5:3
    Eva PREISSLEROVÁ
    (Belicová)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - K1 Florbal Židenice 5:3
branky: 5. Kristína Belicová, 8. Martina Řepková, 9. Magdaléna Plášková, 40. Magdaléna Plášková, 57. Eva Preisslerová - 5. Šárka Staňková, 25. Eva Nečasová, 54. Barbora Sedláčková; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 72; zásahy brankářů: Jana Christianová 17 - Lenka Remešová 18; po třetinách: 3:1, 1:1, 1:1
60:00 Komentář k utkání hostujícího trenéra Jiřího Starého - 2. část: 'Každopádně z naší strany velmi kvalitní výkon a i když odjíždíme bez bodu tak celý tým zaslouží maximální pochvalu.'
60:00 Střely na branku celkem: Chodov - 23; Židenice - 20.
60:00 Komentář k utkání hostujícího trenéra Jiřího Starého - 1. část: Bohužel jsme nezachytili ideálně vstup do zápasu, potom nám na začátku druhé třetiny hodně pomohl gól na 2:3 při velkém tlaku soupeře. Ke konci druhé třetiny jsme naopak Chodov přehrávali, ale inkasovali jsme na 2:4 a ve třetí části hry jsme již zápas překlopit na naši stranu nedokázali.'
60:00 Komentář k utkání trenéra domácích Lukáše Procházky: 'Ubojované vítězství, chyběla lehkost, ochota podstupovat souboje, i tak jsme ale mohli a měli ve druhé třetině rozhodnout, šance jsme na to měli. jinak jsme potrénovali hru v oslabení a to je jedno z mála plusů dnešního zápasu. Soupeř hrál ale velmi dobře, byl silnější v soubojích a ukázal velký progres. Mrzí mě další zranění, je toho v poslední době opravdu moc.'
60:00 Střely na branku ve 3. třetině: Chodov - 8; Židenice - 7.
58:34 Dnes vidíme zápas plný šancí, které zůstavají trestuhodně zahozeny na obou stranách.
56:53 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #21 Eva Preisslerová, asistoval #71 Kristína Belicová (5:3)
56:53 Belicová shazuje míček na Preisslerovou a ta trefuje přesně pod břevno - 5:3!
55:30 Chodov pod tlakem, to nebývá zvykem, uvidíme jak si s tím hráčky poradí.
53:34 GÓL K1 Florbal Židenice! 4:3
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #22 Barbora Sedláčková, asistoval #15 Šárka Staňková (4:3)
53:34 Krásná akce hostů po ose Staňková - Sedláčková, druhá jmenovaná krásně ze středu zakončuje přesně a dává ještě Židenicím naději - 4:3!
51:58 Indrová pálí, Christianová drží svůj tým.
51:15 Židenice v dobrém pressu, ovšem nechávají skuliny v obraně, Chodovské hráčky zatím netrestají.
48:54 Řepková a Suchá v rychlém sledu zahodily 2 tutové šance na gól, skóre se nemění!
48:01 Ostrý zákrok na Hanzlíkovou, rozhodčí posoudil jako čistý.
47:33 Hanzlíková pěkně v nájezdu ze strany, Remešová reflexivně vyráží pravou rukou!
45:30 Sedláčková poté z protiútoku 2 na 1 trefuje tyčku brány Chodova! Napínavé momenty třetí třetiny!
45:01 Tožičková rýsovala pěknou kolmici na Havlíčkovou, ta míček bohužel nestihla doběhnout.
43:52 Preisslerová v šanci! Balonek jí sjel z čepele, šťastně projel pod padající Remešovou a odráží se od tyče ven z branky!
42:08 Tožičková hned po skončení trestu naskočila do šance, Řepková ji našla přesným pasem, ale první jmenovaná opět nedokázala zakončit do prázdné brány.
42:00 Tožičková zpět ve hře a hraje se znovu 5 na 5.
40:56 Chodov začíná poslední část hry oslabením, Řepková svojí dobrou aktivitou drží hru daleko od vlastní brány.
