• 60 59:12
    2
    Robin MACEK

FBC ZŠ Uničov - Florbal Vsetín 8:6
branky: 5. Jakub Zámečník, 15. Adam Čundrle, 20. Josef Veselík, 20. Jakub Charvát, 32. Jakub Zámečník, 34. Jakub Charvát, 48. Michal Dohnal, 60. Jakub Zámečník - 12. Tomáš Březík, 33. Lukáš Adámek, 35. Lukáš Adámek, 41. Tomáš Horák, 52. Lukáš Adámek, 58. Tomáš Březík; rozhodčí: Lukáš Axmann - Radek Šiška; vyloučení: 3:6; využití: 3:1; diváků: 56; zásahy brankářů: Jan Hublar 20 - Jakub Tománek 20; po třetinách: 4:1, 2:2, 2:3
60:00 Vyjádření trenéra domácích: 'Dneska asi nejlepší zápas na míčku. Bohužel individuální chyby nás málem stály tři body. Děkuji soupeři a divákům za utkání.'
60:00 Vyjádření trenéra hostů: 'Na úvod bych chtěl poděkovat pořadatelům, že nás do haly pustili 35minut před utkáním. Divákům za atmosféru. Utkání netřeba více rozebírat dvě třetiny jsme nehráli nic a pak jsme zapli. Bohužel dnešní výkon rozhodčích byl otřesný a divím se, že jim byla udělena licence. Předsedovi posíláme omluvu a pokutu zaplatíme z kasy. Děkujeme soupeři.'
60:00 Střely ve třetí části. Uničov - 7. Vsetín - 10.
59:58 GÓL FBC ZŠ Uničov! 8:6
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #68 Jakub Zámečník, asistoval #17 Jakub Charvát (8:6)
59:58 Zámečník trefuje prázdnou branku.
59:53 Vyhrocený konec utkání.
59:40 Vyloučen hráč #7 Zdeněk Marčon družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za nedovolené vrážení
59:12 Vyloučen hráč #10 Robin Macek družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za hrubost
59:12 Vsetín bude hrát ve třech.
58:39 Vyloučen hráč #54 Tomáš Horák družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za bránění ve hře
58:20 Marčon netrefil prázdnou branku hostů.
57:50 GÓL Florbal Vsetín! 7:6
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #16 Tomáš Březík, asistoval #96 Lukáš Adámek (7:6)
57:41 Timeout Florbal Vsetín
57:39 Hublar vytáhl další střelu hostů.
57:15 Vsetín v plném počtu.
56:58 Valigura trefuje pouze rozhodčího Šišku.
56:04 Valigura netrefuje přihrávku na střed hřiště.
55:15 Vyloučen hráč #17 Michal Žůrek družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nedovolené vrážení
55:15 Další přesilovka pro domácí.
53:54 Chudějovi odskakuje míček za mantinel.
53:15 Hublar chytá střelu z půlky od hostujícího obránce.
52:23 Zámečník trefuje připraveného brankáře místo toho aby hledal lépe postaveného Dohnala.
51:08 GÓL Florbal Vsetín! 7:5
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #96 Lukáš Adámek, asistoval #54 Tomáš Horák (7:5)
51:08 Hosté využívají početní výhodu a snižují na rozdíl dvou branek. Adámek přidal svoji třetí branku v utkání.
50:48 Vyloučen hráč #68 Jakub Zámečník družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za sekání
50:48 Zámečník už na trestnou půjde.
50:21 Vsetínská střídačka si žádá vyloučení Charváta. Rozhodčí to viděl jinak.
47:43 GÓL FBC ZŠ Uničov! 7:4
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #48 Michal Dohnal, asistoval #68 Jakub Zámečník (7:4)
47:43 Po křižné přihrávce od Zámečníka se prosazuje Dohnal. Tato branka by mohla dát potřebný klid na domácí hokejky.
45:52 Hosté v plném počtu.
45:36 Dnes hodně aktivní Adámek šel sám na Hublara. Ten jeho pokus chytá.
43:52 Vyloučen hráč #16 Tomáš Březík družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání
43:52 Březík si půjde podruhé v utkání odpočinout na trestnou.
43:40 Uničov bude mít výhodu další přesilovky.
43:15 Valigura místo míčku trefuje nohu soupeře.
42:02 Žůrek střílí nad branku Hublara.
41:41 Vsetín zatím ve třetí části aktivnější.
40:21 GÓL Florbal Vsetín! 6:4
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #54 Tomáš Horák, asistoval #8 Jiří Vaculík (6:4)
40:21 Hosté rychle po začátku třetí části snižují. Horák po rychlé otočce prostřeluje Hublara.
40:01 Opět úvodní buly pro Uničov.
40:00 #86 Valigura ve druhé třetině sice přidal další asistenci, ale na vytouženou branku si budeme muset opět počkat.
40:00 Střely ve druhé části. Uničov - 10. Vsetín - 10.
39:40 Jedna střela střídá druhou. Oba brankáři drží svůj tým.
38:57 Opět hostující Adámek. Jeho střela byla ovšem zblokovaná.
38:38 Uničov v plném počtu.
37:48 Adámek je při chuti a střílí co to jen jde.
37:35 Březík pálí hodně mimo domácí branku.
37:20 Domácí obrana zatím drží.
36:38 Vyloučen hráč #20 Martin Mirga družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za blokování florbalky
36:38 Mirga si půjde odpočinout a uvidíme první přesilovku pro hosty ze Vsetína.
35:09 t Další střela na Hublara. Vsetín se dostává do tempa.
