8:6
    Jan ZAVADIL
    (Vašíček)

TJ Slovan Havířov - FB Hurrican Karlovy Vary 8:6
branky: 15. Kryštof Malina, 20. Michal Kozelský, 26. Vojtěch Vavrečka, 27. Patrik David, 28. Michal Prorok, 44. Daniel Sekula, 44. Daniel Sekula, 47. Denis Kukla - 5. Michal Chudina, 11. Michal Klápa, 42. Jakub Pecha, 46. Tomáš Nushart, 48. Tomáš Nushart, 52. Jan Zavadil; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 36; zásahy brankářů: Martin Zapletálek 31 - Daniel Váradi 26; po třetinách: 2:2, 3:0, 3:4
60:00 Komentář trenéra domácích Václava Komačky: Už dnes sme chceli začat pomyselné play down úspešne a to sa nám podarilo výsledkovo. Zápas v priatelskej atmosfére priniesol z našej strany dobré pasáže, ktoré sme prekladali nepresnosťou a pasivitou. To sa musí zlepšiť.
60:00 Komentář trenéra hostů Pánek Petr: Náš dnešní výkon bohužel vypadal tak, že nám už o nic v tabulce nešlo. Najivně jsme bránili soupeřovy pěkné kombinace, kdy soupeř i přes Naší zvýšenou aktivitu ve 3. třetině vyhrál zaslouženě. Gratuluji k výhře a přeji štěstí v Play down.
60:00 Střely na branku po 3. třetině. Slovan - Vary. 10:14
59:00 Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
55:51 Kycova tvrdá střela se pouze odrazila od Varadiho.
55:31 Kukla hezky vyběhnul proti rozehrávce.
52:08 Kyc se 2x hezky obtočil kolem hráče a nahrál na Ladembergera. Tomu míček bohužel sjel z hokejky.
51:29 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 8:6
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #23 Jan Zavadil, asistoval #28 Ondřej Vašíček (8:6)
50:20 Zapletálek hezky zasahuje proti Pechovi.
48:19 Vašíček trefuje horní tyč.
47:47 Nushart neskutečně vymetl levý horní roh.
47:46 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 8:5
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #4 Tomáš Nushart, asistoval #23 Jan Zavadil (8:5)
46:28 Maličký Denis Kukla se otočil na středu hřiště a poslal to nad nohu Váradimu.
46:23 Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
46:23 GÓL TJ Slovan Havířov! 8:4
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #11 Denis Kukla, asistoval #55 Patrik David (8:4)
46:12 Domácí zatím dostali branky pouze z krosových nahrávek.
45:58 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 7:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #4 Tomáš Nushart, asistoval #53 Martin Koubek (7:4)
43:45 Pouhá rozehrávka v přesilové hře stačila domácím ke vstřelení branky.
43:44 GÓL TJ Slovan Havířov! 7:3
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #7 Daniel Sekula, asistoval #77 Michal Kozelský (7:3)
43:42 Vyloučen hráč #28 Ondřej Vašíček družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost
43:19 Domácí se opět dostávají do tříbrankového vedení.
43:18 GÓL TJ Slovan Havířov! 6:3
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #7 Daniel Sekula, asistoval #42 Martin Krupa (6:3)
41:35 Klápa krosem na Pechu, ten popoběhl ještě pár metrů a vymetl pravý horní růžek.
41:34 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 5:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #14 Jakub Pecha, asistoval #44 Michal Klápa (5:3)
40:38 Běloch z voleje vystřeluje míček z haly.
40:01 Buly pro Slovan.
40:00 Střely na branku po 2. třetině. Slovan - Vary. 12:9
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:59 Sekula vytěsnil střelu Buriana.
38:37 Koubek faulován před velkým brankovištěm domácích.
37:50 Řezáč na Kozelského. Ten měl před sebou dost prostoru na střelu. Váradi ho však vychytal.
37:10 Vašíček si projel celé hřiště. Pokusil se vystřelit, ale trefil pouze prvního hráče.