40:00 Vyloučen hráč #17 Gabriela Tožičková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:00 Střely na branku ve 2. třetině: Chodov - 7; Židenice - 8!
39:54 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #18 Magdaléna Plášková, asistoval #9 Nela Jiráková (4:2)
39:54 Plášková konečně skóruje a opět domácí vedou o 2 branky - 4:2!
36:44 Hostujicí hráčky jsou nyní daleko lepší na hřišti, sledujeme tlak a Chodov zamknutý na vlastní polovině.
36:13 Dernerová sama před brankou, ale bohužel pro hostry trestuhodně míjí!
34:09 Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
33:27 Židenice zatím vytěžily z minima maximum a Chodov není schopen proměňovat svoje šance, díky tomu je stav takový jaký je.
32:24 Pravcová z volného úderu trefuje zeď domácích hráček.
31:01 Tožičková z volného úderu opět míjí branku.
27:17 Jiráková pálí z půlky, Remešová si našla míček v mele před bránou a stihla ho vytěsnit mimo.
26:07 Hanzlíková tečuje střelu Kellovské těsně vedle.
24:01 GÓL K1 Florbal Židenice! 3:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #37 Eva Nečasová bez asistence (3:2)
24:01 Nečasová z otočky propálila Christianovou a rozdíl ve skóre je jen jediný gól - 3:2!
23:24 Chodov opět v tlaku, ale vlastní neschopností se zatím připravuje o větší vedení v zápase.
22:51 Trestné střílení družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV neproměnil #7 Gabriela Žůrková.
22:51 Za hru na zemi nařízeno trestné střílení, které jede Žůrková ale nevyzrála na Krištofovou, která naskočila do brány pouze na nájezd!
21:39 Tožičková několikrát dorážela před brankou, ale Remešová jí vychytala!
20:01 Úvodní buly pro hráčky hostujících Židenic.
20:00 Střely na branku v 1. třetině: Chodov - 8; Židenice - 5.
19:01 Romančáková ještě provětrala levou ruku Christianové, ta míček vyrazila mimo.
17:06 Remešová chytá míček a uklidňuje hru Židenic.
15:44 Plášková se nesrovnala opět v oslabení před prázdnou bránku a gól z toho není!
15:22 Židenice hrají přesilovku zatím okolo a na své polovině, moc nebezpečné nejsou.
14:20 Vyloučen hráč #3 Karolína Suchá družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře
13:38 Dernerová pěkně hledala Filipovou, ta stihla míček tečovat, ale Christianová se nenechala zaskočit.
13:06 Plášková v dobré šanci v oslabení, ale míjí levý horní roh branky hostí.
11:46 Chodov zatím dobře brání oslabení.
11:21 Vyloučen hráč #9 Nela Jiráková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hra na zemi
08:48 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #18 Magdaléna Plášková, asistoval #22 Martina Řepková (3:1)
08:48 Řepková našla nádherně volnou Pláškovou na brankovišti, druhá jmenovaná uklízí míček pod břevno - 3:1!
07:14 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #22 Martina Řepková, asistoval #9 Nela Jiráková (2:1)
07:14 Řepková na konci krásné akce domácích uklízí míček za bezmocnou Remešovou - 2:1!
04:54 GÓL K1 Florbal Židenice! 1:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #15 Šárka Staňková, asistoval #24 Eva Urbášková (1:1)
04:54 Urbášková pálí, Christianová vyráží a pohotová Staňková doráží na druhý pokus míček do brány - 1:1!
04:39 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #71 Kristína Belicová, asistoval #27 Adéla Jůzová (1:0)
04:39 Belicová krásnou ránou pod břevno otevírá skóre zápasu - 1:0!
04:05 Hostující Janečková po dobrém pasu sama před Christianovou, míček jí poskočil a trefila ho nad branku.
03:35 První ostrý zákrok pro Christianovou, ustála situaci a vyrazila míček.
02:54 Suchá v první šanci sama před brankou, ale míjí.
02:34 Chodov na balonku, Židenice zatím dobře brání.
00:15 Úvodní buly pro domácí hráčky, lvice začínají první postupný útok směrem k brance hostů.