• 60 59:53
    6:10
    (Březina)

FBC MSEM Přerov - 1. FBK Eagles Orlová 6:10
branky: 5. Martin Kubalík, 9. Ondřej Foldyna, 31. Martin Kubalík, 36. Petr Malina, 39. Matěj Ševčík, 45. Ondřej Kowalik - 3. Tomáš Milerský, 6. Ondřej Babiš, 10. Lukáš Milerský, 24. Adam Kučera, 40. Adam Kučera, 47. Tomáš Milerský, 51. Jan Urban, 59. Adam Kučera, 60. Tomáš Milerský, 60. Denis Smilovský; rozhodčí: Lukáš Minarčík - Václav Killar; vyloučení: 4:4; využití: 1:1; diváků: 65; zásahy brankářů: Filip Lanča 21 - Ondřej Holman 26; po třetinách: 2:3, 3:2, 1:5
60:00 Hráč utkání domácích: Lukáš Raška Hráč utkání hostů: Ondřej Babiš
60:00 Komentář trenéra domácích Pavla Ceha: Zápas jsem si prohráli individuálními chybami. Zapojili jsme co nejvíc hráčů a nebylo to vůbec zlé. Děkuji soupeři za utkání, příští rok se znovu potkáme.
60:00 Komentář trenéra hostů Lukáš Loudy: Drobné změny v sestavě a změna systému přinesli ovoce a konečně bereme 3 body. Kromě druhé třetiny, kdy jsme svou nedisciplinovaností dostali soupeře zpět do hry. Ondra Babiš první zápas první gól. S pozitivní střídačkou a náladou se hned lépe hraje. Děkuji všem za utkání.
59:53 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 6:10
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #5 Denis Smilovský, asistoval #11 Josef Březina (6:10)
59:48 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 6:9
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #2 Tomáš Milerský, asistoval #32 Lukáš Louda (6:9)
58:20 Timeout FBC MSEM Přerov
58:20 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 6:8
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #88 Adam Kučera, asistoval #5 Denis Smilovský (6:8)
50:29 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 6:7
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #14 Jan Urban, asistoval #2 Tomáš Milerský (6:7)
46:52 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 6:6
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #2 Tomáš Milerský, asistoval #10 Lukáš Milerský (6:6)
44:25 GÓL FBC MSEM Přerov! 6:5
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #11 Ondřej Kowalik, asistoval #87 Michal Bělaška (6:5)
39:51 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 5:5
39:49 Vyloučen hráč #10 Jan Běhal družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za hrubost
38:54 GÓL FBC MSEM Přerov! 5:4
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #14 Matěj Ševčík, asistoval #97 Lukáš Raška (5:4)
35:54 GÓL FBC MSEM Přerov! 4:4
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #61 Petr Malina, asistoval #10 Jan Běhal (4:4)
35:27 Vyloučen hráč #88 Adam Kučera družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za nesportovní chování
30:05 GÓL FBC MSEM Přerov! 3:4
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #71 Martin Kubalík, asistoval #88 Adam Budník (3:4)
29:09 Vyloučen hráč #86 Martin Filka družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za hrubost
28:14 Vyloučen hráč #10 Lukáš Milerský družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za nesportovní chování
24:20 Vyloučen hráč #10 Lukáš Milerský družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za zdržování hry
23:22 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 2:4
19:33 Vyloučen hráč #15 Tobiáš Pavliš družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za hrubost
11:46 Vyloučen hráč #5 Denis Smilovský družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání
09:52 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 2:3
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #10 Lukáš Milerský, asistoval #2 Tomáš Milerský (2:3)
08:54 GÓL FBC MSEM Přerov! 2:2
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #8 Ondřej Foldyna, asistoval #61 Petr Malina (2:2)
05:04 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 1:2
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #15 Ondřej Babiš, asistoval #3 Martin Tököly (1:2)
04:42 GÓL FBC MSEM Přerov! 1:1
02:06 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 0:1
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #2 Tomáš Milerský, asistoval #8 Tomáš Kříž (0:1)