• 58 57:26
    2
    Lucie ŠEBESTOVÁ

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - 1. SC TEMPISH Vítkovice 2:7
branky: 34. Gabriela Žůrková, 49. Magdaléna Plášková - 8. Lucie Cholinská, 19. Ivana Šupáková, 23. Eliška Planková, 28. Magdaléna Plášková, 39. Denisa Ferenčíková, 46. Michaela Kubečková, 49. Barbora Husková; rozhodčí: David Kytler - Vojtěch Typl; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 161; zásahy brankářů: Jana Christianová 15 - Nikola Příleská 24; po třetinách: 0:2, 1:3, 1:2
60:00 Komentář trenéra domácích Lukáše Procházky 2.čast: Ale jak jsem řekl, výsledek je zasloužený a my musíme věřit, že nás to pozitivně nakopne do další práce tak,abychom byli příště připraveni lépe. to se netýká jenom holek, ale ni nás trenérů.
60:00 Komentář trenéra domácích Lukáše Procházky 1.čast: Bohužel musím konstatovat, že porážka je naprosto zasloužená. Je pravda, že jsme neproměnili zejména v začátku zápasu několik jasných situací, ale ve chvíli kdy soupeř odskočil do tříbrankového vedení, tak se naše hra rozpadla. Od té doby nebyla ve hře pasáž, kdy bychom se dostali pořádně do hry.
60:00 Komentář trenéra hostí Tomáše Martiníka: Dnes od nás výborný zápas, odmakaný a uhraný nohama i hlavou. Aktivní do útoku, s mhoha šancemi i produktivitou. V obraně jsme soupeře nepouštěly do vyložených šancí, hodně toho holky odblokovaly a co ne, tak pochytala brankářka. Díky soupeřkám za zápas,.
60:00 Střely ve třetí třetině: Chodov 8 Vítkovice 8
58:12 Tožičková střílí v početní výhodě jen těsně mimo branku hostí.
57:26 Vyloučen hráč #44 Lucie Šebestová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
56:50 Chodov si zahraje přesilovou hru.
55:49 Svačinová zabránila nebezpečné nahrávce před vlastní brankou.
53:51 Vítkovice přesilovou hru nevyužily.
52:30 I v oslabení se Chodov dostává do nebezpečných akcí.
51:51 Vyloučen hráč #71 Kristína Belicová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za špatné střídání
49:15 Oba týmy se dostávají do šancí. Hraje se nahoru dolu.
48:56 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #18 Magdaléna Plášková, asistoval #22 Martina Řepková (2:7)
48:56 Jen chvíli po gólu Huskové se rychle po vhazování trefuje i Magdalena Plášková.
48:48 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Barbora Husková, asistoval #48 Eliška Planková (1:7)
47:10 Frantíková střílí, ale s dorážkou Kellovské si však Příleská dokázala poradit.
46:10 Christiánová předvádí další skvělý zákrok.
45:38 Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
45:38 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #4 Michaela Kubečková, asistoval #37 Nikola Příleská (1:6)
43:20 Ferenčíková střílí mimo.
41:10 Chodov hned na úvod třetí třetiny předvádí velkou šanci, balónek se kutálel jen kousek před brankovou čarou.
40:00 Střely ve druhé třetině: Chodov 9 Vítkovice 7
39:20 Útok Řepkové předvádí nebezpečnou akci, střela však končí těsně vedle branky Vítkovic.
38:49 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #10 Denisa Ferenčíková, asistoval #18 Lucie Cholinská (1:5)
38:49 Po trefě Ferenčíkové tu opět máme čtyřbrankový rozdíl.
37:20 Další střela Chodova. Tentokrát z hokejky Karolíny Suché.
35:08 Hosté hrají v plném počtu.
35:07 S nebezpečnou střelou Žůrkové těsně před koncem přesilové hry si Příleská poradila.
33:52 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #7 Gabriela Žůrková, asistoval #22 Martina Řepková (1:4)
33:52 A tu také využívá.
33:05 Vyloučen hráč #48 Eliška Planková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
33:05 Chodov si zahraje přesilovku 5 na 3.
32:08 Vyloučen hráč #25 Ivana Šupáková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hra rukou
32:08 Máme tu první přesilovku Chodova.
30:16 Nyní však Suchá doráží jen těsně vedle branky hostí.
28:40 Hráčky Vítkovic předvádí velmi důraznou hru a Chodovu se příliš nedaří dostat se do vyložených šancí.
27:38 Jiráková blokuje střelu od mantinelu.
27:06 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:4
Vlastní branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #18 Magdaléna Plášková (0:4)
25:02 Chodovský důraz před brankou hostí gólem nekončí.
24:00 Žůrková posílá další rychlou střelu z půlky, kterou Příleská bez větších problémů chytá.
22:38 Planková se ze středu hřiště trefuje a její střela proletěla Christiánové nad nohou.
22:37 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #48 Eliška Planková, asistoval #4 Michaela Kubečková (0:3)
20:45 První střídání Chodova končí střelou Řepkové, kterou však Příleská chytá.
20:00 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým domácích.
20:00 Střely po první třetině: Chodov 9 Vítkovice 7
19:13 Po střele z rozehrávky Chodova je slyšet pouze břevno.
18:18 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #25 Ivana Šupáková, asistoval #10 Denisa Ferenčíková (0:2)
18:18 Máme tu dvoubrankové vedení, v přesilové hře se po přesné přihrávce prosazuje Šupáková.
17:30 Střelu hostí v přesilové hře blokuje Jiráková.
17:20 Vyloučen hráč #17 Gabriela Tožičková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
16:20 Šupáková se po kličce do střely nedostala.
15:20 Suchá přešla přes 2 hráčky Vítkovic, akce však gólem nekončí.
12:20 Christiánová předvádí další zákrok, střelu z velkého brankoviště vyráží maskou.
12:05 Oba týmy předvádí velmi důraznou hru, nikdo nechce udělat chybu.
11:10 Christiánová si připisuje další zákrok. Střela z půlky gólem nekončí.
10:20 Plášková střílí jen do bloku Kubečkové.
09:26 Střela Frantíkové končí těsně vedle branky hostí.
08:20 Útočnice Vítkovic na středu hřiště balónek netrefuje.
07:38 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #18 Lucie Cholinská, asistoval #25 Ivana Šupáková (0:1)
04:15 Rozehrávka Chodova na brankovišti hostí střelou nekončí.
02:05 V prvních minutách zápasu nejsou k vidění žádné další vyložené šance.
00:25 Únik Řepkové Příleská vyráží.
00:00 Úvodní buly pro tým hostů.