9:7
    Jan KRÁLÍK
    (Měřička)

Z.F.K. AQM Petrovice - FBC Štíři Č. Budějovice 9:7
branky: 5. Jan Křiva, 9. Lukáš Homola, 18. Adam Zbořil, 30. Dominik Chvastek, 33. Petr Skácel, 34. Michal Sládek, 40. Michal Sládek, 53. Daniel Flašar, 59. Adam Zbořil - 4. Tomáš Zelinka, 7. Jakub Vojáček, 35. Michael Kudláček, 37. Radek Hanák, 58. Michal Měřička, 60. Marek Slepička, 60. Jan Králík; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 2:2; využití: 2:1; diváků: 36; zásahy brankářů: Ondřej Kolajta 21 - Kryštof Ernst 20; po třetinách: 3:2, 4:2, 2:3
60:00 Komentář trenéra hostů Lukáše Malého: Uričtě jsme dnes odehráli hodně špatný zápas. Chybělo nám dnes úplně všechno. Gratulujeme soupeři k vítězství a děkujeme všem za férový zápas. Do přístě se musíme hodně zlepšit.
60:00 Komentář trenéra domácích Martina Vlčka: Dneska jsme předvedli velmi dobrý výkon, škoda, že stále jsme schopni vytvářet zbytčené chyby. Po několika utkáních jsme se zase mohli opřít o dobrý výkon gólmana. Dnešní utkání kluci hráli za trenéra Koutného, který má před sebou náročné dny a přejeme mu, aby je zvládl. Děkuji rozhodčím, soupeři a divákům.
60:00 Počet střel na branku ve třetí třetině: Petrovice 9, Budějovice 8.
59:57 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 9:7
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #6 Jan Králík, asistoval #56 Michal Měřička (9:7)
59:57 A další snížení hostů hned po začátku přesilovky.
59:53 Vyloučen hráč #10 Adam Zbořil družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za sekání
59:14 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 9:6
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #81 Marek Slepička, asistoval #56 Michal Měřička (9:6)
59:14 Hosté ještě snižují. Z druhého sledu doběhl Slepička trefuje přesně vyražený balon.
58:15 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 9:5
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #10 Adam Zbořil, asistoval #16 Jakub Nota (9:5)
58:15 Do prázdné branky se prosazuje Zbořil.
57:50 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 8:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #56 Michal Měřička, asistoval #12 Václav Hejplík (8:5)
57:50 Z rozehrávky volného úderu hosté snižují.
57:09 Hosté kombinují, zatím bez střely, alespoň přesné.
55:56 Hosté to zkouší v 6 bez gólmana.
55:48 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
55:48 Po timeoutu rozehrávají domácí volný úder.
54:13 Ztrátu Flašara opět zachraňuje Kolajta vyražením střely hostů.
53:27 Matoška ještě přihrál ve střelecké pozici na Kašpara a proti tomu se Ernst vytasil se skvělým zákrokem.
52:35 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 8:4
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #90 Daniel Flašar, asistoval #87 Petr Skácel (8:4)
52:35 Domácí proměňují přesilovou hru, tentokrát gólem z hole Flašara.
52:20 Trestné střílení družstva FBC Štíři Č. Budějovice neproměnil #24 Ondřej Havelka.
52:20 A uvidíme další nájezd, nyní v provedení hostujícího Havelky poté, co Sládek fauloval uniajícího Havelky..
51:48 Vyloučen hráč #21 Petr Žáček družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
51:48 Další přesilovka pro domácí.
51:28 Domácí v 6 při signalizované výhodě.
50:40 Několik závarů před domácí brankou, domácí obrana a Kolajta zatím vše kryjí.
49:04 Na druhé straně chytá střleu hostů Kolajta.
48:36 Ernst pohotovým zákrokem vyráží střelu Horáka.
47:23 Nota pěkně zapracoval v obraně.
46:21 Hra se přelévá ze strany na stranu, na obou stranách ji brzdí nepřesnosti, hlavně na středu hřiště.
41:51 Chvastek sice přihrál dozadu přesně, ale přesně na hůl hostujícího hráče. Naštěstí pro domácí nezakončil přesně.
40:00 Počet střel na branku v druhé třetině: Petrovice 10, Budějovice 12.
39:39 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 7:4
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #9 Michal Sládek, asistoval #78 Petr Horák (7:4)
39:39 Horák se pěkně podíval, nic neuspěchal a přesně od mantinelu našel Sládka, který sám na brankovišti přesně zakončil.
39:15 Trošku uklidnění ze strany domácích.
36:42 Domácím to vedení začalo nějak stoupat do hlavy a jejich koncentrace opadla.
36:41 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 6:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #17 Radek Hanák, asistoval #98 Jan Procházka (6:4)
34:42 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 6:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #8 Michael Kudláček, asistoval #77 Tomáš Hanák (6:3)
34:42 A tak opět ta nešťastná rozehrávka. Kolajta sice opět uhasil první střelu, ale vyražený míček se nakonec dostal ke Kudláčkovi a ten s pomocí tyčky vsítil gól.