34:58 Hosté se opět vyhnali z útočného pásma vlastní chybou
34:22 Zapletálek se roztáhl přes celou branku a zabránil dalšímu nebezpečnému krosu.
33:06 Prorok faulován na středu hřiště.
32:30 Koubkův samostatný výjezd neskončil úspěchem.
28:50 Kros na Bednáře mohl skončit špatně. Zapletálek však připraven.
27:52 Domácím se podařilo v krátkém časovém úseku nasázet 3 branky. Hostující Váradi se zlobí na svůj tým.
27:51 GÓL TJ Slovan Havířov! 5:2
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #96 Michal Prorok, asistoval #76 Kryštof Malina (5:2)
26:33 Kyc pouze nahodil do brankoviště, kde pozorný David zvyšuje náskok.
26:32 GÓL TJ Slovan Havířov! 4:2
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #55 Patrik David, asistoval #40 František Kyc (4:2)
25:19 Domácí se poprvé dostávají do vedení.
25:18 GÓL TJ Slovan Havířov! 3:2
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #25 Vojtěch Vavrečka, asistoval #91 Petr Řezáč (3:2)
25:05 Svatek z voleje střílí. Zapletálek připraven.
23:05 Nushart při výběhu z trestné shodil polovinu mantinelů.
23:04 Hosté v plném počtu.
21:05 Přesilová hra také pro domácí.
21:04 Vyloučen hráč #4 Tomáš Nushart družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za zvedání florbalky
20:40 Domácí se hned v úvodu dostali do tlaku.
20:01 Buly pro Vary.
20:00 Střely na branku po 1. třetině. Slovan - Vary. 12:14
19:59 GÓL TJ Slovan Havířov! 2:2
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #77 Michal Kozelský, asistoval #76 Kryštof Malina (2:2)
19:59 Kozelský krásně poslal gól do šatny.
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:37 Nadějná rozehrávka pro domácí na hraně velkého brankoviště.
17:35 Nushart pouze do Ivana.
17:00 Zapletálek zachránil domácí od jistého inkasování.
16:28 Nicklas nedostihl nahrávku svého spoluhráče a odevzdal tím míček domácím.
15:11 Prorok přidržen členem realizačního týmu Varů, aby nevypadl z hřiště.
14:21 Malina využil zmatku před brankou a snižuje stav.
14:20 GÓL TJ Slovan Havířov! 1:2
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #76 Kryštof Malina, asistoval #77 Michal Kozelský (1:2)
13:30 Řezáč tvrdou střelou pouze do Váradiho helmy.
12:59 Hosté pokazili svůj tlak když si nepřesně nahráli.
11:00 Rychlá kombinace Klápy a Nicklase.
10:59 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 0:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #44 Michal Klápa, asistoval #10 Daniel Nicklas (0:2)
10:09 První přesilová hra tohoto utkání. Vavrečka zamezil střele na branku, bohužel nedovoleně.
10:08 Vyloučen hráč #25 Vojtěch Vavrečka družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání
09:26 Kyc na Vylegalu, který měl před sebou pouze Váradiho. S velikou dávkou štěstí Váradi chytá.
07:50 Krupa mohl srovnat skóre, bohužel mu míček sklouzl z čepele a končí v rohu.
07:04 Svatkův pokus na vzdálenější tyč končí v rohu hřiště.
06:07 Klápa z předbrankového prostoru netrefil branku.
04:57 Rychlá kombinace od mantinelu na střed. Zapletálek neměl šanci zareagovat.
04:56 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 0:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #93 Michal Chudina, asistoval #53 Martin Koubek (0:1)
03:33 Sekula se pokusil vystřelit mezi Váradiho nohy. Neúspěšně.
02:45 Zavadilův dlouhý výjezd. Zapletálek rukou vyráží.
02:40 Malina si poradil se Svatkem.
01:34 Kyc dobře blokoval Pechu.
00:01 Úvodní buly pro Slovan.
00:00 Vítáme Vás u 26. kola 1. ligy mužů mezi domácím TJ slovan Havířov a hostujícím FB Hurrican Karlovy Vary.