• 60 59:50
    10:8
    (Kotrč)

TJ Sokol Jaroměř - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice 10:8
branky: 4. Dominik Emlar, 12. Michal Janeček, 21. Daniel Škeřík, 23. Jan Diviš, 27. Daniel Kroupa, 30. Michal Janeček, 33. Daniel Kroupa, 51. Daniel Škeřík, 56. Dominik Emlar, 60. Michal Janeček - 6. Ivan Pergler, 13. Richard Marek, 26. Martin Řezáč, 32. Ivan Pergler, 37. Ivan Pergler, 48. Martin Řezáč, 55. Patrik Chládek, 57. Martin Řezáč; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 2 + Daniel Škeřík (JAR) 5:4; využití: 2:1; diváků: 162; zásahy brankářů: Jiří Veinfurter 32 - Martin Petr 43; po třetinách: 2:2, 5:3, 3:3
59:59 Komentář trenéra domácích Martina Klapky: Dnes jsme předvedli bojovný výkon a i přes pětiminutové vyloučené v závěru zápasu jsme dotáhli zápas do vítězného konce. Děkuji divákům za atmosféru a soupeři přeji hodně štěstí v předkole play-off.
59:59 Komentář trenéra hostí Jakuba Votruby: Dnešní utkání rozhodla nepozornost a nedůraz před naši bránou. Naše individuální chyby, pak soupeř dokázal nekompromisně potrestat. Přeji soupeři hodně štěstí do play-off.
59:59 Střely ve 3. třetině: domácí 13, hosté 16
59:50 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 10:8
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #33 Michal Janeček, asistoval #89 Pavel Kotrč (10:8)
59:16 Hosté zkouší poslední minutu bez brankáře.
58:39 Vyloučen hráč #27 Martin Řezáč družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za nedovolené vrážení
58:29 Timeout FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
58:26 Jaroměř ukazuje své kvality a v oslabení soupeře k ničemu napouští.
57:13 Vyloučen hráč #6 Daniel Škeřík družstva TJ Sokol Jaroměř na 5 minuty za vysoká florbalka
57:13 Škeřík po nešťastné srážce trefil hostujícího hráče do obličeje, tudíž následoval pětiminutový trest.
56:41 Okamžik po rozehrávce přišlo nevážné zranění hostujícího hráče.
56:38 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 9:8
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #27 Martin Řezáč, asistoval #10 Richard Marek (9:8)
55:16 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 9:7
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #29 Dominik Emlar, asistoval #6 Daniel Škeřík (9:7)
55:16 I když veškerá pozornost byla věnována padajícímu Výbornému, Emlar fantasticky využil přesilovou hru.
54:34 Vyloučen hráč #24 David Jirásek družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za hrubost
54:34 I když hosté snížili brankový rozdíl, stejně po rozehrání zfaulovali tak, že přišlo vyloučení.
54:25 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 8:7
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #42 Patrik Chládek, asistoval #6 Vojtěch Plaček (8:7)
53:06 Rozehrávka hostí z velkého brankoviště domácích byla zastavena Hejzlarem.
52:54 Střela Koubka byla zneškodněna obranou Kunratic.
51:05 Atmosféra výrazně houstne, i diváci jsou více slyšet.
50:05 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 8:6
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #6 Daniel Škeřík, asistoval #29 Dominik Emlar (8:6)
50:05 Dělostřelec Daniel Škeřík opět vyslal ránu, která neměla šanci neuspět a zvyšuje na 8:6.
47:41 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 7:6
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #27 Martin Řezáč, asistoval #77 Jan Balvín (7:6)
47:41 Řezáš se vytočil zpoza brány a zakončil k tyčce.
47:32 Na hřiště byla vypuštěna úklidová četa.
46:27 Domácí hrají převážně v útočném pásmu, brankář však stále odolává.
45:38 Nožička si proběhl kolem celého hřiště a šel si vystřídat.
44:26 Domácí brankář právě bravurně vychytal dvě tutovky hostí.
43:03 Ke koukatelnému florbalu to má zatím hodně daleko.
41:25 Hosté drží míček na svých florbalkách a Jaroměř k ničemu nepustí.
40:34 Emlarova tahaná střela končí za bránou Petra.
40:01 Úvodní buly třetí části vyhrála Jaroměř.
39:59 Střely ve 2. třetině: domácí 19, hosté 14
39:00 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
36:50 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 7:5
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #84 Ivan Pergler, asistoval #27 Martin Řezáč (7:5)
36:50 Výborný se naivně pustil mezi dva protihráče, o míček přišel a z dorážky po rychlém protiútoku snižuje Pergler na rozdíl dvou branek.
35:32 Fanoušci jsou dnes mimořádně slušní.