34:25 Homola sice pěkně přesóloval celé hřiště, ale zakončil nad.
33:56 Kolajta dalším skvělým zákrokem zachránil chybu v domácí rozehrávce.
33:29 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 6:2
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #9 Michal Sládek, asistoval #87 Petr Skácel (6:2)
33:29 A domácí rychle proměňují. Sládek přesně zakončil do rožku Ernstovy branky.
32:59 Vyloučen hráč #21 Petr Žáček družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za vysoká florbalka
32:59 A přesilovka i pro domácí poté co Žáček nedovoleně zastavil nahození na Chvastka.
32:11 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 5:2
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #87 Petr Skácel, asistoval #10 Adam Zbořil (5:2)
32:11 Skácel zkušeně zakončil z prakticky nulového úhlu a zvyšuje náskok domácích.
31:35 Kolajta vytáhl z klobouku výjimečný zákrok.
29:52 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 4:2
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #18 Dominik Chvastek bez asistence (4:2)
29:52 A domácí se konečně prosazují po mnoha šancích, zvláště v druhé polovině první třetiny.
29:43 Hosté dost aktivně napadají a dostávají tak domácí pod tlak v rozehrávce, ale zatím se jim daří případné průšvihy hasit.
28:20 Sládek a pak ještě z dorážky Nota, ale Ernst nejprve vyrazil a pak už šla střela mimo.
26:20 Kašpar vyslán do úniku, Ernst skvěle vystihnul jeho úmysly a vychytal ho.
25:05 Skácel trošku dost na prasáka přihrával na Mrkvu a ten samozřejmě přihrávku nezpracoval. Ke štěstí domácích hosté šanci nezužitkovali.
22:42 Domácí hrají v plném počtu.
21:52 Králík to zkoušel prakticky z mínusového úhlu a podle toho taky jeho střela dopadla - letěla úplně mimo.
20:42 Vyloučen hráč #90 Daniel Flašar družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za bránění ve hře
20:42 Lehce sporné vyloučení, každopádně přesilovka pro hosty.
20:00 Počet střel na branku v první třetině: Petrovice 9, Budějovice 8.
19:45 Kolajta vyráží střelu hostů.
18:48 Matoška míjí odkrtou branku...
18:37 Zbořil šel sám na gólmana, ale zapinkal svou příležitost.
17:39 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 3:2
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #10 Adam Zbořil, asistoval #87 Petr Skácel (3:2)
17:39 Vše napravují Zbořil se Skácelem, kteří z následného volného úderu dostávají domácí do vedení.
17:38 Horák se Sládkem pěkně zatlačili narozehrávku hostů, ale pak se trochu poprali o míček a nezakončili dobře.
16:31 Mrkva spíše tak propagačně prověřil pozornost Ernsta.
14:53 Trestné střílení družstva Z.F.K. AQM Petrovice neproměnil #9 Michal Sládek.
14:53 Ale neproměnil.
14:53 A uvidíme nájezd z hole domácího Sládka.
13:13 Rychlý protiútok hostů domácí s trochou štěstí zvládli.
12:28 Pěkná střela Flašara tečována mimo.
09:21 Zbořil backhendovou střelou Ernsta nepřekvapil a ten vyráží.
08:52 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 2:2
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #77 Lukáš Homola, asistoval #9 Michal Sládek (2:2)
08:52 Sládkovu střelu po zemi Ernst vyrazil a Homola poté z dorážky srovnává.
08:10 Chvastek v nadějné pozici, ale nepodařilo se mu zkaončit.
07:53 A střela, Kolajta chytá.
07:49 Hosté nastěhovaní na polovině domácích.
06:19 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #27 Jakub Vojáček, asistoval #38 Michal Matějček (1:2)
05:58 Chvastek nahrával z rohu nabíhajícímu Kašparovi, ale ten opět měl pozici z úhlu.
05:45 Kolajta pohotově zasáhl proti střele Procházky.
04:40 Zbořil pěkně prostrčil na nabíhajícího Notu, ale ten už střílel hodně z úhlu a trefuje Ernsta.
04:23 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 1:1
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #11 Jan Křiva, asistoval #78 Petr Horák (1:1)
04:23 A domácí rychle reagují a srovnávají.
03:59 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 0:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #36 Tomáš Zelinka, asistoval #38 Michal Matějček (0:1)
03:59 A hosté jsou ve vedení.
03:20 Se štěstím Kolajta chytil poskakující míček na brankovišti, který se pokoušel trefit Kudláček.
02:45 Zbořil po přihrávce Noty minul branku Ernsta ve vyložené přiležitosti.
02:05 Na druhé straně Zelinka zkusil vystřelit, ale moc se mu to nepovedlo a míček proletěl v bezpečné vzdálenosti od branky domácích.
01:47 Domácí byli natalčeni na polovině hostů, ale k žádné střele se nedostali.
00:31 A už opět domácí.
00:15 Ale teď už u míčku hosté.
00:03 Úvodní buly pro domácí.