34:23 GÓL Florbal Vsetín! 6:3
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #96 Lukáš Adámek, asistoval #16 Tomáš Březík (6:3)
34:23 Krásná akce hostů. Po chybě v rozehrávce se k míčku dostal Adámek. S Březinou rozebral domácí obranu až do prázdné branky.
33:33 GÓL FBC ZŠ Uničov! 6:2
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #17 Jakub Charvát, asistoval #86 Jiří Valigura (6:2)
33:33 Popravdě nevím jak tato branka padla. Charvát prapodivně trefuje míček a ten končí v brance.
33:06 Valigura do připraveného Tománka.
32:20 GÓL Florbal Vsetín! 5:2
32:20 Na tuhle střelu Adámka byl už ovšem Hublar krátký. Obrana domácích si před brankou nepohlídala prostor a Adámek snižuje.
32:00 Hublar chytá střelu Adámka.
31:21 GÓL FBC ZŠ Uničov! 5:1
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #68 Jakub Zámečník, asistoval #9 Josef Veselík (5:1)
31:21 Tak to byl fofr. Zámečník prostřelil zeď hostů a zvyšuje náskok domácího týmu.
31:19 Vyloučen hráč #16 Tomáš Březík družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:19 Opět po faulu na Valiguru uvidíme přesilovku pro domácí.
30:31 Hostům se ve druhé části nedaří ohrožovat Hublara. Uničov dobře blokuje střely.
29:25 Dohnal nedoklepl míček téměř z brankové čáry. Velká škoda.
29:17 Valigura odpadl ze souboje jako papír. Uničov dostává možnost rozehrávky z půlky hřiště.
27:27 Do hlediště si dnes nakonec našel cestu i jeden z nejslavnějších domácích kotelníků Costa. Děkujeme všem fanouškům za podporu!
26:00 Hostující Březík padá na půlce hřiště a daruje tím míček domácím.
25:00 Vidíme velké množství zblokovaných střel jak na straně domácích tak na straně hostí.
24:33 Chuděj pálí a Tománek vytáhl jeho střelu nad branku.
23:48 Hublar si našel neposedný míček.
23:05 Tománek právě zachránil svůj tým od další inkasované branky. Nádherné dva zákroky.
22:48 Uničov právě úplně zazdil přečíslení 3 na 1.
21:58 Uničov bude mít výhodu rozehrávky z rohu hřiště.
20:01 Úvodní vhazování opět pro Uničov.
20:00 Podaří se konečně prolomit smůlu hráči #86 a vstřelí vytouženou branku? Necháme se překvapit.
20:00 Domácí #7 Marčon po první třetině 0+3. Dnešní zápas hraje s velkým přehledem.
20:00 Střely po první části. Uničov - 11. Vsetín - 6.
19:53 GÓL FBC ZŠ Uničov! 4:1
19:53 Charvát střelou do horního růžku branky nedal brankáři žádnou šanci.
19:12 GÓL FBC ZŠ Uničov! 3:1
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #9 Josef Veselík, asistoval #7 Zdeněk Marčon (3:1)
19:12 Veselík střelou od mantinelu prostřelil Tománka.
18:22 Zámečník pálí nad.
18:18 Vyloučen hráč #96 Lukáš Adámek družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za hrubost
18:18 Valigura se nechal faulovat a uvidíme první přesilovku v zápase.
17:31 Charvát jen do připraveného Tománka.
15:51 Valiguru údajně stále straší prázdná branka z pátečního tréninku.
15:50 Valigura usedl na střídačku a drží se za hlavu.
15:10 Valigura teď dvakrát trestuhodně netrefil branku ze středu hřiště.
14:41 GÓL FBC ZŠ Uničov! 2:1
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #10 Adam Čundrle, asistoval #7 Zdeněk Marčon (2:1)
14:41 Čundrle střelou na zadní tyčku od mantinelu posílá svůj tým opět do vedení.
13:20 Hraje se hodně nahoru dolů. Jedna šance střídá druhou,
11:48 GÓL Florbal Vsetín! 1:1
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #16 Tomáš Březík, asistoval #8 Jiří Vaculík (1:1)
11:48 Březina se obtočil kolem Valigury a ukrytou střelou srovnává na 1:1. Hublar byl při této střele bezmocný,
11:21 Úspěšný blok domácích.
10:12 Dohnal jen do připraveného brankáře.
09:55 Zámečník jen vyhazuje míček na útočnou polovinu.
09:36 Valigura na půlce zastavuje rozvíjející se akci hostů ze Vsetína.
08:54 Mirga jako tank se prohnal kolem mantinelu.
08:13 Protiútok 3 na 1 hosté nevyřešili vůbec dobře. Maniš pálí vysoko nad branku.
07:56 Chuděj fauluje na útočné polovině,
07:18 První střela hostů na Hublara. Ten ovšem neměl moc práce.
05:50 Druhá formace domácích zatím nepouští Vsetín moc do hry.
04:38 GÓL FBC ZŠ Uničov! 1:0
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #68 Jakub Zámečník, asistoval #7 Zdeněk Marčon (1:0)
04:38 Marčon pronikl po mantinelu a jeho následnou nahrávku na střed hřiště Zámečník proměnuje ve vedoucí branku Uničova.
03:50 První střela Vsetína letí vedle branky Hublara.
03:22 Marčon prověřil Tománka v brance. K následné dorážce už se Dohnal nedostal.
02:07 Po pěkné akci domácích se dostal ke střele opět Veselík, jeho střela ovšem potřebovala větší razanci k úspěchu.
00:51 Veselík pálí vedle branky hostí.
00:30 Uničov zatím nepůjčil míček Vsetínu,
00:01 Valigura úspěšný na prvním buly.