoval #18 Magdaléna Plášková (0:12)
40:10 Suchá vklidu překonala přesouvající se Kubíčkovou.
40:00 Střely na branku v 2. třetině: FBS Olomouc - 2, FAT PIPE FLORBAL CHODOV - 17.
39:43 Pejzlová vyzkoušela pozornost Christiánové a domácí tak mají už tři střely.
38:28 Kellovská pálila z půlky mimo branku.
38:02 Divišová zablokovala střelu.
37:21 Kubíčková si připisuje první zákroky.
36:58 Axmannová odvrátila přihrávku na osamocenou Řepkovou.
35:15 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:11
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #14 Hana Chaloupková, asistoval #17 Gabriela Tožičková (0:11)
35:15 Střídání brankáře. Nový brankář #22 Lenka Kubíčková družstva FBS Olomouc
35:15 Chaloupková vymetla šibenici a vyhnala tak Liškovou z branky.
34:42 Lišková vklidu zasáhla proti střele bekendem.
33:50 Pláškové nesedla střela a míček projel kolem branky a skončil v rohu.
32:20 Hosté kombinují na půlce.
30:30 Lišková dobře vyrazila střelu ze střední vzdálenosti.
29:48 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:10
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #7 Gabriela Žůrková, asistoval #17 Gabriela Tožičková (0:10)
29:48 Žůrková rychle vyjela zpoza branky a Lišková nestihla přilnout k tyčce.
29:19 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:9
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #9 Nela Jiráková, asistoval #18 Magdaléna Plášková (0:9)
29:00 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:8
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #27 Adéla Jůzová, asistoval #24 Jana Vávrová (0:8)
29:00 Jůzová zametla míček pod přesouvající se Liškovou.
28:39 Domácí se snaží kombinovat na vlastní polovině.
26:26 Lišková vyrazila míček z brankové čáry.
23:44 Hosté vysoko napadají a domácím nezbývá nic jiného než vyhazovat balonky.
22:53 Jiráková trefila břevno.
22:30 Hosté získali míček a přesunuli hru na polovinu domácích.
22:12 Domácí zatím hrají dobře a drží míček za brankou soupeře.
21:39 Lišková dobře zasáhla proti tvrdé střele z hranice velkého brankoviště.
21:26 Vyloučen hráč #9 Veronika Rozenbergová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost
20:44 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #14 Hana Chaloupková, asistoval #77 Karolína Kellovská (0:7)
20:44 Lišková vyrazila střelu Kellovské, ale na dorážku Chaloupkové už byla krátká.
20:10 Hosté se rychle dostali na polovinu soupeřek.
20:00 Střel na branku v 1. třetině: FBS Olomouc - 1, FAT PIPE FLORBAL CHODOV - 18.
19:42 Rozenbergová vystihla přihrávku na osamocenou Řepkovou a překazila tak přečíslení 2 na 1.
19:20 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #28 Johana Vrbová, asistoval #24 Jana Vávrová (0:6)
19:08 Grufíková si poradila se soupeřkou v rohu, ale potom ztratila míček.
17:41 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #22 Martina Řepková, asistoval #18 Magdaléna Plášková (0:5)
17:41 Řepková stihla zkompletovat hattrick za necelých 18 minut.
17:36 Lišková vyrazila střelu, která mířila k tyči.
15:40 Hra se přelévá ze strany na strany.
14:38 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #22 Martina Řepková, asistoval #9 Nela Jiráková (0:4)
14:38 Řepková si dobře naběhla před branku a se štěstím překonala Liškovou.
13:48 Rozenbergová stříella do první bránící hráčky.
12:02 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #3 Karolína Suchá, asistoval #9 Nela Jiráková (0:3)
12:02 Akci 3 na 2 zakončovala do odkryté branky Suchá.
11:40 Peterková získala míček na útočné polovině, ale byla faulována v rohu hřiště.
11:03 Chaloupková střílela z výběhu mimo branku.
10:32 Řepková se dostala k odraženému míčku a trefila tyč.
10:00 Rozenbergová nepustila Jirákovou do zakončení ze strany hrřiště.
08:47 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #17 Gabriela Tožičková, asistoval #14 Hana Chaloupková (0:2)
08:47 Tožičková měla lehkou úlohu, když střílela po dobré přihrávce Chaloupkové do prázdné branky.
08:33 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #22 Martina Řepková, asistoval #41 Markéta Svačinová (0:1)
08:33 Kdo jiný by mohl otevřít skóre než kanonýrka hostů Řepková. Trochu se štěstím dostala míček za záda domácí golmanky.
08:20 Domácí zatím dobře blokují střely a pomáhají tak Liškové.
07:53 Pejzlová zachytila rozehrávku soupeře, jenže ke střele se nedostala přes bránící hráčku.
07:00 Hlavičková střílela z půlky a její střela těsně minula branku Liškové.
06:27 Lišková vklidu chytila přízemní střelu z půlky.
05:47 Pejzlová pod tlakem zahodila míček za mantinel.
05:32 Reimerová se Zemanovou vybojovaly standardku v útočném rohu.
05:10 Divišová zablokovala střelu.
04:50 Lišková sebrala míček u branky a vyhodila ho pryč na polovinu soupeře.
04:13 Tožičková zkusila rychle vyjet zpoza branky a překvapit Liškovou, jenže jí ujel balonek z čepele.
03:35 Hosté se již usadili na útočné polovině a snaží se vstřelit branku.
03:22 Vyloučen hráč #15 Pavla Pejzlová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za blokování florbalky
02:20 Hosté pálili pouze do dobře postavené zdi.
01:40 Lišková vklidu chytila střelu z půlky.
01:10 Christiánová musela vyrazil střelu Peterkové.
00:28 Řepková šla sama na Liškovou, jenže míček jí skákal a Lišková jí míček odkopla.
00:16 Řepková to zkusila z výběhu, ale její střela minula branku.