7:4
    Jiří NOVÁK
    (Václavík)

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - 1. FbK Tábor 7:4
branky: 10. Tomáš Katolický, 12. Filip Blažek, 13. Ondřej Baroch, 18. Lukáš Zápal, 32. David Malkus, 41. Filip Štědrý, 53. Pavel Šimeček - 37. Jiří Novák, 47. Jiří Novák, 56. Jan Loskot, 58. Jiří Novák; rozhodčí: Jaroslav Němeček - Lukáš Tomášek; vyloučení: 2:3; využití: 2:1; diváků: 52; zásahy brankářů: Jiří Cisler 17 - Dušan Václavík 28; po třetinách: 4:0, 1:1, 2:3
60:00 Komentář trenéra domácích (Lukáš Kubinec): Od nás velmi nekoncentrovaný výkon, do dalších zápasů na tom musíme zapracovat. Občas to vypadalo jako první zápas v sezóně po letní pauze. Jinak šancí jsme si vytvořili dost, jen v zakončení nám to vázlo. Díky za utkání.
60:00 Komentář trenéra hostů (2. část): Víme, že domácí utkání vyhrajeme, protože víme, že to co jsme dneska tady předvedli nebyl náš nejlepší výkon. A dokázali jsme si, že i s týmem, který hraje o postup můžeme i v oslabeném kádru hrát vyrovnanou partii. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Komentář trenéra hostů (Lukáš Mück): Je vidět, že i když jsme přijeli v oslabeném kádru, kdy nám nepřijelo minimálně pět lidí, tak jsme si dokázali, že když zapneme od půlky zápasu, tak dokážeme hrát minimálně vyrovnanou partii.
57:22 GÓL 1. FbK Tábor! 7:4
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #20 Jiří Novák, asistoval #1 Dušan Václavík (7:4)
55:27 GÓL 1. FbK Tábor! 7:3
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #66 Jan Loskot, asistoval #94 Daniel Babilon (7:3)
52:07 Timeout 1. FbK Tábor
52:07 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 7:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #93 Pavel Šimeček, asistoval #19 Jan Žák (7:2)
49:08 Neskutečným zákrokem hostující Václavík vychytává střelu do šibenice.
46:21 GÓL 1. FbK Tábor! 6:2
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #20 Jiří Novák, asistoval #94 Daniel Babilon (6:2)
46:21 Rychle využití přesilovky Tábora.
45:38 Vyloučen hráč #22 Vojtěch Bistrý družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání
40:12 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 6:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #15 Filip Blažek (6:1)
40:12 Rychlá zavezení balónku na polovinu hostujícího týmu, Plzeň zvyšuje po brance Filipa Štědrého a využívá přesilovou hru.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhráli domácí.
40:00 Hra ve druhé třetině se razantně změnila a my zde v hale Slavia VŠ Plzeň, vidíme pro oko diváka mnohem atraktivnější hru z obou stran. Střelecké pokusy se skoro vyrovnali a my se těšíme na závěrečnou třetinu.
40:00 Střely na branku: Domácí - 9, Hosté - 7
38:21 Vyloučen hráč #9 Miroslav Hloušek družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za blokování florbalky
36:41 GÓL 1. FbK Tábor! 5:1
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #20 Jiří Novák bez asistence (5:1)
36:41 Po delším přelívání hry ze strany na stranu se podařilo Táboru vstřelit branku.
31:23 Vyloučen hráč #56 Filip Konrady družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání
31:23 Teď uvidíme přesilovou hru hostujícího týmu.
31:07 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 5:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #69 David Malkus, asistoval #97 Tomáš Katolický (5:0)
27:49 Na hřišti jsme viděli bizární situci, kdy dva hráči Plzně zlomili hokejku v jednom střídání.
23:22 Kutner, pozdravil nebezpečnou střelou Cislera. Střela se odrazila od pravé tyčky Cislerovi brány ven.
20:27 Po tvrdém střetu s domácím Štedrým, leží na zemi hostující Kutner.
20:01 Začíná nám druhá třetina. Uvidíme zda-li Tábor dokáže odpovědět na čtyřbrankové manko. První třetina byla sice ve střelecké převaze Plzeňského celku, ale i Tábor měl několik velice nebezpečných akcí. Domácí gólman Cisler se musí držet ve střehu.
20:00 Střely na branku: Domácí-13, Hosté-3
17:48 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #66 Lukáš Zápal, asistoval #97 Tomáš Katolický (4:0)
17:48 Krásně sehraná situace a Slavia odskakuje již o 4 branky.
16:59 Vyloučen hráč #66 Jan Loskot družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za sekání
16:59 První přesilovka se nevydařila a tak tým z Plzně má šanci na reparát po dalším vyloučení soupeře.
14:06 První střela v přesilové hře zacinkala o pravou tyčku.
13:15 Vyloučen hráč #53 Andrej Janda družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za nedovolené vrážení
12:29 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #12 Ondřej Baroch bez asistence (3:0)
12:29 Po chybném výhozu hostujícího golmana se balónku ujala Nýrská legenda Ondřej Baroch a upravuje skóre.
11:06 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #15 Filip Blažek bez asistence (2:0)
11:06 Krásnou střelou přes obránce dává další branku Plzně Filip Blažek.
09:13 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #97 Tomáš Katolický, asistoval #88 Stanislav Fencl (1:0)
09:13 Plzeň krásnou akcí, otevírá skóre dnešního zápasu.
06:17 Hra se teď přelívá ze strany na stranu. Tábor odpovídá na dobývání nebezpečnými brejky.
02:15 Domácí celek zatím drží balónek a snaží se dostat přes výborně bránící Tábor.
01:12 První střela na branku v podání domácího celku.