34:23 Kroupa zakončoval v předbrankovém prostoru, ruce gólmana však byly rychlejší.
33:41 Jaroměř to rozjela ve velkém stylu a hostující tým válcuje.
32:33 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 7:4
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #37 Daniel Kroupa, asistoval #29 Dominik Emlar (7:4)
31:05 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 6:4
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #84 Ivan Pergler, asistoval #24 David Jirásek (6:4)
31:05 Klasický teploměr končí za Veinfurterovými zády.
29:09 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 6:3
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #33 Michal Janeček, asistoval #25 Milan Koubek (6:3)
29:09 Tři jaroměřští hráči vyťukali soupeřovu obranu a krásnou akci Janeček zakončil.
28:56 Golfová střela Kotrče skončila za bránou hostí.
28:11 Hr má velké tempo, útok střídá útok, gólmani se zatím nestřídají.
26:56 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 5:3
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #37 Daniel Kroupa, asistoval #6 Daniel Škeřík (5:3)
26:56 Hráč Daniel Kroupa po krásné samostatné akci oloupal dva hráče a zasunul míček brankáři mezi nohy, cituje Petr Hofman.
25:38 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 4:3
25:38 Po chybě domácího Janečka Start využil příležitosti a snížil brankový rozdíl.
25:17 Start teď točí Jaroměř v jejím obraném pásmu a snaží se vykoupat Veinfurtera.
24:43 Střelecky se nedaří ani jednomu týmy, oproti tomu přibývají fauly.
22:56 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 4:2
Vlastní branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #46 Jan Diviš (4:2)
22:56 Diviš nechtěně kopl patou do míčku a překvapil tak vlastního brankáře, který nestihl zareagovat.
22:43 Perglerova tvrdá střela na Veinfurtera nebyla zas tak přesná a brankář si vychytal.
21:35 Emlar nahrával Kroupovi do prázdné brány, ale brankář výborně vychytal.
20:33 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #6 Daniel Škeřík, asistoval #89 Pavel Kotrč (3:2)
20:33 Již na začátku druhé části využil Škeřík přesilové hry a poslal domácí do vedení.
20:01 Úvodní buly vyhráli hosté.
19:59 Střely v 1. třetině: domácí 20 , hosté 10
19:28 Vyloučen hráč #30 Kryštof Valenta družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za bránění ve hře
19:01 První třetina se blíží ke konci.
18:32 Stupeň tvrdosti hry stoupá a hra je nevídaně vyhrocená.
17:36 Rozhodčí byl nucen přerušit hru kvůli rozvázané tkaničce hráče Kunratic.
17:07 Jaroměř oťukává soupeřovu branku, ale ne a ne se trefit.
16:40 Po neodvoleném zákroku hostí Jaroměř rozehrává v útočném pásmu.
14:06 Hraje se ze strany na stranu, ani jeden tým nedokáže udržet míček na hokejkách.
12:05 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 2:2
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #10 Richard Marek, asistoval #27 Martin Řezáč (2:2)
12:05 Hosté na rozdíl od domácích využili přesilovku a vyrovnali skóre.
11:22 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #33 Michal Janeček, asistoval #30 Jiří Veinfurter (2:1)
11:22 Po přesném výhozu Veinfurtera, Janeček proměnil další početní nevýhodu.
10:08 Vyloučen hráč #4 Patrik Horčička družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře
10:08 Horčička přehnal svoje bránící schopnosti, díky čemuž následovalo vyloučení.
09:14 Domácím se nedaří využít početní výhody.
07:33 Vyloučen hráč #77 Jan Balvín družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za nedovolené vrážení
07:33 Balvín nepěkně zfauloval Nožičku, kvůli čemuž přišlo vyloučení.
06:35 Oba týmy hrají poměrně tvrdé, rozhodčí jsou nuceni často pískat.
05:00 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 1:1
05:00 Jirásek si našel volného Perglera, který bez problému prostřelil Veinfurtera.
04:23 Veinfurter vychytal v podstatě nevychytatelnou střelu hostí.
03:15 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #29 Dominik Emlar bez asistence (1:0)
03:15 Emlar využil chyby hostí a v oslabení přesnou střelou poslal domácí do vedení.
01:58 Vyloučen hráč #8 Jan Hrobský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře
01:58 Hrobský nejspíš bez úmyslu nechtě bránil ve hře hostujícímu hráči, tudíž následoval trest.
00:01 Úvodní buly vyhrál tým hostí.
00:00 Krásný sobotní podvečer vážení diváci! Vítáme Vás u posledního zápasu základní části 1. ligy mužů, ve kterém se střetne domácí tým TJ Sokol Jaroměř proti týmu hostí FAT PIPE Start 98 Kunratice.